Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @miki28 eto taman Kavani kad krene da igra [emoji1]

    Comment


    • Odlicna partija sinoc, svi su odigrali dobro, ali ja bi najvise izdvojio Bissaku koji je odigrao do sada najbolju partiju otkako je dosao.

      Bravo momci, idemo isto protiv Chelsea!

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Comment


          • Originally posted by labe View Post
            Odlicna partija sinoc, svi su odigrali dobro, ali ja bi najvise izdvojio Bissaku koji je odigrao do sada najbolju partiju otkako je dosao.

            Bravo momci, idemo isto protiv Chelsea!
            Toliko nas je razmazio da niko ne pohvaljuje njegove partije Bukvalno je u stanju da zatvori svakog igrača na svetu (osim vanzemaljca iz Barse... valjda). Sećam se kad je Sterlinga zatvorio, Gvardiola je morao da mu menja stranu od muke. E to isto je uradio Tuchel preksinoć

            Svi su bili sjajni. Shaw vec dve utakmice sjajan, kad je dobio konkurenciju razigrao se. AWB otac, Axel fantastcno, iako je onaj start bio mnogo rizican. Fred nikad bolje. Rasford bi bio tragicar da nije dao onaj gol. Po meni, dosta losa partija. Imao je dobre sanse da proigra Marsijala a nijednom to nije ucinio. Par puta se potpuno amaterski poneo. Ali super je dok daje golove, cutim i gledam

            Tellesa nisam dovoljno primetio. Samo sa video da ima prejak centarsut, raketa.

            Comment


            • Eh da, kakva je to partija bila, Sterling nije mogao nista

              Slazem se i za Tellesa, mogla bi biti ubitacna kombinacija iz kornera Telles - Maguire

              Comment


              • Ne slažem se da može biti ubitacna kombinacija.

                Retko sam video igrača koji ima takve predispozicije da dominira u vazdusnim duelima, sto i radi sasvim solidno.

                Ali pred golom je gotovo pa uzasan. Mislim da je dao 1-2 gola posle prekida... a imao je znatno više prilika.


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Ne slažem se da može biti ubitacna kombinacija.

                  Retko sam video igrača koji ima takve predispozicije da dominira u vazdusnim duelima, sto i radi sasvim solidno.

                  Ali pred golom je gotovo pa uzasan. Mislim da je dao 1-2 gola posle prekida... a imao je znatno više prilika.


                  Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                  Imao je par finih promasaja nakon kornera otkako je stigao ali sad ce imati jos vise prilika jer mislim da Telles ima bolji centarsut od Bruna i da cemo biti mnogo opasniji nakon kornera.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Onakav izvodjac prekida nismo imali od RVPa, dobar je Bruno, ume i on, ali Tellesov intezitet snage i curve nemamo od RVPa, a znamo koliko smo golova dali nakon njegovih kornera

                    Izgledamo sve bolje realno, one prve dve utakmice su bili na 50% kondicije cini mi se, sve bolje izgledamo, bolji je intezititet, sve. Bice ovo ok

                    Comment


                    • Engleski mediji zvrje kako je Grinvud pozvan na razgovor sa Solskjerom u četiri oka , razlog su nezalaganje i kasnjenje na treninge te je zbog tih prestupa bio i precrtan pred put u Pariz.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Odlicno ako je tacno, nek sjebe taj talenat sto ima. Bice novi Ravel Morison.

                        Nevjerovatno al nadam se da nije tako
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Tako tipično od domaćih "zvezda". Uspale se čim osete moć pa demoni isplivaju na površinu.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Zato kapa dolje Mesiju i Ronaldu, ljudi su u tim godinama bili vec mega zvijezde i ostali na zemlji tj radili jos vise i zato ce ostati kao jedni od najboljih svih vremena.
                            Znam da je tesko, odmah sa 18-19 godina dobija 50tak soma nedeljno ostati na zemlji ali jbg, ili ces biti fudbaler ili starletan. Nadam se da ce se opametit jer je nevjerovatan talenat
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Vrhunski je odigrao, onako kako vec ume.

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Hoce li moci Edison Kavani da igra za vikend protiv Celsija?

                                Comment

                                Working...
                                X