Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bez udarca u okvir gola je nešto jako blamirajuće.
    Jedino vredno pomena je CS i jako sigurna partija rezervnog čuvara Romera.
    Davno je argentinski golman zaslužio veće poverenje i branjenje u mnogo značajnijim trenucima nego što je FA Kup.
    Za mene i moj ukus mnogo bolja opcija od De Hee.
    Romero je branio na 13 mečeva FA Kupa i uspeo čak deset puta mrežu da sačuva.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
    Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 04-01-20, 22:35.

    Comment


    • United kroz bogatu klupsku istoriju samo dva puta nije za 90. takmičarskih minuta uspeo uputiti niti jedan jedini udarac u okvir gola.
      Prvi put takođe bilo ove sezone, protiv AZ na gostovanju.
      Sa pravom se pitam čime Solskjer zaslužuje platu od 6 miliona godišnje.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Nebitan statistički podatak. Čini mi se da bi ljudi bili zadovoljniji da smo imali neki bezvezni šut u okvir koji bi bio lagana odbrana, kao da to nešto mijenja. U realnosti imali smo ogromnu Rašfordovu šansu koja je bila stativa, koja se ne broji kao okvir.

        Kombinovan sastav i njih i nas, dobro odigrano protiv odlične ekipe sa odličnim trenerom u gostima koja je sposobna dobiti bukvalno svakoga u ligi pa i Liverpul možda.

        Najveći problem ovog rezultata je činjenica da moramo igrati novu a imamo i ligu i dvomeč sa Sitijem. Iritira koliko nemamo sreće u ovom fa kupu, prošle sezone izvlačimo Arsenal i Čelzi u Londonu, pa gostovanje Vuvlsima, ove opet odmah gostovanja Vulvsima.

        Comment


        • Dokle ćemo mečeve gde smo totalno nadigrani i inferiorni svrstavati u dobre mečeve. Ničeg nije bilo dobro niti vrednog pomena da možemo tako nešto reći. Jedan United skurco do te mere da je u mečevima sa Vulvima i timovima sličnog kvaliteta opušteno autsajder.

          Izgleda se nekom javilo nešto, dozlogrdilo Lingardovo manekenisanje na terenu, godinu dana posta bez pogotka, pa se rešilo krenuti u operaciju njegovog sklanjanja iz tima. Model se pravi po osnovu kom će United javno ponuditi Lesteru Lingardinja i 52 miliona funti u doplati za usluge sjajnog i možda precenjenog Medisona.

          Skeptik sasm da će priča imati srećan kraj po obe strane. Ne verujem da će ljudi na King Paueru pristati na soluciju koju nudimo već će zahtevati pun finansijski kapacitet ukoliko želimo vezistu, a to je ni manje ni više, tričavih 100 miliona.

          Jer kome treba Džesi Lingard, dečko koji je pukom srećom zalutao u svet surovog fudbalskog profesionalizma. Imao je tu sreću da se pojavio u vreme Unitedovih Instagram zvezda te se savršeno uklapa u taj sklop.

          Comment


          • Jako lose, na kraju kad su usli Dzoni i Mutinjo totalna dominacija Vulvsa, sa lakocom su probijali, vidi se da imaju trenera, da imaju plan igre, sistem, sve sto mi nemamo. Najbolja Megvajerova partija od kad je dosao, iako se posprdao s njim Himenez pri kraju. Ipak i on i Lindelof imaju tu neopisivu zelju da povuku, utripovali su da su neke desetke, dodju do kaznenog skoro sa loptom i onda katastrofalan pas. Ali neka ih, neka se igraju, valjda nece jos dugo. Rasko morao bolje kod one sanse, na kraju vise nego dobar rezultat jer su Vulvsi i u onako kombinovanom sastavu za klasu bolji tim. Nije dobro naravno sto nemamo nikakvu dubinu, a dolazi jos jedan mec vise.
            sigpic

            Comment


            • Ne mora mec vise po automatizmu da znaci da to nije dobro. Naravno da je bolje da ti sto manje stvari ometa fokus- top 4 ali ima taj mec i nekih prednosti.

              Origi do meca sa Vukovima u kupu proslog januara nije skupio ni 80 minuta fudbala. Ni na klupi nije bio. Pa sezonu zavrsio kao heroj koji je mogao i PL titulu doneti pored LS.

              Pa i Grinvud vam se kroz ovakve utakmice razvija i dokazuje. Ovakvi mecevi su dobri za mlade, za atmosferu i mir u svlacionici, jacanje samopouzdanja pobedama i eventualnom borbom za neki trofej u kupu. Moze se isprobati neki igrac na nekoj poziciji, formacija, dati sansa vise nekom otpisanom
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • [QUOTE=NSG;2067701.

                Pa i Grinvud vam se kroz ovakve utakmice razvija i dokazuje. Ovakvi mecevi su dobri za mlade, za atmosferu i mir u svlacionici, jacanje samopouzdanja pobedama i eventualnom borbom za neki trofej u kupu. Moze se isprobati neki igrac na nekoj poziciji, formacija, dati sansa vise nekom otpisanom [/QUOTE]

                Mi cepamo jednu formaciju i iste igrace na istim pozicijama. Ustvari ubacujemo lijevog ili desnog beka u finsu meca umesto napadaca da igraju po krilima. Obicno je to Shaw ali juce je i Dalot.
                Igrace ubacuje samo kad nema nekog drugog resenje jer stvarno nemam komentar zasto Megvajer cepa svaki mec i Lindelof vecinu. Juce i ajde ako su spremni onda i treba da igraju ali u kup mecevima sa nizeligasima je opet Megvajer igrao.

                Sto se tice te famozne trampe Maddison-Lingard pa ima da nam spuste slusalicu istog renutka kad se pomene ime ovog alibi fudbalera, nakvece prevare koja je ikad hodala fudbalskim terenima, Jesse veze nemam sa fudbalom Lingard.
                Mi ne mozemo dovesti ni Grealisha da ocemo a kamoli neko jace ime, samo teska lozana.
                U ovaj mrceni klub treba spucati masu € da to lici na nesto. CB, 2 veznjaka, krilo i napadac. Ovo sto su juce poceli pisati oko Jimeneza, pa na keca bih ga doveo. Lik je nevjerovatan a timski igrac.



                Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Vulvsi su bolja ekipa od nas, kao što je to i Lester, bar prvih 11 kad gledaš, sve ostalo je naše zavaravanje, pa mi njih nismo još dobili otkad su ušli, ni pod Murinjom ni pod Oleom. Samo Nevesa kad vidim kakva je klasa nije mi dobro, nzm kako nisu bolji na tabeli.

                  Pred utakmicu svi očekuju poraz, onda kad se on ne desi opet negativa.

                  Prekosutra Siti, to će biti već jebada

                  Comment


                  • A zašto ne možemo dovesti Griliša? Zato što su nam dunsteri okupirali klub. Počev od američkih gazda koje izgleda boli stojko hoćemo li se rezultatski pomeriti sa mrtve tačke sve dok upliv novca i dalje posećuje klub i njihove bankovne izvode.

                    Niko me ne može ubediti da ne možemo odraditi jedan prelazni rok kako treba. Daj valjanog sportskog direktora pa da vidiš kako par pravih kupovina mogu dići igrački kadar iz pepela.

                    Himenez i Traore su baš pakleni igrači. Mislim da bi se savršeno uklopili u fizionomiju tima. Ne znam zašto se ne gleda ka Molinaru u pokušaju probanja opipati puls uprave Vulvsa.

                    Apsolutno delim mišljenje sa Mikijem da će nam Lester zalupiti slušalicu pri pomeni Lingarda i trampe. Mada, treba pokušati, ništa se ne gubi, možda im nekako preveslamo ko oni nas za Megvajera.

                    Comment


                    • Ljetos smo odradili dobar prelazni rok, doveli 3 dobra igraca mada smo pretplatili Megvajera ali ok.
                      Ne bih ja Traorea ali Jimenez bi bio top pojacanje. Kako se krece, izvlaci i ima njuh za gol. Odlican je i bio bi veliko pojacanje.

                      Grealish sa Pogbom, Lingardom u ekipi ne sluti na dobro, ima on tu neku crtu u sebi koja mi se ne svidja.

                      Ovaj prelazni rok veznjaci su najpotrebniji a nema trika da ce nam Lester prodati Maddisona sada mada pitanje i na ljeto.

                      Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Citao sam ranije da ambicije kluba sa Molinara ne zavrsavaju ovom LE. Ako je tako, tesko da ce jedan od najboljih napadaca lige, centralni vezni ili centralni bek (Koadi je meni odlican) napustiti Vulvse.

                        Vila da je u losijoj formi (da nisu dobili Barnli sad) oni bi bili 19. i Grilis bi mozda bio zicer. Sad su se malo povezali pobedama protiv Norica i Barnlija, igraju polufinale kupa pa znaju da ako zele i dalje PL mora biti Grilis tu. Nece biti lako dovesti ni Grilisa.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Ja sam Pogbu arhivirao ko bivšeg. Nadam se da Lingard igra poslednje minute u klubu. Ako ga ne udomimo negde da će sve više bodriti saigrače sa tribina.

                          Pored veznjaka, al ne zadnjih, imamo ih na izvoz, već kreativnih, koji znaju lopte, voleo bi jednog klasičnog špica, gol-igrača, razbijača. Nešto poput Roma al kvalitetnijeg. Ni Rašford ni Marsijal nisu sigurice da možemo u dužem razdoblju očekivati žetvu golova. Doduše Rašu hoće gol, al se i maši podosta.

                          Prodaće Medisona ako ponudimo cifru koju traže. Jedino ako smo jeli bunjike pa ponovo pretplatiti igrača, slično "slučaju Megvajer". Imali smo odlično rešenje u vidu Smolinga pa doveli mu zamenu, em ga pretplatili em dotični nije ništa više doprineo stamenijoj odbrani nego sadašnji prvotimac Vučice.

                          Comment


                          • Originally posted by NSG View Post
                            Citao sam ranije da ambicije kluba sa Molinara ne zavrsavaju ovom LE. Ako je tako, tesko da ce jedan od najboljih napadaca lige, centralni vezni ili centralni bek (Koadi je meni odlican) napustiti Vulvse.

                            Vila da je u losijoj formi (da nisu dobili Barnli sad) oni bi bili 19. i Grilis bi mozda bio zicer. Sad su se malo povezali pobedama protiv Norica i Barnlija, igraju polufinale kupa pa znaju da ako zele i dalje PL mora biti Grilis tu. Nece biti lako dovesti ni Grilisa.
                            Nekada United nije postavljao pitanje jer može dovesti nekoga. Nažalost, vremena se menjaju. Kao klub padamo u očima brojnih momaka. Nismo više glavna meka za dolazak i razvoj. A zašto bi bili, postali smo klub bez plana, ozbiljne budućnosti. Sve se svodi na od danas do sutra i obratno.

                            Comment


                            • Pa nije bas da smo bili glavna destinacija i ranije za dovodjenje igraca, i za vrijeme SAF-a.
                              Sada je i teze jer i manje ekipe imaju dosta love od TV prava tako da im nije neophodno da prodaju non stop svoje najbolje igrace.
                              Ipak za igrace sa ostrva u koji god manji loub da igraju Utd i Liverpul ce biti uvijek primamljive destinacije ali problem je kao sto rekoh sto se sad i klub tih igraca itekako pita i moze da se cenka, posebno sa Utd.

                              Ako je istina ovo za Eriksena onda bi dao i duplo od ove cifre koja se pominje iako mu istice ugovor mada kontam da je on vec Realov. Ima igraca ali pitanje je dal u klubu znaju koji su to igraci i sta nam tacno treba.

                              Ma sto se napadaca tice, ne treba ti nista vise do Jimeneza. Provjereno ime u PL, radnik za ekipu a odlican i sa loptom i bez lopte.

                              Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • U klubu da nesto znaju ne bi zavrsili sa Oleom kao menadzerom kao ni sa Meglavonjom kao kapitenom(najveca sramota neke ekipe u istoriji sporta). Mi smo kompasa bez, nas menadzer je zadovoljan i nasmejan kad nas Arsenal raznese na terenu, sinoc je zadovoljan zato sto nismo izgubili a realno je da nismo pripretili za 90 minuta a Vulvsi su nam odrzali cas fudbala. Volim ja Olea ali covek jednostavno ne zna i nije mu mesto na klupi ni mnogo losijih ekipa od Junajteda, zao i je ali to je njegova realnost. Nikad losije Junajted izgledao nije i nikad perspektiva nije bila losija mada sve se to moze lako preokrenuti samo da Glejzeri prodaju klub.
                                Nazalost takva vremena dosla da se trebamo nadati Saudijcima.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X