Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije se video na meču... ako ćemo biti iskreni.

    Ne žalim sto je otišao, žalim samo sto se niko drugi nije doveo jer mi pravog napadača nemamo.
    Raško to nije, niti će biti. Mlad je pa se nadam da će ispuniti veći deo svog potencijala. Ali dečko se nije pomerio sto se napretka tiče već dobre sve godine.

    Ali zbog toga ne treba sada kukati za Lukakuom tj biti sarkastican...


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

    Comment


    • Mi eventualnim trijumfom u prestonici izbijamo na treću poziciju.

      Kako smo mislili dobro smo se udali. Nije loše...

      Comment


      • Bod puna kapa
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Debeli dao gol... Idemooooooooo

          Najbolji napadac svih vremena
          Svakako je naajbolji svih vremena za debila Rašforda, ono se jednom radja..

          Comment


          • cudim se sto njega covek drzi u startnoj postavi.Covek operisan od fudbala
            sigpic

            Comment


            • Izadje glupan a udje tupan...
              sigpic

              Comment


              • Kad je gusto Raš se uhvati za prepone i napusti poprište bitke.

                Tako najlakše pobeći od odgovornosti i sramote. Sakrivši se pod izgovorom povrede.

                Comment


                • bice teska borba za sredinu tabele
                  sigpic

                  Comment


                  • Ostane li ovaj dunster bice svasta, mozda se udje i u borbu za opstanak. Mojzi vrati se pretty pls.
                    sigpic

                    Comment


                    • Gadi mi se ovakav United.

                      Comment


                      • Kakav odron, nevjerovatno..

                        Comment


                        • Ja sam prvi bio da se Norvezaninu da vrijeme, da mu se da sansa, ali nisam ni u najludjim snovima vjerovao da ce lik ovo napraviti i ovako uci u sezonu. Nije ni oktobar, a mi smo ostali na jednom napadacu, na djetetu od 17 godina. Prodas najboljeg napadaca ne zamijenis ga ali da onda posaljes na pozajmicu Sanceza je stvarno zona sumraka, katastrofa je jos veca jer je sredina ozbiljno oslabljena, otisli su Felaini i Erera, a obojia su bili itekako bitni i nisu zamijenjeni. Dovedes segrta da glumi majstora, eto toliko je jednostavno. Pritom ocajnog segrta.

                          Kako mozes ovako da udjes u sezonu, sa ovakvim igrackim kadrom, sa toliko neizbalansiranim timom, kako mozes da tripujes da je tandem Megvajer - Lindelof dobar tandem, ovo je stvarno nevjerovatno neznanje.

                          Ni na FM kad se sprdas ne radis ovakve stvari.
                          sigpic

                          Comment


                          • Trebaju nam promene, brojne promene samo ni sam više ne znam koje. Samo da ovako ne ide ptice na grani vide. Postali smo alibi klub koga guzi ko gde stigne.

                            Comment


                            • Posle PSZ

                              19 games
                              5 wins
                              4 draws
                              10 losses
                              Odma otkaz, Mik Mekarti bi radio bolji posao.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne znam sa kakvim planom se ušlo u novu sezonu... očigledno je plan bio da se igra 4-3-3... a to radiš bez da imaš pravog centarfora. Tj prodao si jednog, ostali nisu niti će biti 9-ke. Čak šta više, nisam više ni siguran da će Rasford ispuniti i potencijal kao krilni napadač. Mali Džejms je više pokazao na početku ove sezone nego Markus zadnjih godinu dana.

                                Dakle udjes u sezonu sa vrlo tankim igračkim kadrom, odmah se znalo jedna povreda i ode sve u k... a sada smo zapravo u situaciji da imamo više povredjenih udarnih igrača i čak nema ni ko da igra osim omladinaca.

                                Vrlo neozbiljno za klub ovog renomea, iako poslednjih godina ne vazimo za ozbiljan klub.

                                Krenuo si da rešiš nekog skarta, a opet i to nisi odradio kako valja. Pojačao si ekipu na nekim bitnim pozicijama a oslabio si je na nekim drugim.

                                Tu snose krivicu zajedno Ole i Drveni... a bogami rekao bih skauting služba ne radi nikakav posao već par sezona unazad.

                                Sto neko reče, trebaju promene ali već se pitam šta zapravo i promeniti, jer ne vidim rešenje.

                                Otpustiti Olea ne vidim kao jedno od rešenja, još je rano... koga i dovesti ako Ole ode.

                                Na kraju krajeva, jbs mi sve ali doveo bih Artetu... učio je od Pepa... čovek koji je napravio mašinu samo takvu.
                                Gledam Siti, uživam i uhvati me nostalgija za nekim starim Junajtedom kad su bili strah i trepet kao sto je to sada Siti sa svojom navalom.


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X