Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Darmian & Fred to join #MUFC tour at a later date due to family reasons
    Last edited by srdjan_sl; 07-07-19, 12:16.
    sigpic

    Comment


    • Ima li istine u navodima medija da se Pogba nece prikljuciti timu na pripremama?

      Comment


      • Stigao je danas u Karington, uvrsten je u tim koji ide za Australiju.

        Jadno i bijedno od Olea da nije skart rasprodao iako je pricao pricu da ce biti nemilosrdan
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Kao da se on pita nešto

          Comment


          • Sto se Pogbe tice, iako ce otici, svi koji ga mrze treba da pogledaju samo sta Grizman radi.
            sigpic

            Comment


            • Сутра брзо долази - треба човек постати
              Нестали су кодекси, остали су комплекси
              Победе су порази, а исходи су потресни!

              Comment


              • Cini mi se da mi BTB veznjaka necemo dovesti vec ce tu igrati MekT, Fred ili neko od klinaca.

                Kako ja vidim prelazni rok, dolazi nam jos stoper 100% i ako prodamo Pogbu//Lukakua njihove zamene. E sad ako je verovati medijima jedan je sigurno Ben Jeder a kao Pogbine zamene figuriraju Bruno i u zadnjih nekoliko dana SMS.

                Dakle ajmo jedan mali pollic: Bruno F-SMS-Medison?

                P.s. zaboravih i Longstafa. Znaci stoper i Longstaf 100%.
                sigpic

                Comment


                • Ja nisam za SMSa, Bruno, Longstaff bi bilo okej. Ako se moze dodati i Medison to je vec ekstra, ali to je mnogo cini mi se.

                  Mekgvajer, Longstaff i Bruno vrv dolaze, i vrv Ben Jeder jer ce Marota dovesti Lukakua kako kod zna.

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk

                  Comment


                  • James Maddison je opak igrač.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Ja uopste nisam da se upuca 80-100 mil za Megvajera, iskreno bih pre usao u sezonu sa ovim nasim mucenicama + Tuanzebe.
                      sigpic

                      Comment


                      • Svi kazu da bi bio upgrade na ovo sto imamo jer kad se spomne onako i cifra odmah svi skacu i skepticni su, i ja mislim da nece mnogo bolji biti od ovoga sto imamo ali mnogi kazu da bi bio cak i SAF.

                        On ili Kulibali, nemamo treceg.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Btw spominje se Saul ali to mi izgleda nerealno nakon sto im je otisao Rodri. Previse dobro da bi bilo realno.

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • Bio bi apgrejd sigurno ali minimalni i sigurno ne 80 mil apgrejd.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                              James Maddison je opak igrač.
                              Slažem se, ali za taj Lester, Vest Hem, eventualno Arsenal....u ekipi koja juri naslov takav igrač može samo u rotaciju, nikako kao prvi izbor da ti kreira.

                              Comment


                              • Odgovorno tvrdim da bi James Maddison u tandemu sa Juanom Matom rešio sve kreativne probleme.

                                Uz naravno prethodan uslov da se klub reši "usluga" Matića, koji je postao balast ozbiljan, i to najmanje mislim na finansijski. Matićev način igre ozbiljno opstruira bilo kakvu kreaciju njegovog tima na sredini terena. Ekstremno spor igrač u svakom smislu, i mehanički i mentalno i što je možda najvažnije, u pas igri.

                                Matićev poprečni spori pas, ili pas unazad, predstavlja njegov kompletan repertoar, a u defanzivnom smislu se radi o švajcarskom siru.
                                Jasno je da je sve ovo identifikovao Solskjer (naročito nakon katastrofe protiv Evertona) i da će nastojati da ovoga leta reši te probleme.

                                Mančester - Matić + James Maddison bi napravilo pravu revoluciju na njihovoj sredini terena.
                                Last edited by La Jugoslavia; 08-07-19, 12:58.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X