Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve bolje od boljeg

    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Na stranu što će ekipi strašno faliti ali još više mi njega lično zao, baš je ove sezone podigao nivo, i kad nije dobro igrao davao je golove, imao neki učinak.

      Comment


      • Nikako mi nije jasno kako im je skup onaj Portugalac a isplati im se ovo drvo Megvajer.

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Nikako mi nije jasno kako im je skup onaj Portugalac a isplati im se ovo drvo Megvajer.
          Zato što nas svi vuku za nos pa i taj Lester sa 80 miliona cijenom ljetos, treba stati tome na kraj. Ne kazem da smo više atraktivna destinacija za fudbalere ali što su nas svi pravili majmunima zadnjih 6,7 godina zato i imamo preplaćene igrače sa ogromnim platama. Doduše, i to se mijenja malo po malo, nadam se da će se iskorijeniti.

          Danas realan i očekivan rezultat, sva sreća pa niko od rivala nije slavio, praktično ista situacija kao pred vikend, sad u srijedu Barnli, upravo su dobili Lester, moramo slaviti tu, Čelzi dočekuje Arsenal, mogli bi prosuti bodove.
          Last edited by BorisUnited99; 19-01-20, 18:39.

          Comment


          • Nisam ni gledala drugo, odslusala ga doduse u drugoj sobi dok sam bila za kompom. Ne vredi, nemam zeludac vise za taj diletantizam. Nerviram se.
            Niko posle SAF ere nije ocekivao ne znam sta, ali ovaj raspad na apsolutno svim nivoima, ako izuzmemo onaj neki period ekonomskog procvata (koji sada neminovno i on mora ici nadole) apsolutno ne verujem da je iko.
            Tuga.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Jel se neko u Unitedu bavi zamenom za duže odsutnog Rašforda?

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                Bravo Ole, ubacis rovitog Raska pa ga izgubis na duzi vremenski period.
                Jos jednom da se zahvalim strucnjaku koji je morao da rizikuje tezu povredu Raska da bi dobio mocne Vulvse u kupu.
                sigpic

                Comment


                • Očekivano Ole video brdo dobrih stvari. Po njemu smo plivali u izvanrednim akcijama i šansama.
                  Jadan smo klub postali kada nam jedna ovakva ličnost vređa intelektualni sklop.
                  Voleo sam Olea kao fudbalera, al kao menadžer ne valja.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Ovo je najgore ubjedljivo od odlaska starog i bice sve gore i gore, to je jasno jer nemamo menadzera, nemamo igrace, uprava je nesposobna, a pritom ih boli kurac jer sjetimo se mudrih Vudvordovih rijeci, parafraziram - ono sto uradimo na terenu nije ni 10% onooga sto mozemo da uradimo van terena.

                    Prvo onaj retard od Labilnog je danas na fashion weeku u Parizu, savrseno ga boli kurac da bude na utakmici i podrzi saigrace. I taj lik je i dalje u klubu, taj lik ce dobiti novi ugovor, taj lik pljuje i pisa po klubu bez ikakvih posljedica.

                    Drugo Dzejms je ipak samo jedan Cempionsip nivo igrac, jos dvije nedjelje i pet mjeseci ce proci kako je bez gola, svaku utakmicu igra, mozda je cak i igrac dosadasnjeg dijela sezone Mancester Junajteda, to je valjda najveci dokaz na koje smo grane spali.

                    Trece sad smo se sjetili da stedimo, da necemo dozvoliti da nas peljese posto smo preplatili svakog igraca maltene u polednjih pet godina, posle dovodjenja Megvajera za 80 miliona funti Sporting ima pravo za Bruna da trazi milijardu.

                    Cetvrto dali smo traku jednom balvanu koji em nema muda, em nema kvalitet. On isto ne smije da bude nista vise sem rotacije ipak, iako ima u teoriji neko znanje u praksi nedostatak brzine mu ne dozvoljava da igra za ozbiljan kub. Srecom po njega, a uzasno po nas je to sto on nije trenutno u ozbiljnom klubu. Nekad je ta traka znacila nesto, lik je tu tri dana, dobio je traku ocigledno jer je placen koliko je placen, pa da se nekako opravda ta suluda cifra. Jer lik nije lider, to se i danas vidjelo, nije svjetska klasa da bi igrace oko sebe cinio boljim i najvaznije od svega odjednom ode naprijed da on kao organizuje napade, da uradi nesto sa svojim magicnim pasom, ovaj klub je totalna sprdnja postao.

                    Peto i najvaznije, totalna nesposobnost uprave i menadzera, ako se Norvezanin smije nazvati menadzerom uopste. Cak i mene uspije da sokira sa glupostima posle svega, ovo danas kad je zonski branio prekide i kad su Fred i Vilijams cuvali Van Dajka je ja ne znam, ne postoje rijeci kojima bih opisao tu takticku odluku. i znao je da je Raford rovit i uveo ga je u igri jer je panicio i jer mu je bitan FA kup iz nekog razloga pa smo sad ostali bez prve napadacke opcije do kraja sezone skoro sigurno, bice dobro ako se vrati za Euro, te povrede su uzasno teske i oporavak i vracanje u punu formu ne ide bas lako, a ni brzo. Znaci dao je 130 miliona funti na odbranu koja je gora nego prosle sezone jer za razliku od Murinja igra sa dva klasicna zadnja vezna ispred odbrane, znaci gura dupli blok i dzaba mu. Oslabljena sredina, i posebno napad i sad kad dolazi do povreda duzih tek krece haos. Matica se sjetio kad mu je ponestalo opcija, a Matic je doktor fudbala za sve ove veziste u klubu i dalje, ovo sto igra u poslednje vrijeme Fred i drugari nece moci nikad u zivotu.

                    I ponovo se ova jebena nesposobna budala kezi posle utakmice. Izgubi od Liverpula i kezi se. Krv ti jbm.
                    sigpic

                    Comment


                    • Solskjær: “The fact that Mo Salah celebrated with his top off and Alisson ran the length of the pitch to join him just shows how far Manchester United have come.”
                      Mojzi vrati se pls, pretty pls

                      sigpic

                      Comment


                      • Nema šta. Tim je bio oslabljen danas [emoji23][emoji23][emoji23]

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • https://m.facebook.com/story.php?sto...33622940007834
                          Lik se 100% zeza i sprda sa nama.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Da se razumemo, nema ekipe koju ovaj Liverpul nije razmontirao... kidaju kako igraju, nismo mi tu izuzetak. Trebali su dati 4-5 komada sigurno.

                            Ali mene raduje da smo i protiv ovog Liverpula imali šanse. Nisam zadovoljan nekim stvarima koje ste već naveli i koje su očigledne.

                            Pored tih stvari, ja sam zadovoljan... nisam puno očekivao, imali smo svoje šanse ali treba biti realan i reci da je ovaj Liverpul mašinerija.

                            Fred je bio dobar, kao i Van Bisaka, So i Vilijams. De Heu ne treba zaboraviti.
                            Ima dosta ovde još da se radi, samo se nadam da će se pametno raditi u budućnosti jer imamo osnove ali ljudi u foteljama su sada na potezu.

                            Ovoj ekipi fale par dobrih igrača, ali najviše plačemo za veznjakom koji zna da prenese loptu i koji može da diktira tempo.
                            Videćemo kako će se kupovati u budućnosti ali ja sam protiv preplacivanja igrača. Ok Bruno, ali 80m za njega... nikad! Maks 50m i to ne sve odjednom.


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • Vladane laznu izjavu dijeliš ovdje, čisto da znaš. Ok je da kritikujemo, svašta se moze naći da ne valja ali ova tema se oept pretvara u toksičnu, ovako ej bilo u posljednjih par mjeseci pod Murinjom a svi smo doprinosili tome, ja prvi, nije bilo normalne priče već izbacivanja nekih frustracija i negative.

                              Izgubili smo od šampiona Evrope i još malo Engleske, koji imaju jedan jedini kiks u ligi do sada, i to od nas baš, i to oni izvukli remi u 85. Lester o kojem se trubi kući primio 4 komada od Liverpula, Siti izgubio, Čelzi, svi toliko hvaljeni. Danas, bili su bolji prvih 55-60 minuta, trebali i više da vode, zadnjih pola sata nešto bolja igra i zlatna prilika Marsijala. Pereirinu šansu ne zaboraviti takođe. Uz to, nema nam MekTomineja, Pogbe, Rašforda, to su 3 najbitnija fudbalera uz Megvajera nazad i Van Bisaku. Ok, sada Fred kako igra i on je postao strašno bitan, ali 3/6 igrača bitnih igrača falilo.

                              Meni je zadovoljavajući sav ovaj period pod Oleom, zato što sam spustio kriterijum jer ne vjerujem da moze biti trener koji će nam osvojiti bilo šta. Ali u međuvremenu daje mladim šansu, malo po malo riješava se svih igrača o kojim trubimo da su balast i generalno je pozitiva lik. Da li je to dovoljno, apsolutno ne, ali svejedno sam uvjeren da je on tu do maja. Ako baš digne rezultate, dobija još sezonu, mada teško, vjerujem da je negdje kontakt sa Poketinom već uspostavljen. Ali i taj Poketino ako dolazi nek dolazi pod određenim uslovima, ne zelim da vidim da još jedan trener nema dobar odnos sa upravom i da opet škripi tu.

                              Comment


                              • Bravo, najzad neki normalan komentar da pročitam a ne da se blate igrači, trener ili bilo ko i da se nazivaju ko zna kakvim imenima.





                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X