Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nismo mi takav tim da zavrsimo dvomec, ako damo jedan gol povucicemo se.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Ja Lindelofa vidim kao nekog ko moze mnogo da uradi kad igramo na kontru. On moze dati upotrebljivu loptu Pogbi/Maticu/Keriku i eto ti kontre. Od Smolinga i Dzonsa mozes samo da ocekujes da duvaju loptu napred pa sta bude, i bukvalno si non stop izlozen napadima jer se "kontre" lako seku. Simplifikujem dosta, but you get my point. Sa Lindelofom i Bajiem bi to delovalo mnogo smislenije. Naravno, pod uslovom da se Lindelof seti kako se igra fudbal. Jer on i dalje panici sa loptom kao da je na nivou Smolinga sa loptom u nogama. Defanzivu da ne pominjem.
      Lindelof je najbolji sa loptom od svih nasih stopera, ali po ostalim karakteristikama je na poslednjem mestu. Ima potencijala, ali dok ne dodje sebi ne bih ja njega koristio u ovakvim mecevima. Shvatam ja koliko je bitan taj stoper sto zna sa loptom jer je to prva linija distribucije (za takvim kukam ovde od Ferdinanda), ali sigurnije bih se osecao pored Smolinga u ovom mecu jer ocekujem defanzivnu postavku i kontre. A ako nas pritisnu tesko da Lindelov nece pući. I Baji je solidan s loptom, koristi obe noge, ne namesta se dugo na pas, ne gubi dragocene sekunde dok se namesti na desnu (Smoling).

      Comment


      • 2 gola ako damo tamo puna kapa. Nema trika da se ne povucemo


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Fina kvota je isto data na dvojku 2,60. Morala se ispostovati. Ima da ga zavuce Labil sa 30 metri.
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Roho je najbolji s loptom, može da je iznese.

            Ako Jang bude na levom beku, tu će da duva u odbrani.
            One će onda i da idu na njega što više, a on ume da ispada, što razumem jer je čovek celu karijeru igrao skroz napred.

            Comment




            • Još malo Chonga.

              U 16h imate Liverpool - Manchester United UEFA Youth League, taman da se baci pogled na malog Chonga. Više mi se gleda ova utakmica nego ono Jose-ovo mrljavljenje u prvom timu.

              Comment


              • Bolje da ne gledas, ovo je uzas


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Breaking: Paul Pogba is set to be left out of the starting line-up against Sevilla. It is unclear whether Pogba has failed to fully recover from illness, or if Mourinho has decided to simply leave him on the bench. #mufc [mail]
                  sigpic

                  Comment


                  • Znaci Mektominaj, Erera i Matic u 4-3-3


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Sjajan man managment Zozea...
                      Dovedi Sanceza da bi ti igrao na poziciji gdje vec imas odlicne solucije, jeb.. desnu stranu.
                      Zapocni rat sa jednim od najboljih i najvaznijih igraca...

                      Sve kroz par nedelja[emoji106]


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Rekao sam ja još onda da mi je čudno da je Pogba popio hladnu koka-kolu pa ga nema.

                        Videćemo na šta će sve ovo da izađe...

                        Comment


                        • Comment




                          • Bravo Zoze, u najbitnijem mecu sezone bez 2 najbolja igraca ove sezone

                            Sjajno[emoji106]


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Daj bre barem Martijala umesto Mate.

                              Zelim da gresim, ali cini mi se horor u najavi.

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                              Comment


                              • Manchester United

                                Problem je sto je ego Portugalca van kontrole.
                                Izgleda je umislio da je veci od kluba. Nece moci nikako to da mu prodje

                                Jang i Lindelof u odbrani uz Smolinga, panika u najavi.

                                Erera, Matic i Mektominaj, bunkerica u fullu a naprijed Mata koji je dobar ali za kontranapade smrt

                                Uzasna postava, uzasna


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Last edited by Miki28; 21-02-18, 18:43.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X