Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cantona View Post
    nije trgovacka megaprofitna korporacija
    Jeste. U tome je i problem. Procitaj ovaj thread da se malo informises kako mi kao klub funkcionisemo, kasnije mozemo i dublje da udjemo u diskusiju:

    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by Cantona View Post
      Kad su u pitanju ogromne plate igracima, to je upravo ono o cemu govorim. Nakon odlaska SAF-a stvorio se ogroman pritisak da se odmah mora nastaviti sa osvajanjem trofeja i uspjesima sto realno nije bilo moguce. Taj pritisak od strane navijaca je bio toliki da je klub krenuo sa ulaganjem ogromnog novca jer je u tome vidio jedini nacin da ostvari ono sto navijaci traze i poceo s dovodjenjem igraca i trenera bez realnog i dugorocnog plana jer je pritisak bio neizdrziv. Mijenjali su se i treneri igraci jer niko nije mogao da radi u takvim uslovima. Tako je i danas, identicno. Veliki dio navijaca, pogotovo ovih mladih, vrsi ogroman pritisak na klub trazeci uspjehe i u takvim uslovima je skoro pa nemoguce raditi jer stvara jednu uzasno nezdravu atmosferu. Zbog toga su rijetki oni koji zele u United bilo da se radi o trenerima ili igracima, zbog toga vecina njih proradi kad napusti United jer se oslobode tog ogromnog nezdravog pritiska. Stalno ponavljam da je najveci problem Uniteda taj pritisak koji stvara taj veliki dio navijaca, to je puno veci problem od Glazera i Vudvorda.

      S vecim dijelom ovoga ostalog se mogu sloziti s tobom. Ono sto je vazno da se shvati je cinjenica, koju si i sam apostrofirao, da u bilo kom od scenarija koje si naveo mi sa Oleom ne gubimo nista, mozemo samo dobiti. Ili ce krenuti u sljedecu sezonu sa puno boljim rezultatima od ove ili ce otici i ostavitu svom nasljedniku veliku perspektivu kad je u pitanju sam tim.
      Da, pritisak je ogroman od 2013. da se uzme titula, čini mi se da je bilo ko od trenera uzeo samo 1 titulu već bi spao pritisak dosta i lakše bi prihvatili kasnije varijantu da se dugoročno pravi tim a da rezultati malo trpe. Mene ovako naknadno najviše nervira kako se Van Gal za 2 ljeta 2014. i 15. riješio većine Fergijevih igrača koji su mogli biti solidne opcije i koji su ipak uzimali titule. Umjesto toga, doveo nam Di Mariju, Falkaa, Depaja, 'gotovog' Švajnija, očajnog Šnajderlina koji i u Evertonu igra loše... Jedino što je potrefio sa Marsijalom, Blindom i Romerom. Ereru klub doveo prije njega, kao i Šoa.

      @Bici dobar thread i presjek: 2005-2013. premalo novca potrošeno, 2013-2018. ogromne svote ali toliko promašaja. Uvijek fascinantan taj podatak da smo ljeta 2009. ostlai bez Ronalda a doveli Obertana i Valensiju...
      Last edited by BorisUnited99; 10-01-20, 16:11.

      Comment


      • Polako se tim kompletira. Posle višemesečnog odsustva na teren se vraćaju Bai i Fosu-Mensa.

        Biće u protokolu za meč rezervnog tima protiv Svraka iz Njukasla.

        Comment


        • Cantona jedan od retkih koji u ovoj temi pišu kvalitetne postove.
          Da malo odmorimo od onog dežurnog trola.

          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Neko sa pseudonimom Cantona ne može izbacivati kojekakve upise

            Comment


            • Rio pomamio tviterase

              sigpic

              Comment



              • Bruno je 5 mjeseci zakasnet transfer, ali bi bio TOP pojacanje na ovo sto imamo sad.

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • Jel to istin sa Brunom ili neka patka?
                  Otkud se priča pokrenula tako odjednom.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Po nekim spekulacijama ukoliko Bruno odista potpiše za nas, uz dobru lovu put Lisabona će krenuti jedan-dva igrača.
                    Jedan od sigurnih koji napušta Teatar snova je Markus Roho.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Sa jednim udarcem dve muve to bi bilo

                      Comment


                      • Kad god čitam da nam treba doći neko iz portugalske lige sjetim se slučaja Gaitan, bukvalno o jogo i oni ostlai mediji nas svako ljeto povezivali sa njim, pisali da je sve gotovo, da se čekaju formalnosti... Ne vjerujem dok ne bude zvanično

                        Comment


                        • Bruno - sada ili nikada !

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • A jel eventualni dolazak Bruna znači gubljenje startnog mesta za Lingardinja.
                            Kako će to Instagram Boy podneti.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Ma zajebavaju nas sa Brunom.

                              Bio bi top pojacanje ali sam skeptican.

                              Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment

                              Working...
                              X