Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @BorisUnited99 radi Ole neke dobre stvari ali u nekima je bas tvrdoglav na nasu stetu i to je bolno evidentno.
    Svaka cast za oslobadjanje krs igraca ali klub kao sto je Man Utd ne moze i ne smije da ceka po nekoliko ljeta za rekonstrukciju.
    Druga stvar, mora da bude odlucniji, da ima veca m... da napadne protivnika a posebno da donese neke jake i bitne odluke u selekciji tima.
    Ja npr volim Marsijala ali druze, lik je ove sezone ispod svakog kriterijuma i to mora da se sijece, klupa i zdravo dok se ne pokaze na treninzima.
    Megvajer/Lindelof kombo, uzas ali uzas od stoperskog tandema. Protivnik kad ih vidi u timu se obraduje jer zna da ce imati sansi da daju gol. Onda kao ekipa ispastamo jer su linije tima pomjerene ka defanzivi.
    Fred? Provjeriti covjeku pasos jer ono je nemoguce da je Brazilac.

    Godine prolaze a mi cekamo i cekamo, jbg je moze to tako. Donio je nesto oozitivno ali mora da se ide korak, dva, tri naprijed a sve sam vise ubijedjen da on nije ta osoba koja moze iznijeti. Psiholoski smo jako labilna ekipa u bitnim utakmicama, takticki jako losi.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Radi ok stvari, uz sve te minuse koje si naveo. Da nije finansijska situacija kakva jeste zbog virusa mi bismo, bar ja vjerujem, do septembra ove godine imali kompletiranih prvih 11 i dobru klupu. Takva ekipa možda ne bi mogla pod Oleom ispuniti potencijal ali ostavio bi nasljedniku bolju situaciju od one koju je zatekao. I bolje možda čekati po nekoliko godina da se rekonstrukcija završi, jer vidjeli smo pod Van Galom na šta liči kad probaš sve brzinski i bez jasnog plana završiti, pa imaš Falkaa, Di Mariju a nazad Džonsa.

      Čekamo godinama zbog raznih stvari. Pogrešni transferi pod Van Galom (jbt lik uz sve silne pare završio četvrti i peti u sezonama kada su sve top ekipe bile u kanalu), onda kad je Murinjo došao došli su već i Pep, Klop i on, ni bilo ko drugi, nije mogao s njima da se nosi. Jednostavno su viši nivo. Nije problem da ode Ole u maju, samo dovedimo nekoga dovoljno dobrog. Bio sam za Poketina, sad je to nerealno bar do 2022, ako ima neko još tog kalibra zašto da ne.

      Comment


      • Čestitamo papučici! [emoji173]

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Bravo, odlican mec danas[emoji123][emoji123][emoji123]
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • 4 boda prosuta protiv VBA i Palasa i onda 3 boda uzeta protiv ekipe koja je vezala 21 pobjedu

            Comment


            • [emoji123][emoji123][emoji123]

              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Odbrana se mora pohvaliti u poslednje vreme. Sjajno funkcionise. Napad je taj koji je zakazao kod ove lose serije. I danas su zakazali, izvukao nas je taj penal i Shaw. Rasford milion pogresnih golova, Marsijal previse davi loptu, malokrvan. Dzejms najbolji, mora u prvu postavu trenutno.

                Comment


                • Dzejms igra najbolji fudbal od onog početka u klubu.

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    Dzejms igra najbolji fudbal od onog početka u klubu.
                    Odluke u poslednjoj trecini su jako diskutabilne, ali je svakako bolji od Rasforda u tom pogledu. Kad uprosti svoju igra, dodaje prvom do sebe, jako je ucinkovit. Da ne pricam kako se razvaljuje od trcanja svih 90 minuta.

                    Comment


                    • Da, ne staje po čitavu utakmicu. Komplikuje naprijed zaista ali definitivno može biti koristan igrač i za određene mečeve je bolja opcija od drugih, kao sinoć ili protiv Sosijedada u gostima. Nije slučajno što je igrao od početka protiv Sitija i prošle i ove sezone.

                      Comment


                      • Sto je covek brzi, to zahteva vecu tehnicku opremljenost i rutinu.
                        Lako je baratati loptom i vuci kontru kad sporo trcis sa loptom.
                        Kao i Rashford, on je ekstremno brz, ali ekstremno. Danasnji fudbaleri su znatno brzi nego ranije, a njih dvojica su medju najbrzima u Evropi.

                        I mit je da Rashford ima uzasan decision making. Kad stoji u mesto i nije u punom trku on radi dobre stvari, salje dobre lopte.

                        Nije jednostavno donositi odluke i tehnicki ih sprovoditi u delo kad trcis tom brzinom i svake milisekunde se menjaju okolnosti.
                        Rashford precesto loptom pretekne svoje saigrace koji sprintaju bez lopte. Svake sekunde mu se radikalno menja ugao za pas.
                        Igraci kao Messi, Ronaldinho, Ronaldo, Giggs, Savicevic, Henry... takvi igraci se desavaju retko, i zajedno sa njima takvih je mozda max 10 u poslednjih 30 godina.
                        S tim sto je Rashford i brzi od svakog, pa mu to i dodatno "otezava".

                        James je dobar momak, odlicno backup krilo za United. 4 ili 5. krilo za neki tim sa odlicnom dubinom.

                        Ako dovedemo ozbiljnog veznjaka, tj zadnjeg veznog (meni se Rice svidja), desno krilo kapitalca, i jos nekog defanzivca ili pak napadaca. Prakticno ako dovedemo barem 3 igraca koja ce nas pojacati, od kojih su 2 desno krilo i jedan zadnji vezni, onda igraci kao sto su James i VDB su perfect asset za ovaj tim.

                        Comment


                        • Kavaniju krenule učestale povrede, možda mu se i ne produži ugovor, onda treba i napadač. Treba nam tih par što si naveo ali u ovim uslovima će se svesti na 2 pojačanja kontam. Što i ne bi bilo strašno, i ostali klubovi su u istom problemu.

                          Nadam se da će Henderson da zadrži mjesto u timu sada, mada znajući Olea staviće De Heu već za vikend protiv Vest Hema.
                          Last edited by BorisUnited99; 09-03-21, 11:06.

                          Comment


                          • Pročitao sam da će Kavani po svemu sudeći kod svog velikog prijatelja Rikelmea u Boku Juniors.


                            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Postoje 4 igraca, igrom slucaja Engleza, koje bih zeleo da vidim u Unitedu:

                              - Grealish
                              - Maddison
                              - Sancho
                              - Rice

                              Dvojicu od ta 4 igraca, i ja sam presrecan.
                              Znam da je neracionalno razmisljati o prvoj dvojici, jer smo vec pokriveni na tim pozicijama, ali bas su me odusevili ove godine obojica.

                              U sustini verujem Ole-u za pojacanja. Kad je jurio i Grealisha i Maddison-a, krstio sam se i bio nezadovoljvan. Sad vidim da zna sta hoce...

                              Comment


                              • Ne znam dokle se stiglo sa Sančom. Jer se definitivno odustalo od posla, stopirani razgovori, ili se nešto valja van domašaja medija i novinara.
                                Nismo valjda celo jedno leto potrošili na sjajnog brzanca i kad smo najvećim delom svojom statičnošću uprskali gotovo viđen dogovor odustali od nastavka pregovora.
                                Ako je istina da je Griliš od malena "Đavo" ne vidim razlog da ne otpočnemo pregovore sa Vilom i ako je jasno ko dan koja će novčana potraživanja biti za njim. Barem polaznu tačku imamo na našoj strani, sigurno smo kod njega primarna opcija baš zbog te dečačke ljubavi.
                                Malo me brine izjava Solskjera kako se neće puno trošiti na leto pošto sam mišljenja ko i većina vas da nam je preko potrebno par vrhunskih akvizicija ukoliko želimo već jedanput napasti toliko čekanu šampionsku titulu.

                                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X