Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    hahahah.....
    Isto sam reagovao kao i ti

    Comment


    • Hteo sam da prvi post bude upečatljiv

      Comment


      • I Lukaku je veliki prpblem ovog Uniteda. Previse promasuje, bas previse. Dobar je napadac ali nije top klasa kao sto mnogi zele da ga predstave kao takvog

        Comment


        • Mnogo gresaka pre svega sto se transfer politike tice, vec godinama unazad dok je jos i Fergi bio tu. Ali on je barem umeo sve to da nadomesti jer je izvlačio 120% iz svakoga.

          Propusten Azar, Hames i ko zna ko jos... gledajući sinoc samo se to jos vise potvrdilo sa Mourom! Kakav igrac a mogli smo ga za "džabe" dovesti iz PSZa. I to je ono desno krilo koje nam toliko fali...

          Igra i nije bila toliko loša, zato je odbrana bila katastrofalna... ne pamtim kad je bila ovako loša. Nisam gledao protiv Brajtona, možda je i tada bila gora. Jedini Šou je bio dobar od te zadnje linije.

          Dobro da je tek pocetak sezone, mora ovo da se preokrene sto pre.


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

          Comment


          • Rom je totalno van forme. Bice bolje

            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Bila sam mnogo ljuta sinoc, ono je nedopustiv pristup, forma mnogih veoma upitna, izbor kapitena totalna katastrofa i ta pusta nemoc... i sve to gledas na svom terenu. Nevalja.
              Mora nesto da se menja


              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Jos je rano za price o odlasku, tek je pocela sezona. Vidjecemo dal moze Portugalac ovo da preokrene. Bice bolje

                Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Zoze maestralno postavi utakmicu, izdominira Totnama u prvom, i onda na cist amaterizam primamo golove i krecemo u ponor. Prvo, njegova je greska prvi gol. Primili smo bas brda golova iz prekida prosle sezone, a evo i ove vec dva komada. Ne znam sta rade na treningu ali je neozbiljno da nam ga svaka druga ekipa uvaljuje iz prekida. Pogresio je Zoze i sto je igrao sa Smolingom i Dzonsom na stoperima, jednostavno ne mozes da ih ubacis u prvu pa da molis boga da jedan od njih dvojice ne zasere maestralno, to je ludost i totalni amaterizam. Ubaci Pericu i Jovicu, bar znas na cemu si, bice mnogo bolje u build up-u, a defanzivno ces na zalost imati slicnu stabilnost kao i sa engleskom bracom. Ti brale ako samovoljno ubacis Dzonsa u prvu, nemas pravo da se zalis na bilo sta. Dobro te zajebao vise puta u proslosti, sta sad ocekujes? Erera ne ume da drzi poziciju kad igra u vezi, trci kao muva bez glave, a ti ga stavis da igra na poziciono najdelikatnijem mestu. Jbga Zoze... Mada mi je u nekim momentima Erera izgledao kao neko ko ide po terenu i ispravlja Dzonsove i Smolingove greske

                  Zozeu ide i na dusu sto je pizda koja ne sme da zakuca Pogbu na klupu. Imas Pereiru na klupi koji ce da uradi 3 puta vise posla od Pogbe, koji ce da igra konkretno i kom ne duva promaja u glavi. Mozda ne sme da ga skloni iz prve jer se plasi da ce izgubiti i ove Pogbine drugare. Opet, njegov problem sto ne ume da hendluje takvu situaciju, al je jasno da stari Zoze ne bi ovog Pogbu drzao ni na klupi, e sad ima problem sto je igrac placen 100 miliona pa ne mozes tek tako da prestanes da racunas na njega, al kako god, on je menadzer i mora da nadje resenje.

                  Sve u svemu, zanimljivo smo delovali u prvom, solidno postavljeni, ali ideja nije realizovana kad napravis 3-4 kardinalne greske u odabiru igraca i to tebi ide na dusu.

                  Ps. ako mislite da bi Zidan preuzeo ekipu sa ovim shitshow-om od odbrane, ili da bi Poch presao sa konja na magarca, mogu samo da lolnem i nista vise.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Sinoc sam rekla da bih ih sve prodala zbog ovog vec nabrojanog, sada kazem da mora nesto da menja, Pogbu za pocetak. Ono je nedopustivo. Ok i da nije u formi, ali taj nadmeni stav i boliuvo ponasanje ne moze timu nista dobro da donese, a nije sasecen u korenu i sada patnjaaa. I na sve to das mu jos kapitensku traku
                    Kako bi ga Fergi sredio...pihhh
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Mrzim utakmice sa Spursima.
                      Ove sezone samo zbog odbrane cemo izgubiti par pozicija na tabeli. Nadam se da ce se nesto promeniti, tek je pocela sezona, ali sa ovakvom odbranom nemamo sta da trazimo ni protiv "slabijih" timova, a kamo li protiv Sitija, Liverpula i ostalih. Nema vise smisla pricati o odnosima u upravi, jer prelazni rok je prosao, mi smo ostali sa onim sto smo imali prosle godine i sad treba raditi sa tim igracima.
                      Vidi se neko nezadovoljstvo kod igraca. Jedni se trude i pokusavaju da opravdaju svoje mesto u timu, drugi se prave da su iznad kluba, nula atmosfera.
                      Za Lukakua treba gol da se prosiri jos jedan metar, Lingard salje neke nebulozne poprecne lopte i uzasne paseve. Onaj potez Pogbe kad umesto da prosto resi situaciju i izbije loptu, on zadrzava decko, igra se, hoce da pokaze neku snagu i posle kad zagusti, salje loptu u aut i jos se dere na saigraca "sto mi nisi prisao?!". Smejurija. Matic jos malo pa ce da pocne da igra kao Runi zadnjih godina, na svakoj poziciji, da popunjava rupe.
                      Bas, bas los pocetak.
                      Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Rom je totalno van forme. Bice bolje

                        sta znam nema on bas neku statistiku ni od prosle godine, 37 utakmica 16 golova, za igraca koji je jedina spica u svom klubu

                        Comment


                        • Anthony Martial caught up in a war between José Mourinho & Ed Woodward
                          RMC are reporting tonight that French attacker Anthony Martial has become a chess piece in an ongoing war between Manchester United CEO Ed Woodward and the club’s manager José Mourinho.

                          Anthony Martial still wants to leave Manchester United, but Ed Woodward, who sees him as a great player for the future, rejected all approaches this summer, including those coming from Atletico Madrid and AC Milan.

                          But the story does not stop there, Portuguese manager José Mourinho absolutely wants rid of Martial, and tried to broker deals this summer with Chelsea in a swap deal for Willian and Tottenham in a swap deal for Toby Alderweireld.

                          Mourinho demanded that Woodward sell Martial to raise funds so that he could sign a central defender, but Woodward refused.

                          United, under Woodward’s direction, have made Martial an enormous 5-year contract extension offer, with a considerable salary, which is currently still being negotiated.

                          From the player’s perspective, he wants to leave, and was given absolutely no reason as to why he has been left out of United’s team tonight vs Tottenham, with it appearing as if Mourinho is seeking to get his own back on Woodward.

                          The media outlet also confirms that Tottenham made a bid for Martial this summer.

                          Tako je Ede
                          Mou je i tako bivši uskoro a glupo bi bilo prodati martiala koji ce vjerojatno novom treneru biti udarna igla u napadu
                          Ali zamjeram Edu sto je Mourinhu usred sezone produzio ugovor i tako sam sebi zadao nož u leđa


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Gledao sam i sinoc i prosle nedelje protiv Brightona, odbrana vam je nesigurnija od Arsenalove... Bice ovo duga i teska sezona i za vas i za nas, a cini mi se da ce gore biti po vas jer igrate i LS.

                            Meni Lingard ne bi igrao prvu postavu nema para. Mora krenuti sa Martial-Lukaku-Sanchez napred, to je ono najbolje sto ima napred.
                            Last edited by Tobdzija; 28-08-18, 17:24.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Cuj Marsijal hoce da ide i mi ga silom drzimo, teraj ga bre.

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Cuj Marsijal hoce da ide i mi ga silom drzimo, teraj ga bre.

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                                Sad je kasno. I nama je Alexis igrao tako proslu jesen, a zeleo je da ide.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X