Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cijele sezone kad dobijemo priliku da prestignemo Celzi mi to sjebemo.
    Ocajna igra, zaigrali smo posle primljenog gola i narednih 15tak minuta i to je sve.
    Ovoj ekipi treba jos kvalitetnih igraca, otkako su usli Fred, Skoti i Dzejms mi lopte nismo vidjeli, bas je vidljivo bilo kako je kvalitet opao.
    Zasluzen bod za Soton a za Utd, sto lako kad moze teze?
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by scylla98 View Post
      Ovoga sam se plasio, cim nismo napravili razliku od bar 2 gola.
      Upravo, par zicera je promašeno, to ne smije, nije Bornmut ni Vila.

      Imaju 3 dana da odmore, protiv Palasa bih stavio Igala, Freda, Daloa pa i Baija. Nek dobiju kako znaju i umiju
      Last edited by BorisUnited99; 13-07-20, 23:14.

      Comment


      • Ceo mec je kukavicku odigran. Sautempton nas razbija sa presingom. Nedovoljno motivisani i izmoreni igraci. Sve jedna ista postava, ne moze tako.

        Mislim da ce nas ovo kostati na kraju. Tanki smo pozadi. Danas vezni red kao da nije postojao.

        Ne znam zasto nije ubacio nekog umesto Brendona ako je imao jos jednu izmenu???

        Comment


        • Igraćemo nerešeno protiv Palasa i mizerno, slično ovom danas, chokovati protiv Lestera.

          Comment


          • Nije imao više prava na izmenu iako je menjao samo 4 igrača... iskoristio je sva tri slota za izmene.


            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

            Comment


            • MUFC 18 unbeaten since Burnley game in Jan. W13 D5 L0 F47 A8. 2-2. Two goals conceded in each of last two home games. Saints' 97th min equaliser feels like a defeat for MU - as it did at Southampton in Aug.
              8 primljenih golova u 18 mečeva od toga 4 u zadnje 2 kod kuće protiv Bornmuta i Sejntsa...

              Comment


              • Rekao sam da ce kiks da dodje, ali nije moralo bas juce i onako bolno... Imali smo nekoliko prilika da ih resimo, jbg...

                Shaw i Williams vrlo verovatno aut u cetvrtak. Vrlo bitna utakmica da vidimo koliko su psihicki ojacali.

                Ko ce biti na levog beka? Dalo? Mozda i igramo sa 3 stopera u cetvrtak, da sakrijemo Daloa u odbrani...

                Comment


                • David Moyes is considering moves for Phil Jones and Jesse Lingard, if West Ham United stay in the Premier League [ Indenpendent
                  Sa ova 2 transfera Mojes bi se iskupio za onu sezonu inače, navijamo za Vest Hem u petak protiv Votforda, uzmu li 3 boda vjerovatno su obezbijedili opstanak i neće imati naročit motiv protiv nas u ponedjeljak. Jer ne bi me čudilo da nam top 4 od svih ljudi sjebe baš Mojsi, 2012. nas je ukanalio sa onih 4-4.
                  Last edited by BorisUnited99; 14-07-20, 12:37.

                  Comment


                  • Čitam po raznim portalima i sajtovima šta je najbolje pazariti za Olea i klub te kakve će United imati aktivnosti na tržištu tokom kratkotrajne pauze između dva šampionata.
                    Fakat da je primarna meta Džejdon Sančo i na njegovom dolasku operativci kluba rade najviše. Klub se skoro manje-više dogovorio sa mladom zvezdom Milionera ostaje teži deo ne bi li se pronašao zajednički jezik sa upravom Borusije što će ići znatno teže. Postoje indicije da su Nemci smanjili potraživanja sa celih 100 na 90 miliona pa bi United užurbanom prodajom nekih igrača uspeo skupiti novac i spojiti paklenu mladu ofanzivnu liniju Rašford-Grinvud-Sančo-Marsijal.
                    Spominje se ponovo Slovak Škrinjar u priči sa nama. Inter nam ga daje uz doplatu za Marsijala što se nadam da su samo šture insajderske špekulacije i da od pomenutog posla nema ništa.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                        Jos kad Megvajer ne bi cuvao AWB kod kornera bilo bi top[emoji16]
                        Salu na stranu, mora odbrana da se dobrano pritegne za sledecu sezonu
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Odbrana će se zateći jedino ako kroz izlazna vrata izleti Lindelof.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Meni se ovaj mali Brooks svidja, već duže vreme. Radije bih njega imao na klupi nego jednog Lingarda.


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • Ima dosta zalutalih u Unitedu.
                              Za početak koji mi prvi padaju na pamet Lingard, Džejms i Lindelof za koga nema više izgovora kako igra pozadi.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Džejmsa bih još držao, može biti koristan. A videli smo da ume na početku sezone.

                                Inače spominje se da će Alaba vrv napustiti Bajern, to bi bilo odlicno rešenje za levog beka.

                                Mada neće se imati para za sve sto se planira. Ali mislim da Sančo treba da bude prioritet broj jedan.


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X