Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta napisati a ne zaplakati...

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Dok su u timu prevare poput Lingarda i Janga nece ovaj klub krenut na bolje a ima ih jos pored njih dvojice. Jad i bijeda.
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by psycho.ts View Post
        Ove godine bice opasna borba za sredinu tabele.Imamo opasnu konkurenciju
        Dobro bi bilo da bude za sredinu tabele.

        Iskreno se plasim da mozemo da skliznemo u borbu za opstanak koliko smo jadni i besmisleni.
        sigpic

        Comment


        • Ne mogu da verujem da imamo igraca poput Janga u jednom Junajtedu, neverovatno. Ko je bre taj covek, ko stoji iza njega
          A Lingarda kad vidim, momentalno mi je zlo doduse videla sam ga tek kada je dobio zuti .. x2
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ovaj najskuplji stoper ikad sto su ga platili 75 miliona funti nema pojma dje stoji i sta radi, a onaj nesudjeni Barsin stoper ne bi dvije ovce uspio da sacuva, o nekoj pas igri nema ni govora, lik je presmijesan. Tuanzebe nije bio los do te greske, medjutim zasto je on desni bek, koji kurac? Dijete gurnes u vatru pa jos na mjesto beka, da ga unistis psihicki, jbt.

            Ali ta opsjednutost sta li da se iznese lopta pas igrom je meni stvarno fascinantna, jer nijedan igrac nase odbrane sem Bisake nije dovoljno dobar sa loptom u nogama i treba stvari pojednostaviti, pritom ti ako igras sa nekom pas igrom od stopera onda DM dropuje da pokriva prostor jer je to mnogo rizicna igra, toga kod nas nema, je li moguce da lik sjedi na klupi skoro godinu dana i nista ne vidi, nista ne zna, nista ne kapira?

            Ja ne vjerujem sta se desava jebeno i zasto bi cekali novu godinu da mu damo otkaz kad to mozemo odma da uradimo i mozda dovedemo nekog na klupi ko zapravo nesto zna o postavci, o taktici, jer gore od ovoga ne moze, ovo je najgore od odlaska starog, gore od Mojesa. Dno je probijeno, sta treba da se desi, da budemo u zoni ispadanja da bi on dobio otkaz?

            great passing ability

            https://thumbs.gfycat.com/ThirstyTartEeve-mobile.mp4

            sigpic

            Comment


            • Kakva bi banja bila da ispadnemo u Championship.. i da ostanemo tamo dvije-tri godine. Da misevi i iz uprave i iz tima napuste brod. Da se raskidaju ugovori i sponzorstva i da brend pocne da propada, pa da vidis kako bi brzo ozdravili kao klub. E da se oce desit...

              Comment


              • Tuanzebe je igrao levog beka, a ne desnog.
                Što se tiče 75m za Megvajera, Lukaku je plaćen 85m pa je neslavno prošao-količina funti nije nikakva garancija.

                Megvajer je svakako pozitivna stavka u timu, kao i mladi Džejms, fantastičan je igrač.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Nije Megvajer kriv kod gola. On se otkrivao Tuanzebeu da bi lakse izneli loptu, ali ovaj je pogresno dodao protivnickom, i jedino sto je mogao da uradi Megvajer jeste da pokusa da napravi ofsajd zamku, on je to cak i brzo ukapirao. Ali nije imalo vremena.

                  Nisam gledao utakmicu. Izgleda da je bolje sto nisam.

                  Comment


                  • Comment


                    • Ja i nisam nezadovoljan koliko vi, mislim da je jedna glupava greška spriječila pobjedu, iako je svakako i Arsenal imao svoje prilike kao i mi.

                      Opet, još 2 prosuta boda, baš očaj.

                      Comment


                      • Ma davno su prošla ova vremena:

                        Spoiler


                        Ovo je danas realnost:

                        Spoiler


                        U svakom slučaju treba da hrabri sjajni mladi Džejms. To su već naznake tradicionalne atraktivnosti i munjevite brzine po krilima po čemu je Mančester čuven u svojoj istoriji i napadačkom stilu.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Odbrana je nenormalno spora, i kad se dese greske tesko da mogu da ih isprave jer su i Lindelof, a posebno Megvajer spori kao puzevi. Pritom Lindelof posto tripuje da je neki defanzivni mag unaprijed kao cita igru i cesto je van pozicije, on se cak i snalazi kad protivnik igra po zemlji kao Arsenal sinoc, ali kad se igra na snagu, na duele, na visoke lopte onda bukvalno nema sta da trazi i onda Megvajer ima duplo tezi posao ali opet kazem spor je i tesko mu je to da postigne. I najveci je mit da mi igramo pas igru od stopera, oni apsolutno nista ne rade kad imaju loptu u nogama, niti je to brzo otvaranje, niti je to fluidno, ne pravi se visak, ma nista.

                          Sta reci o Pogbi i Lingardu, jad i bijeda. Ipak da se toliko forsira Lingard koji je najveca stetocina na terenu je stvarno fascinantno. Nije ni Rasford mnogo bolji ali uradi ponesto dobro, promasuje sve zivo, petlja ali zna da uradi i ponesto dobro, Lingard nista, ali nista dobro ne uradi za vrijeme koje provede na terenu. Cak i Pererira izgleda kao fudbaler pored njega, a Pereira je fizicki i takticni totalno nedorastao ovom nivo.
                          sigpic

                          Comment


                          • 03/10 Alkmaar (Europa Away)
                            06/10 Newcastle (PL Away)
                            20/10 Liverpool (PL Home)
                            24/10 Partizan (Europa Away)
                            27/10 Norwich (PL Away)
                            29/10 Chelsea (EFL Away)
                            02/11 Bournemouth (PL Away)

                            Odlican raspored, od sedam utakmica sest na strani, sto se PL tice protiv Liverpula ne postoji nikakva sansa, Bornmut je svakako jaci i bolji, tu bi bod bio top, a Njukasl i Norvic da vidimo ocemo li se boriti za opstanak ili cemo ipak biti u sigurnoj zoni izmedju 11. i 17. mjesta.
                            sigpic

                            Comment


                            • Najteža utakmica u takmičenju naravno.
                              AZ Alkmar leti po terenu ove sezone, imaju ekstraspretnog centarfora, opasnu jedanaesticu i igrača koji se najbolje opisuje kao alkmarski Sane, koji je apsolutni hit ove sezone.

                              Megateška utakmica za Mančester u četvrtak, pogotovo ako se izađe sa timom Matić kapiten & co. što je uvod u možda čak i katastrofu.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                                Ja i nisam nezadovoljan koliko vi, mislim da je jedna glupava greška spriječila pobjedu, iako je svakako i Arsenal imao svoje prilike kao i mi.

                                Opet, još 2 prosuta boda, baš očaj.
                                Ma jadni smo ali bolje i ovako bez lozenja kako smo jaki i u borbi za top 4 pa da vidimo sta ce se dovesti na zimu.
                                Ima Ole jos posla da rascisti ovaj skart u klubu i da dovede one koji ce igrati za klub. Sva 3 pojacanja za sad su odlicni, mali Dzejms ce biti bolji i bolji a o AWB je suvisno govoriti, lik ce biti zverina na mjestu desnog beka.
                                Sto vise sansi da se daju Greenwoodu, Gomesu a i Garneru
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X