Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Lingardo. LR7
    GOAT

    Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Evo skoro pa poluvreme... užas i to je blaga reč.

      Čemu Lingard i Lindelof... koja je njihova svrha u ovoj ekipi... ma uopšte u fudbalu.
      Umesto da jedan Mata igra na poziciji iza špica, pa može i Gomes, Garner, ma bilo ko samo ne Lingard. Jbt pa bolje Pereiru da stavi tu da igra jer ni on nema šta da traži na poziciji CM.

      Kreativnost nam je užasna i onda na poziciji gde ti treba takav igrač ti staviš Lingarda. Haos!

      O Lindelofu ne treba trošiti reci.
      Ajde i mladi Vilijams je sjebao kod treceg gola ali ajde, mlad je... umesto da ispuca loptu on rizikuje, saplete se i eto gola uz sreću.

      Isto Raško, opet se on vraća na svoje staro... tj nije puno ni napredovao, samo je zamaskirao to sve kojim golom.
      Užasne odluke donosi, usporava igru znatno. U jednoj situaciji umesto da pošalje loptu Dzejmsu u prostor i naprave visak, mogli su i dupli posle da odigraju... ne on je drži i onda mu daje iza ledja i naravno ništa.

      Jbm ti život kad sam se ismcimao da gledam ovu tekmu.

      Uvek ću navijati za Junajted... ali polako se razmišljam da bojkotujem utakmice, dok su u timu Lingard, Lindelof i njima slični.


      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

      Comment


      • Sto bi rekao nas veliki strucnjak fine margins. Zastrasuujuce je sto on nema nikakav pritisak, a nijednog znaka taktike, sistema i plana nema, ma vala nijednog. Nikad nisam vidio goreg trenera, sjecam se odlicno navijaca Kardifa sto su pricali za njega ali sam ipak mislio da preceruju.
        sigpic

        Comment


        • Biće ovo dugo drugo poluvrijeme. Jedino čemu se mogu nadati je da dobije otkaz nakon ovoga večeras, ali znam da sam u zabludi.

          Comment


          • Originally posted by Momir Peh View Post
            Biće ovo dugo drugo poluvrijeme. Jedino čemu se mogu nadati je da dobije otkaz nakon ovoga večeras, ali znam da sam u zabludi.
            Nema od toga nista, ovo je projekat, proces, ajmo malo strpljenja da pokazemo, ko trazi Jodzin otkaz je klasicni gloryhunter
            sigpic

            Comment


            • Sa ovim čovjekom čekati rezultate "procesa" je epska greška. Nema sumnje da je onda bolje bilo čekati i Moyesa i LVGa, a o Joseu da ne pričamo. Ovo baš nema smisla.

              Comment


              • Kakvo crno dugo poluvreme. Posle prvog dela ne bi Božić skroz-naskroz da mi ode u propast. Dovoljno neznanja za 45' sam video da je vreme gasiti tablet i strim.
                Ništa drugo se ne očekuje sem ubedljivog poraza kada ti sredinu brane Fred i Pereira. Brazilci su očito zalutali u klub, to svi vide, svi osim jednog čoveka, Solskjera.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Cim je usao Matic mnogo bolji balans, sokantno stvarno. Ali Pereira mladi Jodzin segac igra 90 minuta. Ko sam ja da zaljubljenima sijecem krila? Volite se Jole i Peri, otvoricu vam love fan page na instagramu <3
                  sigpic

                  Comment


                  • Matic ubjedljivo najbolji vezista kojeg imamo, strucnjaku nastavniku fizickog i ne igra, cak ni kad nema opcija njemu prije igra Pereira kao centralni vezni. Volite se Jodza i Andre, samo ljubav <3
                    sigpic

                    Comment


                    • Kakav je ovo amaterski klub
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ipak smognuh snage i odgledah celu... i shvatih... nije ovde ni do Lingarda, Pereire, Lindelofa...

                        Ovde je do igre generalno. Pa jbt ovde niko ne zna, ne želi, ne sme da pošalje pas napred u protivničku trećinu. Sve neke lopte u stranu ili nazad!

                        Koliko puta sam samo vcrs video mogućnost da se odigra pas kroz sredinu, bukvalno tim dodavanjem izbacujes njima tri igrača. Mada i to ne bi ništa donelo... posto svi igrači Junajteda vole da dave loptu, to ne bi dodalo pa da mu život od toga zavisi.

                        Prosto neverovatno kakav napadački potencijal ima ova ekipa a ništa od toga.

                        Hvala Davidu sto je bio na golu inače bi primili još barem tri... i hvala Rahimu sto vcrs očigledno nije bio raspolozen za igru.

                        Bas me zanima izjava Olea posle ovog meča... hvala mu, neću ga pljuvati kao mnogi ovde... kao sto neću ni igrače ali prosto se vidi da dosta njih nije dostojno ovog dresa i ove klupe.

                        Inače, vcrs 69 hiljada gledalaca... ne pamtim kad sam video da ih je bilo manje od 70... dal to ima veze sa kupom ili su se ljudi zasitili... ne znam.


                        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                        Comment


                        • I kad misliš nemere gore ja se iznova i iznova još više iznenadim koliko ne umemo.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Kako su nas preslišali prvo poluvrijeme, tačnije od 15. do 45. minuta to je prelako izgledalo, baš prelako. Fred-Pereira sredina koja moze da prođe protiv Barnlija ili Njukasla, ne protiv ovog Sitija. Pogriješio je što Matić nije počeo, ali nije nam ni to za utjehu. Guzi nas Siti od dolaska Pepa na Old Trafordu redovno i to po obrascu, preslišaju nas u prvom pa u drugom malo stanu. Tako je bilo 2016, 2017, 2019, 2020, sa Matićem, Felainijem ili Fredom. Samo je to danas dobilo još veću dimenziju sa još slabijom sredinom i Dzonsom i Lindelofom nazad, Megvajer mozda nije opravdao 80 miliona ali je jasno koliko znači.

                            Comment


                            • Romano objavio da Inter hoce Younga.

                              Comment


                              • Originally posted by ognjen View Post
                                Romano objavio da Inter hoce Younga.
                                Izgleda da je i prihvatio, mogao bi Jangara da dize titulu u maju drag igrač, krilo koje igra godinama beka i to sasvim pristojno kad uzmeš u obzir da mu to nije pozicija. Salahu će ostati u mislima, više puta ga u dzep stavio.

                                Comment

                                Working...
                                X