Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvari su proste kao pasulj.
    Ako imaš najbolje igrače i najboljeg menadžera, imaš i najbolje rezultate/igru.

    Pep Gvardiola je neprikosnoveni najbolji menadžer današnjice, a pod svojom kontrolom ima igrače svetske klase.
    Nije Mančester junajtedu kriv ni ovaj ni onaj nego je konkurencija daleko odmakla.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Kad nekoga platis 80 miliona itekako ima da mu gledas svaku gresku. Megvajer nije u istoj klasi sa Laportom npr, a Laporta itekako kritikuju
      Da, ali je nekako vjerovao Lindelofu (odnosno, svi mu vjeruju hehe), valjda je naučio nešto.

      Originally posted by Vladan View Post
      I pocelo je
      Šablonski pozeti, jbg pali kod raje.
      I ain't psycho but my life is.

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Debili.

          Posle se pitaju sto Dibala i sl ne zele da igraju za klub...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post

            Je li bio brifing vec kako dovodimo sportskog direktora?
            Prije tri dana

            Jedan je Edvard Vudvord, dok je ovaca bice i vune.
            sigpic

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Suva statistika ne menja činjenicu da nije ispunio očekivanja. Nije dostigao očekivani nivo.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Nije dostigao ocekivani nivo i kao takav je i dalje najbitniji igrac i timu, hteli to neki da priznaju ili ne.
                  sigpic

                  Comment


                  • Jeste najbitniji vidi se iz aviona. Zato nigde ne možete da mrdnete i raspadate se. Kada on ne bude najbitniji, videćemo.

                    Comment


                    • To je druga stvar zasto smo dosli da je on najbitniji, ali trenutno je najbitniji. Izbaci ga, ubaci Matica i gledaj kako zavrsavamo minimim 10i.
                      sigpic

                      Comment


                      • https://twitter.com/tancredipalmeri/...126502913?s=19

                        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Najbolji igrac Junajteda je Aleksis Sancez,pitanje je samo zasto ne zeli da igra,stalno je povredjen. Uloga Lingarda je meni skroz nejasna,niti je krilo niti plejmejker niti centarfor,sve nesto izmedju,nije igrac za Junajted,ali mnogi ovde nisu pocevsi od Pogbe.

                          Comment


                          • Originally posted by Erik MK II View Post
                            To je druga stvar zasto smo dosli da je on najbitniji, ali trenutno je najbitniji. Izbaci ga, ubaci Matica i gledaj kako zavrsavamo minimim 10i.
                            Ih kad bi to tako išlo u sportu. Ubaci Džon O'Šeja u ekipu i završ...a da, uzimao je titule u Junajtedu.

                            Tim igra, a neko opasno uništava to zajedništvo, a ja koji ne pratim intenzivno znam da se veliki timovi, organizacije - takvih govana ratosiljaju i na svoju štetu.

                            Daću ti primer Pittsburgh Steelers-a koji su najboljeg hvatača lige odjebali za neki tračavi 3. pik neku smejuriju, zato će im se svi pokloniti kao franšizi, zato što se divljanje raznih primadona po kratkom postupku rešava.

                            Hajde bliži primer, jedna Zvezda je oterala sina jednog Duleta Savića za 0e i 50% od sledeće prodaje. Ne poredim Vujadina i Pogbu, ali ovde sve može da se reši pogotovo ako ti je Dule otac, pa je ipak presečeno, a čime je to Pogba vas toliko zadužio, ja ne znam.
                            Last edited by Cassius Clay; 28-08-19, 21:03.

                            Comment


                            • A otkud tebi da je on problem?
                              sigpic

                              Comment


                              • Jesam ja dobro ispratio da ste vi pisali da Rašford šutira penale a da je Pogba uzeo i promašio? I da Olja kaže da joj je muka više, da je pri kraju utakmice pogrešio? Možda su različite tekme. Lično sam sam gledao njegovu kurcobolju preko 15 puta, i ono stepovanje pred penal debino kao šlag na tortu.

                                Ne navijam za United pa ne pišem o njemu, inače da navijam pljuvao bih ga Boaće puta 5 a neki znaju koliko je to. Pogotovo Noto.

                                PSG ispada veći od vas i to sa igračem koga su platili 222 miliona. Misli samo o tome, je l navijaš za Pogbu ili ManUtd?

                                Nećeš ti nikada dobiti dokaze crno na belo, ali treba biti slep pa ne videti. Naravno da je problem u Vudvordu, nećete uzeti titulu odlaskom Pogbe, ali možda se stvori atmosfera za nešto što može pogurati klub unapred i skinuti mu novodobijenu reputaciju Černobilja za igrače. Katastrofe radioaktivne zagadjene. Bolje da vam igraju klinci iz čempionšipa čista obraza da ostanete.

                                Pre bi otišli u Betis ja mislim nego kod vas. Sad ako istina boli. Meni svakako nije drago, saosećam se sa svakim velikanom koji propada.
                                Last edited by Cassius Clay; 28-08-19, 21:14.

                                Comment

                                Working...
                                X