Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ono kad smo pomislili da će povreda Rašforda da donese minutažu Grinvudu ali je stručnjak odlučio da je dobije Brazilac sa eBaya Pereira..

    Eto Čong ide, mogao bi i ti Majsone...

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Mene najvise cudi sta rade Phelan i ekipa, zar je moguce ovoliko da su losi zajedno svi?

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • Comment


          • Nema šta, leti Ole sigurno, jedino što mislim da će ga pustiti čitavu sezonu, osim ako baš ne budu rezultati očaj pa da se sve završi u februaru/martu. Ali vjerovatno će biti još dobrih momenata, više u kup takmičenjima, nešto će odrzavati sezonu zivom.

            Koliko je klub u kurcu nema šta više ni da se ponavlja, samo se nadati da će da nam svane. Jesam za Poketina ili Alegrija ali odavno to nije bitno kad znaš da je pitanje trenera tek jedno od niza problema. Baš u depresiju baca ovo

            Comment


            • Ali Megvajer i zonsko branjenje, kakav fail. Prvo mu uzmu jedinu sansu i posalju brzog Smolinga na pozajmicu, a onda mu daju da se zonski brani, kao da namjerno rade da uniste klub
              Nije Hari kriv sto je placen 80 miliona funti, ko je god pratio fudbal i njega u Halu i Lesteru bilo mu je jasno da je to igrac koji maksimalno moze da vrijedi 30 miliona funti, ali dzaba. Pritom takvih igraca kao sto je on ima koliko oces u ligi. Eto Lesteru bolje ide bez njega osjetno(dosta bolje)

              Pathetic defending for the first goal. Honestly a pathetic captain too, but he's perfect for our lot I guess.
              Lindelof usually gets all the blame, but this fella is stealing a fecking living off us. Jones was miles better than him today.
              Just got called out on NBC, they said Ben fecking Mee looked more like a proper captain today
              Forget the ludicrous transfer fee, he just isn’t a very good player.
              Having watched the first goal, how can people still claim this guy was a ‘good signing’?
              I wish my head was as big as his... Might hurt less from having to watch him play.
              Macguire's lack of speed and quickness is quite alarming.
              Why would anyone be surprised? The myth of him being a great defender(or even a very good one) has never really been backed up by performances. Runs forward with the ball and winning a few headers might make a nice MOTD highlight reel but they sure don't mean you are a top CB. Unfortunately Utd bought into the hype.
              If our scouts just look at a highlights reel of Leicester city last season they would have concluded he wasnt worth anything close to 80mil.
              But really; in what area he is good( for Man Utd first team defender)?
              Positioning? Average
              Speed?
              Passing? Solid
              Leadership in defence? Not seeing it
              Good in air? Is he really that good in air?
              Marking? Average
              Donkey performance. No Lindelof to blame this time.
              We have been shaved by leciester
              Captain. fecking hell
              sigpic

              Comment


              • To sto Barnli nije dosao da napadne na OT znaci da imaju strahopostovanje i da smo na pravom putu, uz to i dalje drzimo visoko peto mesto tako da bravo Ole i bravo Drveni. Stvarno ne znam zasto su navijaci nezadovoljni, pa sve ide prema planu da spremni docekamo sezonu 23/24.
                sigpic

                Comment


                • Comment


                  • Ole Gunnar Solskjaer: “Ovo nije bilo dovoljno dobro.

                    Branili su se odlično i nismo uspjeli rastvoriti njihovu obranu. Dečki su davali sve od sebe. Očekivanja u ovom klubu su visoka. Nije im lako. Bit ću uz njih i pomoći im da lakše prebrode ovo.

                    Najgorih početak u posljednjih 30 godina? Možete pričati o tome cijeli dan, peti smo na ljestvici, neću se žaliti na peto mjesto.

                    Jedna od najvažnijih stvari je da se trebamo dokazati na terenu. Ovo danas nije dovoljno dobro za Manchester United.”

                    Neće ovaj niđee

                    Comment


                    • Otisli:

                      Felaini
                      Erera
                      Sancez
                      Lukaku
                      Smoling
                      Jang
                      Darmijan
                      Valensija

                      Dosli:

                      Megvajer
                      Van Bisaka
                      Dzejms

                      Haos.
                      sigpic

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Stop it's already dead

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                It's difficult for them? The expectation is high? It's not easy for them?

                                Čekaj jel ti mene sprdas? Jel ti znaš da vodiš Manchester United, a ne FK Mala Moštanica?

                                Očekivanja su velika? Jebo mater ovaj je lud, a ja sam još ludji što gledam ove utakmice i nerviram se.

                                Ko ga uopšte zaposlio? Taj nije nigde uspeo kao trener, niti će uspeti. Bio mi je zanimljiv igrač, ali sad više nije ni to, zgadio mi se.

                                Comment

                                Working...
                                X