Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno si uporedio termin 'navijanje' u fudbalu i tenisu? Ne znam šta da ti odgovorim na to, ali baš je loš primer. Ali i kod tog primera mi je apsolutno nelogično da neko navija za Federera ili bilo koga drugog protiv Djokovića.

    A opet, prvi sam koji želi Zvezdi da izgubi svaki meč koji igra.

    Uopšte se ne bavim lokal patriotizmom, samo sam rekao da postoji razlika kada navijas za Zvezdu i kada navijas za Liverpool. I rekao sam da je logičnije da NAVIJAŠ za klub iz svoje zemlje nego iz Engleske. Nisam osudjivao, samo rekao da nije isto.

    A slazem se sa tobom da jeste donekle nelogicno da Partizan i Zvezda imaju vise navijaca u Novom Sadu od Vojvodine. Bas skoro sam diskutovao na tu temu, moje misljenje je da veliku odgovornost za to ima ta Vojvodina i grad Novi Sad. Medjutim to bi bio baš veliki off, pa moženo o tome neki drugi put na odgovarajućoj temi.

    edit: nikoga ništa ne forsiram, ponavljam, samo kažem da nije isto.
    Last edited by mark !t zer0; 30-08-19, 18:21.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Ovi koji su kao slobodoumni prvi bi se u svojoj malograđanštini šokirali kada bi Džon Smit došao na Old Traford u crno belom dresu da navija za Partizan.

      Moguće je zavaravati se u beskraj ali to prosto nije prirodno.

      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Hoce li neko da ide da navija za MU protiv partizana? Cisto da znam da se prikljucim [emoji6]

        Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
        sigpic

        Comment


        • Iskoristicu jedna post sa rc

          Good Luck Mike Smallenbauer

          He can leave us with his head held high. After De Gae, our best player since 2013.

          He has stayed pretty fit the last few years, done a great job. Yes we need to improve on him but unlike the other deadwood, rather than picking up a paycheque he’s decided to leave to play football.

          Really hope he’s a success for Roma and plays for England again.
          Smalling on joining Roma: “This is the perfect opportunity for me. The chance to experience a new league, with a big team that has got big aspirations is exactly what I needed. Hopefully I can hit the ground running. I’m looking forward to joining up with my teammates" #MUFC


          sigpic

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Kako doci do karti? Zna li neko kad ce biti na prodaju? )

              Comment


              • To i mene interesuje

                Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
                sigpic

                Comment


                • Lingard napokon klupa, neprikosnoveni Lindelof startuje



                  Eto povrijedi se Martijal, a opet ne pocinje Grinvud. Ali samo Mancesterov put, samo romantizam. Za Gomesa ni na klupi mjesta nema, cak ni sad. Predivan put.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mislim da je ogromna greška puštanje Smolinga. Tu je prvi Ole kriv, jer mu Lindelof igra pre Smolinga. To mi stvarno nije jasno. Kao, ima bolji pas i to? Ne znam otkad je to počeo da bude trend da se štoperu gleda prvo pas ispred odbrambenih sposobnosti? Mislim, lepo je kad štoper zna da iznese loptu i da udeli dobar pas...ali je opet štoper, zna se šta je primarni zadatak. Lindelof je za klasu ispod Smolinga što se tiče same odbrane.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Vidim spremaju se izgovori za poraz.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Inače ova klupa UTD u rangu Brajtona odprilike, ja ne znam kako oni misle da iznesu sezonu sa ovim sto im ostalo.

                        Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Mislim da je ogromna greška puštanje Smolinga. Tu je prvi Ole kriv, jer mu Lindelof igra pre Smolinga. To mi stvarno nije jasno. Kao, ima bolji pas i to? Ne znam otkad je to počeo da bude trend da se štoperu gleda prvo pas ispred odbrambenih sposobnosti? Mislim, lepo je kad štoper zna da iznese loptu i da udeli dobar pas...ali je opet štoper, zna se šta je primarni zadatak. Lindelof je za klasu ispod Smolinga što se tiče same odbrane.
                          Nije to trend, nego se ocekuje od Junajteda da dominira posedom veci deo meca, u takvim situacijama je bitnije da stoper ume sa loptom u nogama. Otamendi nije nista bolji od Lindelofa pa igra u Sitiju, a ni Stones. Ovde je veci problem sto nije doveden adekvatan vezni red koji ce biti u mogucnosti da drzi loptu i kontrolise posed.

                          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Gledajte Lindelofa hahahahahahahahaa pa ja ne mogu
                            sigpic

                            Comment


                            • Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Sta li ce sada biti izgovor da se pljuje po Dzejmsu?

                                Nedorastao za PL...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X