Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pereira ce u Granadu izgleda na pozajmicu, odlicno.
    sigpic

    Comment


    • Auuu, jedva cekam da ga vidim kod Paca Jemeza, pa on ce izdominirati samo tako u takvom sistemu

      Comment


      • Abel je tu.

        Opet najbolja priča ikada. Murinjo ne daje šansu mladim igračima. Pusti u tom trenutku top klinca da brani juuuuu kakav smrad prema Cechu..

        Bogovi su ljudi. Samo ne čitaju šta pišu oni sami.


        Princaro teško da je ovo mobing.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Sad treba neko da iskopa sve izjave Murinja iz drugog mandata u Čelziju, bilo bi ovde prosipanja žuči, šta sve nije pričao, Solanke, Braun, Bejker moraju u repku ili ništa, dve godine kasnije, sve skupa 150 min

          Čak i kad smo uzeli titulu ni tad Loftus nije skupio celih 90 min, odigrao jedno poluvreme protiv Liverpula, protiv WBA mislim ni minuta

          Ali ipak je najpoznatija ona za kajganu i jaja, kako je on sad došao da radi sa igračima a ne da kupuje, na kraju normalno, klub ga nije podržao jbg

          Pa eno i izjave deVizera kad priča kako je molio Murinja da pruži priliku KDB
          Last edited by saburo sakai; 25-08-16, 20:02.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • saburo, slažem se i potvrđujem da je čudan put gospodnji, Murinjo je u ovoj temi bio masovno pljuvan, čak možda u rangu koliko se danas uzdiže.

            Comment


            • Tu sam, čekam da splasne ova vengerovština.

              Comment


              • Neće on da čeka igrača u tome je problem, za KDB je reko da zna da će postati top ali tek za dve godine, kod njega može da prodje samo ono "dete" koje u tom trenutku može vrhunski da odigra, npr Zuma , al zato on nikad ne bi mogo da iznese igrača kao što to dotični radi

                ja u tome ne vidim ništa loše, jbg, tako je kako je, al ovo da on radi sa mladim igrača to ne mogu da prihvatim pa da mi život zavisi od toga

                Marsijal nema zašto da se brine, ne zato što je skupo plaćen nego zato što je tolko dobar

                Po mom mišljenju veća je zabluda ta da sve zavisi od cene, evo Keidira, Varan, Zuma niko od njih nije nešto posebno plaćen ali su igrali pod njim, Azpija mogu glat tu da računam, čak je njega gurao ispred Ešli Kola koji mu je bio miljenik
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Pa ne vidim koji je problem, on misli da ce za 2 godine biti TOP, ako zeli ostati nek ostane, ako ne nek ide. Da ne treba da se ceka jedan talenat da postane igrac, klub da trpi rezultatski, a pritom ima bolje opcije od njega. Normalna stvar

                  Comment


                  • Koji rezultati da trpe, Junajted je godinama pod Fergijem uvek nekome davao priliku, ne debi, nego u kontinuitetu, čak je i prokleti Siti prošle godine izveo onog lika iz akademije, jedino kod Oca ne može, mora da se kupi
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • A sto da ga trpi 2 godine da se zajebava da ga boli uvo za treninge?
                      Pazi jedan Gigs je sa 37 trenirao svakodnevno po posebnom režimu. Ako takav lik ili generalno bilo ko može da trenira i da pruža maksimum zašto ne bi mogao i taj klinac ? Bilo koji.. Kada dobiješ šansu pa makar i na 5 min preori teren.

                      Ti bolje znaš šta i kako je bilo u Celziju necu da ulazim u to. Ali ga razumem što da se jebavao dve godine sa njim da ga ovaj sprda kada može da dovede nekog ko hoće odma da igra i da umire na terenu. Adnan je kod nas doktor ali je lelemud. Depaj isto tako. KDB ista prica. Neće čovek to da trpi. I sa te strane podržavam. Nije to tekma ili dve.

                      Davao priliku Makedi, Fabiju, Obertanu, Tosicu..
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Ne treba se zanositi, odma sam vam rekao kako ce biti, Martijal i Sou ce igrati, da je dosao Renato i on bi igrao, rotacija TFM i Rasford, ostali pozajmica ili prodaja. I to je potpuno ok. Samo mi je iznenadjenje sto je Tuanzebea prekomandovao u prvi tim.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          ... Samo mi je iznenadjenje sto je Tuanzebea prekomandovao u prvi tim.
                          Rekao je vec da mu je kod T`Zebe sve jasno i da je odusevljen tim detetom. Verovatno ce mu naci prostra za igru...
                          Iskreno za sada Rash, Fosu i on su nam onako super deca sa super prilikom, ovi sto smo ih pustili na pozajmice nekako mi bas odgovara... pa ako vrede tamo ce se pokazati, kod nas videlo se da ih je nesto pocelo kociti u razvoju a nije samo minutaza i prostor.
                          Last edited by AIRBORNE; 26-08-16, 00:02.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Dobismo LS grupu, no dok god ne igraju prvotimci ja sam zadovoljan
                            sigpic

                            Comment


                            • Matieson iz MENa

                              Understand United not interested in #Southamptonfc Jose Fonte #MUFC
                              Steta, sto se dolazaka tice to bi valjda bilo to onda.

                              Odavno nije bilo mirno poslednjih dana prelaznog u Junajtedu, vraca se i tu neko SAFovo vrijeme

                              Brazilian scout Sandro Orlandelli joins Manchester United

                              Manchester United have hired the Brazilian scout Sandro Orlandelli, according to Lance.


                              Orlandelli was working at the Confederação Brasileira de Futebol (CBF), where he was responsible for gathering data for player of the country’s national team, so he has some interesting experience.


                              Having already worked for a Premier League club, as a South America scout at Arsenal for eleven years, Orlandelli will know what he’s in for.

                              He left the Gunners in 2012 to return to Brazilian football, where he was a football director at Atlético Paranaense and was responsible for innovative scouting projects at Santos, before joining the CBF.

                              Lance have no information on when Orlandelli will start working for Manchester United, but the CBF are already looking for a replacement for him.

                              Manchester United have been restructuring some of their scouting network over the summer, after the appointment of Jose Mourinho as manager.

                              In July, Tommy Møller Nielsen was named as a new Manchester United scout, concentrating on Scandinavia. He was also expected to travel to Brazil to scout at the Olympics.

                              Orlandelli and Møller Nielsen are two impressive additions for Manchester United, and Mourinho will be no doubt keen to pick the brains of someone with so much experience working with Arsenal.
                              sigpic

                              Comment




                              • Zabavna grupa za gledanje, a vraca nam se i RVP na pozoriste snova.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X