Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jasno je šta Pogba može, niko nema tu dilemu. Imaće sad MekTomineja i Freda iza sebe. Idealno bi bilo kada bi mogao da nam da 6 mjeseci dobre igre, ode u Real jer vjerovatno i hoće, a mi dovedemo desetku.

    Bilo bi dobro da dovedemo u januaru makar napadača, Haland se jedini spominje

    De Hea svašta brani ali je linijaš i nije dominantan u petercu, takav bio kad je došao sa 20 i evo sada sa skoro 30. Plus mu je ovo uopšte baš loša godina, ovo juče ga je posebno pogodilo vidi se jer je počeo da se vraća u formu u zadnje vrijeme.
    Last edited by BorisUnited99; 23-12-19, 12:25.

    Comment


    • Ali kad je uzme puz Megvajer pa je drzi ni da je Skols, naravno on to radi u slo mo, da se divimo svi njegovom znanju s loptom u nogama i pas igri. Lik ima slobodnog Freda ali mu ne daje loptu vec je drzi jos tri i po minuta i onda doda do Lindelofa, iskoristi svo svoje znanje sto se tice distribucije i distribuira loptu pet metara. Koliko frustrirajuce, da li je on utrpivao da je Pirlo ili mu je Jole rekao to da radi, kako god ocajno, jebeno ocajno. Za klasu Lindelof jaci u pas igri, za jebenu klasu.

      Cak se i rc okrenuo protiv njega, odjednom su shvatili da je spor, da nije el mago sa loptom u nogama i da je Smoling bolji stoper defanzivno za klasu. Dugo im je trebalo opet on kukavac nije kriv sto se nasla budala da plati 80 miliona za nista vise od solidnog stopera. Ista budala koja ce prodati Smolinga za 15 miliona koji je licno Vidic defanzivno za puza. Morgan sa 35 je za njega Bolt, ono je nemoguce koliko je spor.

      Jos ljetos je svakom ko je Megvajera pet puta pogledao bilo jasno da on mora da igra pored brzog i agresivnog stopera, ali sta znamo mi amateri, bolje zna Jole koji se igra menadzera.
      sigpic

      Comment






      • Italijani kazu da je Rajola ubijedio Halanda da ode u Juve, a isti Rajola posto niko nece da plati za Labilnog 100 miliona sad trazi novi poboljsani ugovor za Labilnog, kako nam se debeli sprda s glavom
        sigpic

        Comment


        • Postali smo taoci jednog čoveka. Iz svega navedenog došli u situaciju da nam Rajola vedri i oblači, bira pravac u kom bitiše klub
          Ovo sa Labilnim postaje gnusno za gledati.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Branio sam Lukakua kad je pao u formi u prvoj sezoni i generalno mi je bio drag ali dosadio je i bogu i narodu više, ako si vrhunski podnesi pritisak i ućutkaj sve a ne svako malo kuknjava. Svakom Junajted kriv, što si dolazio koji moj kad znaš da ćeš biti pod lupom, još napadač.

            Comment


            • https://www.sportske.net/vest/transf...nu-396327.html
              Šta na ovo reći. Presipanje iz šupljeg u prazno.
              O kakvim šansama Ole govori protiv Votforda. Zapitam se jer on uostalom bio prisutan na Vikeridž Roudu.
              Lepo nas je uporedio sa Liverpulom i njihov skoro 30-godišnji san o naslovu prvaka. Kako smo krenuli i kuda nam klub plovi biće ovo dug dug post.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Ružni nisi ti gledao utakmicu ako ne znaš da smo imali šanse. Druga je stvar što su iste došle samo u posljednjih 20 minuta. Ali imali jesmo.

                Comment


                • Iskren da ti budem, jesam više prebacivao jer postaje kancerogeno za oči gledati fudbal Uniteda. Ali i u nekim skraćenim sažecima nisam video neke lude šanse.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Neke lude i nismo. Vidićemo kako će biti sa Pogbom u timu, jedini nešto može iskreirati.

                    Comment


                    • Problem oko Pogbe je njegovo okruženje i pre svega agent koji mu i ovako ludu glavu puni svačim. Kada bi se Labilni rešio demona, resetovao, prešaltao na fudbalski mod, vrlo brzo bi vratio stari sjaj iz vremena pre Mančestera. Nije mogao preko noći zaboraviti pikati loptu. Samo sa skroz fokusiranim Pogbom na teren može biti nešto od njega. Trenutna situacija nikome ne priliči niti vodi.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        Neke lude i nismo. Vidićemo kako će biti sa Pogbom u timu, jedini nešto može iskreirati.
                        Izgleda da si zaboravio kako smo igrali dok je Pogba bio u sastavu.

                        Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
                        I ain't psycho but my life is.

                        Comment


                        • Originally posted by RedRebels View Post
                          Izgleda da si zaboravio kako smo igrali dok je Pogba bio u sastavu.

                          Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
                          Nema to veze, npr ako je pameti dogovorimo mu na ljeto Real, do tad da odigra maks i da se rastajemo ljudski iako je bilo svega, prvog me nervirao inače Eto, to bi bilo rješenje po meni, jer ako hoće da igra onda znači timu i te partije su solidne u najmanju ruku. Time on spremi sebe za Evropsko, u najboljim godinama ode u top ekipu a mi dobijemo novac i do maja pristojnog Pogbu.

                          Naravno to je moj idealni scenario a šta će biti ko zna. Kako god, njegovim povratkom dobili smo vezistu, do juče smo imali Freda i Pereiru samo, sada i MekTomineja, Matića i Pogbu. Svi će oni značiti u toku sezone, mada ide priča da bi Matić mogao da ide u januaru.
                          Last edited by BorisUnited99; 24-12-19, 22:38.

                          Comment


                          • Ko ce da da za njega 100 miliona koliko tripuju Vudvord i drugari da on vrijedi? Za lika kojeg boli kurac na terenu, za saigrace, koji svasta radi, izjavljuje, koji je kao povrijedjen, a igra kosarku u Americi? On treba da pokida pola godine, da bude jedan od najboljih igraca lige da bi neko i pomislio da se iole uozbiljio i uzeo ga za 60-70 miliona, lako ga je uzeti za dz kao Juve onomad to nije rizik ili zajebati Mancester Junajted da je on najbolji na svijetu, opet kao Juve onomad. Mislis li da bi Rajola davao izjave ovih dana da je srecan u Mancesteru, da zeli da ostane da postoji iole pristojna ponuda za njega? Za lika koji je dokazao toliko puta da mu savrseno puca kurac za Mancester Junajajted, jer teren nikad ne laze, mozes ti da budes ocajan kao Lingard sto je mjesecima unazad ali ne moze zelja da se ospori.

                            A Jole naravno sad izjavljuje da je ovo priprema za sledecu sezonu, znamo sta je pricao prije pola godine ili tokom ljeta. Imao je skoro i intervju da tacno ima viziju kako ce mu ekipa izgleda na pocetku 2021/2022, lik se ono zajebava, a sjetimo se price kad je dosao, a onda i potpisao ugovor za stalno, Jole je jedan od nas, Jole voli klub, ako ne ide otici ce sam
                            sigpic

                            Comment


                            • Daće Real komotno, bar je to moj osjećaj. E sad Rajola prljavi je u svemu, ne bi me čudilo da nas zajebu na neki način.

                              Ovo jeste sezona gdje ne treba očekivati rezultate, posebno u ligi, riješavamo se nepotrebnih igrača i dovodimo ispravna pojačanja. Plus probati uzeti liga kup, uraditi nešto u LE, to je skroz ok priča.

                              Previše je negative, prvi sumnjam da je Ole kapacitet za nas ali i neke dobre stvari se rade. U eri ovakvog Liverpula i Sitija ne bismo i onako mogli nešto više od 3-4. mjesta.

                              Comment


                              • Zidan, jedan od najboljih, sanja o Pogbi i dace i 150 ako treba. Cuj niko nece 100 dati, pa on jenenormalno marketingski jak, u TOP5, samo ce zbog toga neko platiti bar 100.

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X