Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja Ozilu ne bi dozvolio da primirše Karingtonu pa sve i da plati 400 miliona on nama.
    Mogu da me dovedu u iskušenje da ih ne gledam uopšte ako ga dovedu, iako sam ceo život zaražen United-om i nisam uspeo da se izlečim čak i kad sam hteo
    Matu i mogu da svarim zato što je dobrica, i mnogo dobar i simpatičan lik, i trudi se na terenu koliko može, nije on kriv što je skapan.


    Ozil mi je garant u top5 sportista, ikada, koje ne podnosim, tačnije više ga ne poštujem i cenim. Neverovatno precenjen fudbaler, neverovatno antipatičan lik, neverovatno loš i malodušan saigrač...
    Sažaljevam svakog fudbalera kome je on saigrač.
    Ljudi su mi pravili na blesavog kad sam se molio onomad da ne dodje kod nas, kad je kao njegov otac lutao po OT-u pokušavajući da sredi da dodje kod nas.
    I tad sam tvrdio da Arsenal od tog momenta apsolutno nikakve šanse nema da bude ozbiljan konkurent za bilo šta ozbiljno i da će sa njim samo malo po malo da tonu...

    Sva sreća pa je ovo Bild koji je već godinama dosta irelevantan.

    Comment


    • Ni ja nisam za dovodjenje Ozila, nesumnjivo ima kvalitet ali je toliko lijenj da bi poludio cekajuci neku njegovu loptu ili neki dobar potez. Iz Reala mozda ali mozda, sada nikako

      Miki28
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Ozil gleda pravo a ima pregled 270° xD

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

        Comment


        • Cisto onako da vam kazem da Mou obozava Ozila...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • A otkud se on dovodi sada u vezu sa nama?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Preneo Bild a oni važe za dosta pouzdanu novinu koja ne donosi olako ovakve vesti. Ja lično mislim da nam Ozil ne treba. Nesumnjivo je veliki igrač ali mislim da imamo mnogo bitnija mesta da popunimo .

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Busby Babe View Post
                Sva sreća pa je ovo Bild koji je već godinama dosta irelevantan.
                Nemacki Blic, taj nivo pouzdanosti.

                Comment


                • https://youtu.be/zxbvJ-gPiPk?t=15m35s

                  Sustina i posle Rio o defanzivcima srz je pogodio.

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Preneo Bild a oni važe za dosta pouzdanu novinu koja ne donosi olako ovakve vesti. Ja lično mislim da nam Ozil ne treba. Nesumnjivo je veliki igrač ali mislim da imamo mnogo bitnija mesta da popunimo .

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Oni su u poslednjih 4,5 godina daleko od pouzdanog medija.
                    Gotovo da su pali na jedan nivo Daily Maily-a, a to je baš jadno.

                    Comment


                    • A recite mi jednu novinu koja donese neku vest i za koju 100% možete reći da je prava? Nema je. Danas prolaze rekla-kazala novine.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Recimo BBC kad objavi to je gotovo sigurno.

                        Comment


                        • I Lekip se ovde dosta ceni, a ne bi trebalo.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Sto se novina tice to je sve djene djene ali meni je zadnjih par godina Di Marzio najsigurniji...

                            Zajebano je i novinarima jer i klubovi sami pustaju razne stvari u javnost da bi ih skrenuli sa pravog traga itd itd

                            Miki28
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              A recite mi jednu novinu koja donese neku vest i za koju 100% možete reći da je prava? Nema je. Danas prolaze rekla-kazala novine.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Procenat Bilda je ispod 10% za razliku od vecine koji su na tom nivou.

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                A recite mi jednu novinu koja donese neku vest i za koju 100% možete reći da je prava? Nema je. Danas prolaze rekla-kazala novine.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Ne možeš npr da stavljaš u isti koš Guardian i Telegraph (iako i oni su počeli da projektuju gluposti samo zbog prisustva u celom haosu) sa npr Daily Mail-om, The Sun-om (dobro, oni su najgori ubedljivo), Mirror-om i sličnim hiperprodukcija spamshit medijima. Oni uglavnom niti imaju izvore, insajdere, niti ih zanima, nemaju prave specijalce za odredjene klubove, nego kupe od ostalih mrvice i od mrvica prave senzacionalističke priče. Nemaju nikakvu svest, spremi su da objave svaku glupost i naivnost...
                                Ali još gore od toga je taj jeftini loop medija, kad jednostavno samo projektuju neke mogućnosti i onda to prodaju kao nešto što se stvarno dešava.
                                Tipa, Man Utd-u fali levi bek, i onda oni krenu i prodju kroz sve evropske klubove i naprave spisak levih bekova koji bi mogli da igraju za United.
                                I onda se zna, jedan dan je prva meta Uniteda igrač 1, drugi dan je igrač 2, treci dan igrač 3. I naravno, loop, zato što to vrte sve. Jedan dan se pregovara sa jednim, sledeći dan su prekinuti razgovori sa njim, pregovara se sa drugim. Kad ih izvrte svih 5, onda se vrate na prvog potencijalnog igrača, i onda kao "ožive" interest kluba za njega.... "come with 2nd offer."
                                I tako u krug, malo menjaju priče, . Jednom je problem u menadžeru, jednom u igraču, jednom ga taj klub neće prodati, jednom taj klub traži nekog drugog u razmeni.


                                E pa, Bild je što se tiče pouzdanosti pao na te niske grane, na nivo nekog Daily Shita, iako te nemačke medije manje pratim, ali se za njih to zna.

                                I BBC i Sky su bili pre nekad maltene 90 posto legit, ali su i oni su prinudjeni bili da se upuste u to objavljivanje neproverenih stvari. Naravno mnogo manje, ali jbg, kad kao medij živiš od klikova, ne možeš jednom u 20 dana da objaviš člana vezan za Man Utd dok konkurent objavljuje 3 dnevno.
                                I da, oni to bar umesno rade, skoro uvek navedu "acording to rumors", ili je to u članku "transfer gossips".

                                Cela poenta je da će mediji uvek biti korak iza stvarnih dešavanja u odredjenim klubovima. To su solidno ozbiljne organizacije, maltene institucije.
                                Ed Woodward je JP. Morgan premazan lik, kome je u manipulisanje špekulacijama svakodnevnica, wall street lik.
                                Za njega je zicer da manipuliše špekulacijama sa sportskim novinarima...

                                Veliki broj fudbalera iz velikih klubova, npr Irwin i još neki u Utd-u su baš nedavno rekli da je gotovo nemoguće da se saznaju prave informacije iz klubova, da čak ni samo oni igrači ne mogu da dodju do tih informacije i kad žele da saznaju koga će klub dovesti. Mata je jednom rekao da radi isto što i mi navijači, bleji po netu i čita po tviteru da vidi šta se dešava Naravno ima uvid u neke stvari ali jednostavno ne idu Ed i Mourinho Karingtonom sa megafonom da pricaju koga ce dovesti...

                                Trenutno mediji i novinari služe kao orudje klubova u pregovorima i u transfer politici. Većinu glasina za odredjeni klub su projektovani iz samog kluba, puštene buve, da se eto utiče na pregovore oko neke stvarne mete, nekog drugog igrača. Čak su počeli i DI Marzija da vrte oko malog prsta. I on je ove godine zatajio malo.
                                Mislim, nije zatajio, nego njemu klubovi i menadzeri svesno lansiraju ne bas tacne informacije jer on važi za najpouzdanijeg insajdera.
                                Najgore od svega, više strana ima interes u tome da se plasiraju netačne priče. Nekad klub A koji hoće igrača iz kluba B, pusti priču za igrača iz kluba C, da daju utisak da imaju alternativu. Nekad to rade menadžeri nekog igrača da pojačaju pregovaračku moć za platu prilikom prelaska negde. Nekad menadžeri guraju neke priče koje nisu vezane ni za njihove klijente. Sve je to igra interesa, i onda imaš ovakav buljon od svih tih spekulacija.

                                A ja sve to shvatam kao neku razbibrigu, i gotovo sve uzimam sa velikom dozom rezerve.
                                Last edited by Busby Babe; 16-09-17, 14:19.

                                Comment

                                Working...
                                X