Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sevilja dakle u nedjelju, malo se vraćaju traume iz 2018. Dvomeč kad je načet Murinjo i uvod u raspad pola godine poslije. Kako je mučno bilo na ovoj temi uf

    Druge su okolnosti naravno ali te ekipe iz Španije nam ne leže. Valjda posloži Ole kako treba.

    Comment


    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
      Sevilja dakle u nedjelju, malo se vraćaju traume iz 2018. Dvomeč kad je načet Murinjo i uvod u raspad pola godine poslije. Kako je mučno bilo na ovoj temi uf

      Druge su okolnosti naravno ali te ekipe iz Španije nam ne leže. Valjda posloži Ole kako treba.
      I ja citam da nam upala Sevilja i bukvalno imam ptsd iz 2018te hahaha

      Comment


      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
        Sevilja dakle u nedjelju, malo se vraćaju traume iz 2018. Dvomeč kad je načet Murinjo i uvod u raspad pola godine poslije. Kako je mučno bilo na ovoj temi uf

        Druge su okolnosti naravno ali te ekipe iz Španije nam ne leže. Valjda posloži Ole kako treba.
        To sam totalno obrisao iz glave, ne zelim da se prisjecam tog ocajnog perioda.
        Bice muke sa njima, ne odgovaraju nam nikako ali imaju i svojih nedostataka.
        Sevilja igra presing, nismo to bas lako resavali ove sezone ali ako se uspijemo nosit sa tim napadaci ce imati bas dosta prostora, moraju biti efikasni, ne smiju se masiti ziceri
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Daj bre Upamecana i da smo mirni narednih 10 godina.
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Originally posted by nine33 View Post
            Daj bre Upamecana i da smo mirni narednih 10 godina.
            Doktorski je odigrao sinoc. Bio bi odlicno resenje ali ne vjerujem da je Ed gledao utakmicu[emoji3]
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Kako vreme prolazi uopšte nisam optimistican sto se transfera tiče.

              Sančo je dogovoren, ugovor i sve ali nikako sa BVB da se dogovori.
              Tu se ciganisemo za koji milion... razumem da su to posledice na osnovu iskustava prethodnih godina ali opet bi trebalo da se resi.

              Ako se dovede Sančo msm da nije upitno učešće u LS narednih godina, pa i borba za titulu je realna.

              Plus na to da se doda da ako ga ne dovedemo sada, sledeće godine će se mnogi umešati i onda je pitanje dal će uopšte hteti kod nas.

              Ja da sam on, ako me Junajted ne dovede ove godine onda sledeće ne bih ni dolazio. Očigledno im nisam toliko potreban.

              Finansijski stabilan klub, plus Jadon bi bio jak marketinški gledano plus odmah šalješ statement da si spreman za visoke domete u sledećoj sezoni.

              Za ostale pozicije i ne znam šta se planira... spominje se stoper iz Lila, onda neki levi bek Monaka. Međutim sve su to igrači koji neće odmah imati neki impact na igru Junajteda.


              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

              Comment


              • Svakim danom je sve dalje.

                Za neke igrače nema mnogo natezanja, pogotovo ako je reč o nekoliko miliona.

                Ako sad daju 120 miliona to je najgora moguća osnova za naredne transfere. Svaki sledeći će znati da ne treba da spušta ako je klub zainteresovan.

                Ako ne daju onda je osnova mnogo bolja ali gubiš odličnog igrača. Sve su trebali da reše tih dana kad su danonoćno pregovarali.

                A i Grinvud, sad našao da pokaže koliko ume
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Ne znam zbog cega ocekujete da ce neki klub spustiti cijenu za nekog odlicnog igraca. Mozda posebno gledate United ali zadnjih godina svi klubovi su placali visoke iznose za igrace zapravo placani su onoliko koliko je trazena suma.

                  Zar mislite da ako United recimo uspije da dogovori transfer Sancha za 80m da ce to uticati na neke druge klubove u buducnosti kada se bude pregovaralo. Malo ko ide ispod svojih pocetnih zahtjeva. Ne vidim uopste razlog zbog kojeg bi Dortmund pristao na manje od 120m.

                  Ubijedjen sam da ni United ne bi pustio Rashforda kada bi stigla ponuda od 100m, bitan im je iz vise razloga.

                  Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by ognjen View Post
                    Ne znam zbog cega ocekujete da ce neki klub spustiti cijenu za nekog odlicnog igraca. Mozda posebno gledate United ali zadnjih godina svi klubovi su placali visoke iznose za igrace zapravo placani su onoliko koliko je trazena suma.

                    Zar mislite da ako United recimo uspije da dogovori transfer Sancha za 80m da ce to uticati na neke druge klubove u buducnosti kada se bude pregovaralo. Malo ko ide ispod svojih pocetnih zahtjeva. Ne vidim uopste razlog zbog kojeg bi Dortmund pristao na manje od 120m.

                    Ubijedjen sam da ni United ne bi pustio Rashforda kada bi stigla ponuda od 100m, bitan im je iz vise razloga.

                    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
                    Nema razloga da spuste cenu kad znaju da će ga neko drugi uzeti za te novce ili više pre ili kasnije jer dečko kida.

                    Daju za Megvajera 80 i nešto miliona a sad bi na Sanču da peglaju transfer politiku. Može

                    Comment


                    • Originally posted by nine33 View Post
                      Daj bre Upamecana i da smo mirni narednih 10 godina.
                      To bi najpametnije bilo, od pozadi se gradi tim

                      Bas dobar igrac. Pravi moderni stoper.

                      Ma ne znam ni za Sanca vise, toliko se oteglo da je izgubilo svaku draz. Ne znam da li vredi 120 miliona. Ako klub misli da ne vredi toliko i da treba Borusija da snizi cenu onda neka se okrenu nekom drugom. Veliki je to novac. Sa tim novcem bi mogli da dovedemo dobrog stopera i veznjaka. Da se prilika Grinvudu, a tu su i Dzejms i Igalo da se rotiraju napred.

                      Comment


                      • Originally posted by ognjen View Post
                        Ne znam zbog cega ocekujete da ce neki klub spustiti cijenu za nekog odlicnog igraca. Mozda posebno gledate United ali zadnjih godina svi klubovi su placali visoke iznose za igrace zapravo placani su onoliko koliko je trazena suma.

                        Zar mislite da ako United recimo uspije da dogovori transfer Sancha za 80m da ce to uticati na neke druge klubove u buducnosti kada se bude pregovaralo. Malo ko ide ispod svojih pocetnih zahtjeva. Ne vidim uopste razlog zbog kojeg bi Dortmund pristao na manje od 120m.

                        Ubijedjen sam da ni United ne bi pustio Rashforda kada bi stigla ponuda od 100m, bitan im je iz vise razloga.

                        Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
                        Tesko je ispeglati nesto sto je pocelo prije nekoliko godina i posebno na ovom transferu Sancha jer Dortmundu nije nuzda da proda ispod cijene, vrvt bi ga sledece sezone i vise timova jurilo a Utd je potrebniji sada nego sledece sezone, da se napravi taj korak vise tako da me boli uvo dal se platio 100 ili 120 miliona jer kvalitet se placa a posebno kvalitet za kojeg svi znaju da je potreban Utd na problematicnoj poziciji godinama unazad. Greenwood je suvo zlato ali ne moze se od njega ocekivati da igra svaki minut i da bude cijele sezone u formi a kad on ne igra onda idje James koji ne zna sta radi i Mata koji ke majstor ali 95% vremena provede u sredini a AWB nije bek koji moze sam da drzi desnu stranu u oba smjera, rijetko ko bi i mogao.
                        Iz Dortmunda stizu price od igraca, clanova strucnog staba pa i iz uprave da su srecni sto Sancho ostaje a to mi djeluje tako nekako vjestacki, da bukvalno time prizivaju transfer.

                        Uglavnom, bio je zalet prije 2 nedelje gdje se mislio da je posao pri kraju ali sad je cekalica i mogu reci da je smorilo, ubili su sav entuzijazam oko tog transfera.
                        Evo Siti pokusava Kulibalija da dovede i da zavrsi sa transferima i prije kraja ove sezone dok se Utd necka a trebaju im igraci na nekoliko pozicija uz prodaju skarta sto je u klubu
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                          To bi najpametnije bilo, od pozadi se gradi tim

                          Bas dobar igrac. Pravi moderni stoper.

                          Ma ne znam ni za Sanca vise, toliko se oteglo da je izgubilo svaku draz. Ne znam da li vredi 120 miliona. Ako klub misli da ne vredi toliko i da treba Borusija da snizi cenu onda neka se okrenu nekom drugom. Veliki je to novac. Sa tim novcem bi mogli da dovedemo dobrog stopera i veznjaka. Da se prilika Grinvudu, a tu su i Dzejms i Igalo da se rotiraju napred.
                          A Pau Tores iz Viljareala, kako vam on izgleda?

                          Filip Stevanović izgleda završen, Fabricio potvrdio. Ostaće na pozajmici u Partizanu još ovu sezonu. Srpski igrač opet u Junajtedu posle mnogo vremena
                          Last edited by BorisUnited99; 14-08-20, 19:58.

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            A Pau Tores iz Viljareala, kako vam on izgleda?

                            Filip Stevanović izgleda završen, Fabricio potvrdio. Ostaće na pozajmici u Partizanu još ovu sezonu. Srpski igrač opet u Junajtedu posle mnogo vremena
                            Da, i Stevanovic na IG potvrdio.
                            Nisam nesto gledao Partizan i uopste nasu ligu ali drugari kazu da je veliki talenat. Nadam se da ce se pokazati bolje nego Ljajic i Tosic
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              A Pau Tores iz Viljareala, kako vam on izgleda?

                              Filip Stevanović izgleda završen, Fabricio potvrdio. Ostaće na pozajmici u Partizanu još ovu sezonu. Srpski igrač opet u Junajtedu posle mnogo vremena
                              Slabo pratim La Ligu. Ne znam kakav je Pau.

                              Ono sto znam jeste da bi nam Zaniolo iz Rome legao samo tako [emoji1]

                              Ako Sanco vredi 120, ovaj vredi 100 sigurno. A Roma bi ga dala za mnogo manje.

                              Comment


                              • AS Roma are expected to present a new offer to Manchester United for Chris Smalling. (source:
                                @DiMarzio
                                ) #MUFC
                                Manchester United and Werder Bremen have reached an 1-year loan agreement for Tahith Chong. (source: Sky Germany) #MUFC
                                Manchester United are considering a move for Villarreal's Pau Torres, but there is nothing advanced at the moment. (source:
                                @FabrizioRomano
                                ,
                                @StretfordPaddck
                                ) #MUFC
                                Solskjaer wants to part ways with several players to make room for three new recruits. The club will listen to offers for Phil Jones, Marcos Rojo, Jesse Lingard and Chris Smalling this summer. (source: Times,
                                @hirstclass
                                ) #MUFC
                                Manchester United remain hopeful of signing Jadon Sancho but do have alternative targets including Ousmane Dembélé, Kingsley Coman, and Douglas Costa. (source:
                                @hirstclass
                                ,
                                @garyjacob
                                Par vijesti od posljednjih nekoliko dana. Drago mi za Čonga, ovdje ne bi mogao dobiti konkretnu šansu.

                                Comment

                                Working...
                                X