Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Probudite me kad prodje ovaj kosmar. Oni pokušavaju da zadrze Janga a nece ni da pokusaju da dovedu Eriksena. Nemam reči

      Comment


      • Druze moj oni Eriksena ne mogu da dovedu nikad u zivotu ako se Dancu igra fudbal i dalje, ako mu se ne igra i oce da uzme poslednji veliki ugovor u karijeri samo i da mu puca za fudbal onda ce doci kod Vudvorda. Ali da vjerovatno ne zele ni da pokusaju, da mu zamazu oci, prodaju maglu, slazu da imaju neki projekat, zelju da na terenu budu bolji. Nista to.
        sigpic

        Comment


        • Kakva komedija od kluba, opet ponavljam samo nas prodaja moze izvuci.
          sigpic

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Nasa meta Gedson za kojeg smo trebali da damo 50 miliona funti zavrsio u Vest Hemu na pozajmici od godinu i po dana bez obaveze da ga kupe.
              sigpic

              Comment


              • Starting from #mufc's next match, Ashley Young doesn't want to be named in the squad, not even the bench #mulive [di marzio]
                Kakav smo klub postali.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Jel stvarno ovo rekao? Momak je odigrao 320 minuta ove sezone za Tranmere. Va ta fak.

                  Samo nek nastavimo dublje i dublje da tonemo, možda se Glejzeri i predomisle pa prodaju klub. Nek nas kupe Saudijci, jebiga. Nije to nešto mnogo gore od amerikanaca. U svom tom sunovratu Ole je najbolji izbor, jedino je on dovoljno lud da igra sa ovim klincima. Nek imaju oni što više utakmica u nogama, značiće to mnogo kad se krene pravi rebuild sa novim vlasnicima. Ako ga bude. Neko drugi bi igrao sa Matićem, Jangom, Pogbom, ostavio bi Lukakua, Sančeza, Smolinga, pa bi iščupao top 4 i to bi se samo vrtelo u krug kao da smo Arsenal, a Glejzeri bi samo zadovoljno trljali šake. Bolje ovako, pog(b)ibija, pa se možda i otarasimo pijavica.

                  Jangara ode da osvoji skudeto, bole ga piša.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Baš smo u teškom kanalu. Trenutno imaš slobodne Poketina i Alegrija, trenere koje bi pozelio svaki top tim u Evropi. A opet, kod nas da dođu i pored znanja imali bi velike probleme jer ništa ne funkcioniše kako treba u klubu...

                    Comment


                    • Hahahaha kad citam ove vase postove bas se zabavim Propadamo, gotovi smo, brod tone, spasavsj se ko moze, apokalipsa..daj novac, kupi, potrosi, prodaj, vlasnici ovi, vlasnici oni
                      Ljudi moji ovo je fudbalski klub, nije trgovacka megaprofitna korporacija..opustite se, uzivajte u fudbalu, ovom perspektivnom mladom timu, dajte im podrsku, uzivajte prateci njihov napredak, ne pravite nepotreban pritisak, volite svoj klub..trofeji nisu jedino mjerilo..bitan je i identitet, prepoznatljivost, lojalnost..bitno je osloboditi se materijalisticko-konzumeristicke svijesti..bitno je ulagati u akademiju..odgajati mlade igrace koji ce igrati s ljubavlju za klub..polako, opustite se mlada generacijo..ne moze nista preko noci..potreban je trud, naporan rad, vrijeme

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Jel stvarno ovo rekao? Momak je odigrao 320 minuta ove sezone za Tranmere. Va ta fak.
                        Mislim da je trolovanje zbog njegovih generickih, botovskih odgovora

                        Evo sad Jang kao stupa u strajk ako ga ne puste da u januaru ode u Inter. A Jodza kaze kapiten, vrhunski igrac, jbt ovo nije fudbalski klub ovo je cirkus

                        Dobro raspolozenje i dalje, mozda ne tako dobro kao posle poraza ali svejedno dobro.



                        Maguire injury update
                        He’s got a chance for tomorrow, was a minor thing, don’t know where the reports are coming from, might’ve mistaken it for Harry Kane, will go through training today and see how he reacts.
                        It’s not a surprise, he’s a warrior and if there’s a minor problem he’ll put himself up to play and that’s what he did against Wolverhampton. At half-time he was feeling discomfort, he was close to playing against City, just not fit enough but he’s got a chance now.
                        Wtf???

                        Zna se sto ja mislim o Megvajeru ali njemu pod hitno treba odmor, cak je i sporiji nego inace, ako je to uopste moguce. Ovaj ce iscijediti pet sezona iz njega u jednoj.

                        Will players leave this month?
                        Can’t say yes or no but wouldn’t expect many ins and outs, no.
                        Dakle ne dolazi niko

                        Jbg ovdje razumijem Glejzere, dati ovom liku pojacanja bi bilo stvarno suludo.

                        Chris Smalling cannot return to Old Trafford until the end of the season as United did not include a recall clause. #mufc [Mail]
                        Kao sto sam i rekao nisu ni stavili klauzulu jer u ovom klubu niko ne razmislja, niko nema nikakav plan, idu dan po dan pa sto bude
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Cantona View Post
                          Hahahaha kad citam ove vase postove bas se zabavim Propadamo, gotovi smo, brod tone, spasavsj se ko moze, apokalipsa..daj novac, kupi, potrosi, prodaj, vlasnici ovi, vlasnici oni
                          Ljudi moji ovo je fudbalski klub, nije trgovacka megaprofitna korporacija..opustite se, uzivajte u fudbalu, ovom perspektivnom mladom timu, dajte im podrsku, uzivajte prateci njihov napredak, ne pravite nepotreban pritisak, volite svoj klub..trofeji nisu jedino mjerilo..bitan je i identitet, prepoznatljivost, lojalnost..bitno je osloboditi se materijalisticko-konzumeristicke svijesti..bitno je ulagati u akademiju..odgajati mlade igrace koji ce igrati s ljubavlju za klub..polako, opustite se mlada generacijo..ne moze nista preko noci..potreban je trud, naporan rad, vrijeme
                          Problem je što ne funkcioniše sve kako treba, tj. mnogo toga, pogledaj koliko mi dajemo na plate igrača, čini mi se najviše u ligi, a peti smo na tabeli. I tako već sigurno od 2014, dovodimo igrače, dajemo im prevelike plate i onda imamo problem da ih prodamo. Jangu nudimo sad ugovor kada ga Inter zeli, sve liči na neorganizovanost i neki usputni rad bez trunke plana. Ovaj konkretan problem sa platama i ugovorima je tek jedan u nizu.

                          Što se tiče stvaranja identiteta i Olea tu se slazem i vidim šta on zeli da uradi, problem je opet što je pitanje moze li on to, ima li kapacitet. Meni se sviđa kako radi mnoge stvari, ali taktički djeluje nedoraslo. Takođe, po stilu igre čini mi se da nemamo neki jasan identitet, on se trudi i nije tačno da samo znamo na kontre, čini mi se da forsira neku presing igru ali i to ne djeluje ubjedljivo i organizovano, više kao neki njegov pokušaj koji ne moze da sprovede jer na kraju nema to znanje do kraja, mada pokušava definitivno svim silama da uradi nešto po tom pitanju.

                          U nekom idealnom scenariju, Ole će prevazići sam sebe i zaraditi ostanak na klupi i vratiti nas na vrh. U nekom lošijem ali i dalje dobrom on odlazi na kraju sezone ali ostavlja jednu ipak zdraviju situaciju u okviru ekipe nego koju je zatekao, ostavlja nasljedniku Tuanzeba, Vilijamsa, Grinvuda, pa i Garnera i Gomesa kao igrače koji lagano mogu da budu makar opcije za rotaciju. A do Olea ih nije bilo u bilo kojoj priči za prvi tim.

                          Trenutno mislim da Ole ostaje do kraja sezone, ni manje ni više. Ali vidićemo, šta uradi u narednih mjesec ili dva će da odredi sve. Iritantan je i baksuzluk sa povredama, konkretno kod MekTomineja i Pogbe. I tu međutim krivim i trenera i upravu, bilo je jasno ljetos da nam trebaju, pored dovedena 3 pojačanja, i vezista nakon odlaska Erere i Felainija, i napadač nakon odlaska Lukakua. Nisu dovedeni i sad muku mučimo i uvijek smo na 1 povredu od problema.

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            Problem je što ne funkcioniše sve kako treba, tj. mnogo toga, pogledaj koliko mi dajemo na plate igrača, čini mi se najviše u ligi, a peti smo na tabeli. I tako već sigurno od 2014, dovodimo igrače, dajemo im prevelike plate i onda imamo problem da ih prodamo. Jangu nudimo sad ugovor kada ga Inter zeli, sve liči na neorganizovanost i neki usputni rad bez trunke plana. Ovaj konkretan problem sa platama i ugovorima je tek jedan u nizu.

                            Što se tiče stvaranja identiteta i Olea tu se slazem i vidim šta on zeli da uradi, problem je opet što je pitanje moze li on to, ima li kapacitet. Meni se sviđa kako radi mnoge stvari, ali taktički djeluje nedoraslo. Takođe, po stilu igre čini mi se da nemamo neki jasan identitet, on se trudi i nije tačno da samo znamo na kontre, čini mi se da forsira neku presing igru ali i to ne djeluje ubjedljivo i organizovano, više kao neki njegov pokušaj koji ne moze da sprovede jer na kraju nema to znanje do kraja, mada pokušava definitivno svim silama da uradi nešto po tom pitanju.

                            U nekom idealnom scenariju, Ole će prevazići sam sebe i zaraditi ostanak na klupi i vratiti nas na vrh. U nekom lošijem ali i dalje dobrom on odlazi na kraju sezone ali ostavlja jednu ipak zdraviju situaciju u okviru ekipe nego koju je zatekao, ostavlja nasljedniku Tuanzeba, Vilijamsa, Grinvuda, pa i Garnera i Gomesa kao igrače koji lagano mogu da budu makar opcije za rotaciju. A do Olea ih nije bilo u bilo kojoj priči za prvi tim.

                            Trenutno mislim da Ole ostaje do kraja sezone, ni manje ni više. Ali vidićemo, šta uradi u narednih mjesec ili dva će da odredi sve. Iritantan je i baksuzluk sa povredama, konkretno kod MekTomineja i Pogbe. I tu međutim krivim i trenera i upravu, bilo je jasno ljetos da nam trebaju, pored dovedena 3 pojačanja, i vezista nakon odlaska Erere i Felainija, i napadač nakon odlaska Lukakua. Nisu dovedeni i sad muku mučimo i uvijek smo na 1 povredu od problema.

                            Kad su u pitanju ogromne plate igracima, to je upravo ono o cemu govorim. Nakon odlaska SAF-a stvorio se ogroman pritisak da se odmah mora nastaviti sa osvajanjem trofeja i uspjesima sto realno nije bilo moguce. Taj pritisak od strane navijaca je bio toliki da je klub krenuo sa ulaganjem ogromnog novca jer je u tome vidio jedini nacin da ostvari ono sto navijaci traze i poceo s dovodjenjem igraca i trenera bez realnog i dugorocnog plana jer je pritisak bio neizdrziv. Mijenjali su se i treneri igraci jer niko nije mogao da radi u takvim uslovima. Tako je i danas, identicno. Veliki dio navijaca, pogotovo ovih mladih, vrsi ogroman pritisak na klub trazeci uspjehe i u takvim uslovima je skoro pa nemoguce raditi jer stvara jednu uzasno nezdravu atmosferu. Zbog toga su rijetki oni koji zele u United bilo da se radi o trenerima ili igracima, zbog toga vecina njih proradi kad napusti United jer se oslobode tog ogromnog nezdravog pritiska. Stalno ponavljam da je najveci problem Uniteda taj pritisak koji stvara taj veliki dio navijaca, to je puno veci problem od Glazera i Vudvorda.

                            S vecim dijelom ovoga ostalog se mogu sloziti s tobom. Ono sto je vazno da se shvati je cinjenica, koju si i sam apostrofirao, da u bilo kom od scenarija koje si naveo mi sa Oleom ne gubimo nista, mozemo samo dobiti. Ili ce krenuti u sljedecu sezonu sa puno boljim rezultatima od ove ili ce otici i ostavitu svom nasljedniku veliku perspektivu kad je u pitanju sam tim.

                            Comment


                            • Ako ništa imamo najbogatijeg sportskog direktora na svetu. Po pisanju čuvenog Tajmsa Vudvordu je klub samo ove sezone već isplatuio 3,6 miliona eura.

                              Šta dotični radi Glejzerima pa finansijski prihoduje u trenucima kada United zarađuje milion funti mane nego prošle sezone.

                              Comment


                              • Bravo Cantona.
                                Upravo to sam pisao ovde pre godinu-dve.

                                Ali taj pritisak se ne moze lako zaustaviti. Navijaci UTD su navikli godinama unazad da je klub jak i uvek medju prvima konkurentan za trofeje. I onda im maltene preko noci sve to oduzme. Potrebno je mnogo poraza i ponizavanja na terenu da bi se napokon oslobodili bilo kakvih ocekivanja za naredne sezone i ukapirali da ce napredak zahtevati mnogo vise od dobrih plata i dovodjenja zvucnih imena.

                                Comment

                                Working...
                                X