Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Pa nije bas da smo bili glavna destinacija i ranije za dovodjenje igraca, i za vrijeme SAF-a.
    Sada je i teze jer i manje ekipe imaju dosta love od TV prava tako da im nije neophodno da prodaju non stop svoje najbolje igrace.
    Ipak za igrace sa ostrva u koji god manji loub da igraju Utd i Liverpul ce biti uvijek primamljive destinacije ali problem je kao sto rekoh sto se sad i klub tih igraca itekako pita i moze da se cenka, posebno sa Utd.

    Ako je istina ovo za Eriksena onda bi dao i duplo od ove cifre koja se pominje iako mu istice ugovor mada kontam da je on vec Realov. Ima igraca ali pitanje je dal u klubu znaju koji su to igraci i sta nam tacno treba.

    Ma sto se napadaca tice, ne treba ti nista vise do Jimeneza. Provjereno ime u PL, radnik za ekipu a odlican i sa loptom i bez lopte.

    Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
    Ja sam načuo kako je Eriksen jednom nogom Interov. Mislim da je Zidan kamen spoticanja za dolazak odličnog Danca. Zbog toga je nebrojeno puta ušao u otvoren klinč sa Florentinom.
    Zi-Zuov pik je sunarodnik Pol Pogba i tu se završava sudbina Eriksena i Reala.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • U klubu da nesto znaju, ofanzivnog igraca koji ima 0 golova I jednu asistenciju za celu proslu godinu bi uvaljali nekom Blackburnu pa neka tamo dabuje.

      Kolilo samo ne volim tog lika, mada je mlad I perspektivan, buducnost je pred njim.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by srdjan_sl View Post
        U klubu da nesto znaju ne bi zavrsili sa Oleom kao menadzerom kao ni sa Meglavonjom kao kapitenom(najveca sramota neke ekipe u istoriji sporta). Mi smo kompasa bez, nas menadzer je zadovoljan i nasmejan kad nas Arsenal raznese na terenu, sinoc je zadovoljan zato sto nismo izgubili a realno je da nismo pripretili za 90 minuta a Vulvsi su nam odrzali cas fudbala. Volim ja Olea ali covek jednostavno ne zna i nije mu mesto na klupi ni mnogo losijih ekipa od Junajteda, zao i je ali to je njegova realnost. Nikad losije Junajted izgledao nije i nikad perspektiva nije bila losija mada sve se to moze lako preokrenuti samo da Glejzeri prodaju klub.
        Nazalost takva vremena dosla da se trebamo nadati Saudijcima.
        Na stranu što cenim Megvajera mnogo više od tebe i Vlajka, al pričati o najvećoj sramoti što je Megvajer kapiten, pored živog Pogbe koji je nosio traku, je najblaže rečeno glupost.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Zapravo nikako to ne bi poredio, Pogba je dete kluba koji se vratio u klub i posle nekog vremena dobio traku sto dodje kao neki normalan sled stvari sobzirom da ga predstavljamo kao veliku zvezdu i lidera bla bla bla... E sad to sto je on ne zasluzuje sa ljudske strane i strane sto nepostuje klub i navijace je sasvim neka druga prica ali itekako ima osnove da je dobije da je on drugaciji a ovi nasi su isli verovatno na tu kartu. Sa druge strane Megvajer je tek dosao u klub i dobija traku, nevidjena glupost i sramota za Junajted.
          sigpic

          Comment


          • Megvajer nema ranije veze sa klubom, ali nekako mi logičnije da on dobije traku, s obzirom na ponašanje nego Pogba s obzirom na sve što se dešavalo prošlo ljeto, pa makar 100x bio dijete kluba. Time ne kazem da Megvajer treba da dobije traku, ali logičnije od Pogbe. Druga stvar, Jang je kapiten prvi, on kad ne igra onda je to Megvajer. Drugih kandidata ni nemamo otkad je otišao Valensija, mozda De Hea.

            Razumijem nezadovoljstvo ali Megvajerova traka je daleko od najveće sramote kluba, pretjerujete više.

            Comment


            • Originally posted by srdjan_sl View Post
              Zapravo nikako to ne bi poredio, Pogba je dete kluba koji se vratio u klub i posle nekog vremena dobio traku sto dodje kao neki normalan sled stvari sobzirom da ga predstavljamo kao veliku zvezdu i lidera bla bla bla... E sad to sto je on ne zasluzuje sa ljudske strane i strane sto nepostuje klub i navijace je sasvim neka druga prica ali itekako ima osnove da je dobije da je on drugaciji a ovi nasi su isli verovatno na tu kartu. Sa druge strane Megvajer je tek dosao u klub i dobija traku, nevidjena glupost i sramota za Junajted.
              O ovome se toliko puta polemisalo na forumu, moze neko biti dete kluba ali dzaba ako nema liderske karakteristike. Isto je neko pisao u LFC temi, kad je Milner odmah sto je dosao u klub bio zamenik kapitena i nosio traku cesto, s obzirom da Henderson nije igrao. Ja trenutno ne vidim igraca, koji je bolji lider od njega u Junajtedu, bar po ponasanju na terenu. A i nekako mi je prirodno da te pozicije, zadnji vezni i stoper budu nekako najglasnije na terenu i da budu lideri, Pogba to sigurno nije niti moze da bude. Stvarno ne vidim nista stramotno u tome da Maguire bude kapiten u Junajtedu, pogotovo u ovom trenutku kada ima previse mladih i neafirmisanih igraca.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Daleko od toga da ja smatram da Pogba u bilo kom univerzumu treba da bude kapiten ali shvatam poveznicu da moze dobiti kapitensku traku kad bi imao odgovarajuce karakteristike, stim da ga je klub prikazivao kao takvog pa mu samim tim i dali traku. Ovde je stvar da su dali traku coveku koji je tek stigao u klub, to ne bi uradio ni da je Mesi dosao a ne ispodprosecan stoper koji nema ni L od lidera.
                sigpic

                Comment


                • Megvajer je zamjenik kapitena kao Milner što je po dolasku u Liverpul postao kako Adam navede. To je vjerujem stvar nekih odnosa u svlačionici, nije dzaba izabran.

                  Comment


                  • Fantastične lopte deli Runi... više bi nam značio on nego Lingard, Fred i MekTominej zajedno. Ajde Fred i Mek su se popravili, ali sto se kreativnosti tiče svi su na znatno nižem nivou od ovog Runija a kamoli kada je bio u prime-u.


                    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                    Comment


                    • Izjava Solskjæra nakon meča:

                      "Srećniji sam što ćemo igrati još jedan meč nego da smo ispali. Oni su imali nekoliko šansi, a Sergio Romero je imao neke sjajne odbrane i izvukli smo se kod onog pokušaja glavom. Sergio nas nikada nije izneverio, toliko puta je sačuvao mrežu. On je sjajan čovek i pravi profesionalac. Ovakvim partijama vrši pritisak i na De Geu, a to je ono što želimo. Volim ovo takmičenje, što se tiče današnjeg meča mislim da je ovo bio fer rezultat koji nas i jedne i druge drži u takmičenju i dalje." [emoji837] #EmiratesFACup #mufc
                      Morao sam kopirati datu izjavu jer nije normalno šta lik izjavljuje.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Ovo sto prije iz kluba

                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by srdjan_sl View Post
                          Zapravo nikako to ne bi poredio, Pogba je dete kluba koji se vratio u klub i posle nekog vremena dobio traku sto dodje kao neki normalan sled stvari sobzirom da ga predstavljamo kao veliku zvezdu i lidera bla bla bla... E sad to sto je on ne zasluzuje sa ljudske strane i strane sto nepostuje klub i navijace je sasvim neka druga prica ali itekako ima osnove da je dobije da je on drugaciji a ovi nasi su isli verovatno na tu kartu. Sa druge strane Megvajer je tek dosao u klub i dobija traku, nevidjena glupost i sramota za Junajted.
                          Pa cekaj Srki, kako ovo da bude neka druga prica? Valjda se to prvo gleda. Tj. ne gleda se to prvo, to se ocekuje od svakoga ko nosi dres, a posle se gledaju neki drugi kvaliteti.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Manchester United's midfield players in the Premier League this season:

                            Fred 0 goals 0 assists
                            Pereira 1 goal 3 assists
                            Mata 0 goals 0 assists
                            McTominay 3 goals 1 assist
                            Pogba 0 goals 2 assists (injuries)
                            Lingard 0 goals 0 assists (useless)
                            Ovi podaci sve govore, sredina naprijed nema uopšte dovoljno učinka, Pogba bi dobro došao ali njega nema praktično nikako ove sezone.

                            Comment


                            • Komedija[emoji23][emoji23][emoji23]

                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Bilo ko bi sada bio dobar da zakrpi rupu na sredini, pa i onaj Longstaf mada ne znam kakav je. Da li će klubovi htjeti prodati igrače u januaru je drugo..

                                Comment

                                Working...
                                X