Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Marota kad dodje, Drveni da sedne i uči.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Nikako ne kapiram sto je Pogba toliko na ceni,navodno Real prodaje Iska,Bejla,Rodrigeza,Diaza i jos jednog da kupi Pogbu.
        Pa samo taj Isko je tri puta bolji igrac od Pogbe,da traze njega i Dzejmsa Rodrigeza za Pogbu i bio bi to strasan Junajted.

        Comment


        • Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Ma kakve pozajmice, odmah da se proda i odmah novac da se uzme..
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Last edited by HeadBurn3r; 11-07-19, 10:21.

              Comment


              • Ma kakvi, nesposobni su ovi iz kluba za to
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                  Manchester United want Milenkovic
                  via @DiMarzio
                  Očekivano, Nikola Milenković je svetska klasa centarhalfova.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Comment


                    • Mene samo zanima koji ce im isti profil igraca kao sto su Dzons i Smoling,nista bolji nisu ni Megvajer i Milenkovic,jaki u skoku,duel igri,pojma nemaju s loptom u nogama. Mene je te prve sezone odusevio Baji a onda ga povrede ubise,ako moze da se vrati u tu formu on bi bio najvece pojacanje,najvise me on podseca na Vidica.
                      Ja ne mislim da im je odbrana problem nego kreacija na sredini terena,Isko tu resava sve probleme u igri ili Dzejms Rodrigez,Kutinjo.

                      Comment


                      • Taj problem bi rešili i jeftiniji igrači kao Tilemans ili Ruben Neves. Nama treba takav tip igrača, koji će da diktira tempo na terenu i svojom vizijom i pas igrom da stvara prostor i šanse igračima ispred sebe.


                        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                        Comment


                        • Ako traze Engleza onda Medison ili Foden su stvoreni za Junajted,plejmejker je njihov glavni problem,samo ne znam koliko je to realno,Tilemans je sad potpisao za Lester,Gvardiola ne verujem da ce da pusti Fodena,jedino mozda Medison. Mada u razmeni za Pogbu garantovano mogu da dobiju bar Iska ako ne i Rodrigeza,samo tamo sedi neki Amerikanac kome je vazniji marketing Pogbe koji donosi pare nego kvalitet igraca,u fudbal se taj ne razume.

                          Comment


                          • Neves je sve samo ne jeftin. Možda i najbolja zamena za Matica ali je baš preskup.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Manchester United

                              Originally posted by bici View Post
                              Neves je sve samo ne jeftin. Možda i najbolja zamena za Matica ali je baš preskup.
                              Pa za ono sto nama treba, idealna zamena. A dobro ne jeftin, ali sigurno isplativ za budućnost. Za nekih 60m se može dovesti sigurno.
                              Kad pogledaš, svi veznjaci sa kojima se povezujemo su tu negde 40-60... jedini eto Lemina ali njega ne računam da bih odmah uskočio u prvi tim, već više rotacija.


                              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Pa za ono sto nama treba, idealna zamena. A dobro ne jeftin, ali sigurno isplativ za budućnost. Za nekih 60m se može dovesti sigurno.
                                Kad pogledaš, svi veznjaci sa kojima se povezujemo su tu negde 40-60... jedini eto Lemina ali njega ne računam da bih odmah uskočio u prvi tim, već više rotacija.


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                                Mislim da je cena bliza 80m nego 60m.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X