Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Znam da Grinvud igra često sa obe noge, tj. šuta sa obe noge dok je igrao u akademiji. Ali otkad ga Ole forsira izgledao je kao izraziti levak ala Van Persi... Zašto je šutirao penal desnom, čini mi se da mu je leva noga mnoogo jača?

      Comment


      • Jednom ne gledam i oni spakuju 6 komada, pa makar to bio i neki Tranmir kad se upišu Lingard i Dzons znaš koliko je sati hahahah, Grinvud biljezi još jedan, čini mi se 11. gol u sezoni

        Sad nam ide revanš sa Sitijem u srijedu, sa Rašfordom bih se nadao da mozemo na kontre da damo par komada i onda probamo ne primiti, ovako dosta teze. Ali kako god, opušten pristup, probati šta mada je manje-više riješeno. Onda dočekujemo za vikend Vulvse, to će biti baš problematična utakmica, kao i svaka sa njima. Onda pauza konačno, da odmorimo od raznih šokova.

        Inače još 5 dana i zatvara se prelazni rok, ne miriše ni mi nikako da će doći iko, tako da biće veselo ovog proljeća

        Comment


        • Protiv Volvsa ce debili da napuste tribine u 58. minutu, sto je isto preglupo, platice karte Glejzerima svakako onda neka ostanu do kraja i bodre svoju ekipu. Zna se kako se bojkotuje, ne kupuju karte, odnosno ne ide se na utakmicu, ako postoji dobra organizacija bojkotuje se i gledanje utakmice kod lokalnog operatera, ovo im je bas debilno i jos povezivanje sa Minhenom, suludo.
          sigpic

          Comment


          • Ne znam baš jel to stvarni plan, navodno je to prijedlog par likova a onda to mediji prenijeli kao nešto što je sigurno. Svakako da je najefikasnije ne doći na utakmicu ali mislim da i ovo moze itekako imati efekta, kad ti se tribine isprazne više od pola sata prije meča. Protiv Barnlija se to desilo na 10 minuta do kraja ili koliko već pa je slika praktično praznih tribina dijeljena dosta po netu.

            Comment


            • insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Jel to Fernandes zavrsen. 68m

                Comment


                • MUFC close to signing Bruno Fernandes. Due in for medical (prob Thurs) after Utd agreed deal with Sporting Lisbon. €55m initial fee, plus another €5m based on appearances next season + €5m based on CL qualification PLUS another €15m if he wins Ballon d'Or and if Utd win CL
                  A izgleda da se ipak dešava, taman odradi u četvrtak preglede. Cijena ok, 65 miliona evra ukupno, ako se ispune ovi bonusi. Mogao bi debitovati protiv Vulvsa onda za vikend, bar mislim

                  Comment


                  • Aleksis Sancez na jednoj nozi je bolji igrac od ovih krila sto ima Junajted,Dzejmsu svaka cast na zalaganju i brzini ali ne zna mnogo toga sa loptom.

                    Comment


                    • Samo ne znam ni šta očekivati od Bruna kad ga nisam nikad gledao, ali nek se ovo završava, predugo traje.

                      Bio je i Poketinova meta ljetos

                      Comment


                      • Vrhunski je igrač Bruno Fernandes.
                        OGS nastavlja fantastičan preokret u igračkom kadru, ne samo da su pojačanja suvi kvalitet, to jednako važi i za mlade lavove koje mudro gura u arenu.

                        Bruno Fernandes je kalibar koji donosi titule.

                        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                          Vrhunski je igrač Bruno Fernandes.
                          OGS nastavlja fantastičan preokret u igračkom kadru, ne samo da su pojačanja suvi kvalitet, to jednako važi i za mlade lavove koje mudro gura u arenu.

                          Bruno Fernandes je kalibar koji donosi titule.

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          Da je najbolji moguć ovom timu mnoogo toga fali. I na stranu što ti trolaš

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            A izgleda da se ipak dešava, taman odradi u četvrtak preglede. Cijena ok, 65 miliona evra ukupno, ako se ispune ovi bonusi. Mogao bi debitovati protiv Vulvsa onda za vikend, bar mislim
                            Ae valjda ovaj put pogode. Svi iole relevantni novinari su javili pa da vidimo.
                            Sutra dolazi u Englesku i ocekuje se u cetvrtak potpis

                            Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Ed Woodward's Cheshire home has been attacked by a mob of Manchester United fans.

                              A video emerged on social media on Tuesday evening of a group of hooded figures appearing to throw red flares over the gate of the United executive vice-chairman's house.
                              Navodno grupica od oko 20tak navijaca se okupila ispred Edove kuce i pocela bacati baklje.. Ima i neki kraci video snimak, sve mozete pogledati na skyu.

                              Comment


                              • Kakvi debili.

                                Comment

                                Working...
                                X