Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
    Murinjo, vrati se
    Kakvo je trenutno stanje ima smisla i Mojzi vrati se.
    sigpic

    Comment


    • Meni je tu vise uprava kriva,ti imas opciju da dovedes Kutinja,Medisona,pre par sezona mogli su i Mareza da pokupe a oni za ogromne pare dovode Megvajera i Van Bisaku,pa ko ce da igra fudbal,ko da osmisli napad.

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Visoka trava
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Dobar performans bez upucenog udarca u okvir gola.

            Kakav li mu je onda kriterijum za los???
            sigpic

            Comment


            • Solskjer stalno vidi neke dobre segmente u igri. Mislim da nas malko zaebava ili je definitivno izgubio svest normalnog rasuđivanja. Mislim da su mu dani odbrojani i možda posle Njukasla, gde nećemo pobediti, bude već bivši strateg Crvenih Đavola.
              Samo postavlja se pitanje ko je dovoljno lud i hazarderski opredeljen da prihvati usijanu klupu Uniteda.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment




              • Ovaj duplo gori od Mojesa krv ti jbm, totalno deluded
                sigpic

                Comment


                • Sta su novinari i navijaci radili Murinju, a ovoga niko ne dira i pored najgorih rezultata ikad, od poslednje 22 utakmice ima pet pobjeda, ako to nije za otkaz i za razapinjanje ne znam sta je.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Erik MK II View Post
                    Da nisam gledala pa da me pravi na blesavu...



                    Mada je i Zoze znao da pricao o dobrim performansima, a mi trubaduri na terenu..
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ma nije dobro nikako ali Olea još podržavam svakako. Dobra pojačanja je doveo, pucao sebi u nogu što nije doveo i veznog i napadača, ako su mu uopšte dopuštali da dovede iste.

                      Nastavi li sa kiksevima doći će neko drugi, zamijeniti trenera je bar lako, mada mi je iskreno toga preko glave.

                      Sad Partizan mora da se dobije na JNA, iako je vrlo realno da bude X, da ne kažem kec, jer će oni ostaviti srce na terenu a od Junajtedovih nesreća se sve može očekivati.

                      10 utakmica u gostima bez pobjede, nedopustivo i za mnogo slabije ekipe.

                      Comment


                      • Nije bitno jesu li mu dozvolili ili ne, on se nikad nije pobunio, Van gal i posebno Murinjo itekako jesu i tu ti je jasno da je on tu da more bude mirno, da ne talasa niposto, ali je zastrasujuce da je od kad je dosao bolji igraci su napustili klub od onih koje sad imamo, samo to je katastrofa. Po strani sto nisu zamijenjeni ali idemo redom je li Felaini korisniji bio za Mancester od Freda, Pereire, MekTominija? Milion puta. Je li Erera bio bolji od nabrojanih? Milion puta. Je li Smoling bolji od Lindelofa, Tuanzebea, Dzonsa, Roha i Baljija? Milion puta. Je li Lukaku u kakvom god stanju bio prosle sezone dao vise golova od Rasforda? Jeste, je li dao u poslednje dvije sezone mnogo vise golova od Rasforda koji je odigrao cak i vise utakmica od Lukakua? Naravno da jeste, dakle po strani sto oni nisu zamijenjeni, oni su svi bolji za klasu od onih sto imamo u klubu. To je samo po sebi katastrofa.

                        Pritom Lingard nista, ali nista ne radi preko pola godine, Sancez je za par utakmica u Interu pokazao da mu je trebalo dati sansu u sredini ili cak samom spicu napada, suluda pozajmica iako smo to znali. Ako postoji neko kome je cjelo ovo ljeto bilo u redu onda ne znam sta bih rekao, deluded je vise od Norvezanina. I sta je na sve to uradio Norvezanin? Nista, ne buni se, sve prihvata, zivi u nekom svom svijetu koji nema veze sa realnoscu, on je sa onim juce prezadovoljan ejjjjjj wtf.

                        Sjetite se Murinja i Sevilje, sjetite se drugog mjesta i kakva je kritike trpio, koliko su ga pljuvali, zeljeli mnogi da dobije otkaz, a ovoga i dalje podrzavaju, rezultati su mu presmijesni i da je Norvic u pitanju, e to je problem sa legendama, mislim da je sad svima vec jasno da je on ocajan trener, ali neki bi i dalje njega prije nego Alegrija, koji je defanzivan zamisli. A sta je Solskjaer? Ofanzivan? Evo golova ofanzivnog Solskjera u poslednje 22 utakmice, Unitad way i slicne gluposti koje neki prosipaju

                        0, 1, 1, 0, 1, 1, 1, 1, 1, 4, 0, 1, 1, 0, 0, 0, 2, 0, 1, 2, 1, 0

                        Koja laz, prevara i podvala da ovo ima ikakve veze sa atraktivnom igrom, ovo je NISTA. Ovo je klasicna sprdnja. Nema nikakvog plana, ne postoji trener, ne postoji taktika, ja prvi nisam preveliki Alegrijev fan i ima on brdo problema posebno kad povede ali je izmislio trenerski posao za Norvezanina. Pritom je pobjednik za razliku od Poketina npr. Ipak ako nesto mrzim to su pizde, nece se taj nikad pobuniti, on je toliko srecan sto je tu, a sto je totalno zalutao to nije bitno. Zato ce nam sledeci biti upravo taj Poketino, taj isto ne smije da pisne od Levija, prihvata sve, drzi svojih 70ak bodova i to je to, o trofeju moze samo da sanja. Ni vise, a ni manje od toga. Mediokritet.

                        Sta reci za Solskjera, pa gorii je od Mojesa, i to osjetno. To valjda sve govori? Ali je i dalje na klupi i to samo jer je fudbalska legenda. E zato nije dobro postavljati legende na klupu, navijaci su osjetljivi na njih i tesko im da priznaju da su go kurac kao treneri.
                        sigpic

                        Comment


                        • Solskjer dok nije dobio ugovor ,je grizao i ekipa se digla ,a tu je i on zasluzan ,normalno grizao je da dobije jak ugovor.
                          Ali od kad je dobio ugovor ,igra Uniteda koju je on zamislio ,je sve samo ne igra koja se zove fudbal ..

                          A ne deluje da ce moci da igramo gore od ovoga ,jer gore ne moze .. A sad dal ici na bolje ,ni to mi ne deluje kao nesto u sta bih smeo da se kladim .

                          Jedini plus u ovoj sezoni ,sto je dao sansu mladjim igracima ,recimo Grinvudu ,a ja bih voleo i Gomesu da da vecu sansu ,jer gori od Lingarda ne moze biti ...

                          Legenda kluba jeste ,ali onda ako smo postavili legendu za trenera ,bolje da smo vratili Gigsa ..

                          Comment


                          • Pogrešno mišljenje kruži kako je Solskjer bio trenerčina do dobijanja ugovora, a sada je apsolutni duduk i čovek od nepoverenja. Slažem se da je po dolasku na klupu kluba ubrizgao dodatnu "svežu krv", ulio nadu u bolje sutra, no kratkog daha sve bilo i trajalo. Posle šokantnog izbacivanja Pariza iz Lige šampiona kreće i sunovrat Uniteda. Ustvari ne kreće ništa jer sunovrat počinje odlaskom velikog Fergija u zasluženu penziju.


                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Ja sam bio za to da se sačeka sa ugovorom do neke polovine aprila, da se ne srlja, iako se već stvorila atmosfera da bi bio zločin da se Oleu ne da ugovor.

                              Svejedno, moraju ga pustiti čitavu ovu sezonu.

                              Comment


                              • Tek sada vidim anketu
                                Što nas 'pulovci stavili da ispadamo čudo da nema Vladana među njima
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X