Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To bre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Agonija konacno gotova. Najgori od 4 koliko pratim Junajted, iskompleksirano govedo. Sramota me koliko sam bio za njegov dolazak.

    Nadam da ce sada biti mira barem, ne mora titula, samo mira u svlacionici, klubu pa i ovde na temi. Kakvo zlo od coveka ne verujem. Daleko ti lepa kuca.

    Ne ponovilo se.
    sigpic

    Comment


    • Nije samo Murinjo uzrok nemira...
      sigpic
      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

      Comment


      • Naravno da jeste, svojim ponasanjem, izjavama, odnosom prema igracima i klubu je sam sve ovo izazvao.

        Glejzeri su mozda krivi sto nema titula, ali ne vidim kako kada su se isprsili i LvGu i Murinju. To sto su ovi katastrofalno kupovali je njihov problem.
        sigpic

        Comment


        • Dajte Fergusona do kraja sezone. [emoji16]


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Dajte Fergusona do kraja sezone. [emoji16]


            Gesendet von iPhone mit Tapatalk
            Nemoj brate, dovoljno je uradio, nek sedi covek u penziji, bolestan je.

            Comment


            • Izgleda Blan kertejker.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Nema veze ko ja sta osvojio, imamo iskustva znaci sa tim, ne pali to svuda. Treba nam neko da nas trgne, da pocnemo da igramo malo ofanzivniji fudbal za pocetak, graditi tim i imati neki sistem gde se zna ko sta radi. Poketino je za to idealan. Niko ne ocekuje trofeje i onako, prvo za promenu nam treba sve ovo navedjeno. Konte ce biti Murinjo vol.2, ja cu se ubiti ako njega imenuju
                Ma jok, nisam ni mislila na trofeje, naravno da su oni mozda neki pokazatelj, ali ne i garant. Pa dovoljan je Zoze kao primer, a to se odnosi i na igrace. Ako je negde neko imao rezultate, ako je uspesan, ne znaci da ce biti i u sledecem angazovanju. U tom smislu.
                No, sve je u zivotu relativno, a valjda cemo imati srece sada majkovicu

                Ivane, ne razmisljam o Zizuu, jer mislim da ne bi dosao.

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  Naravno da jeste, svojim ponasanjem, izjavama, odnosom prema igracima i klubu je sam sve ovo izazvao.

                  Glejzeri su mozda krivi sto nema titula, ali ne vidim kako kada su se isprsili i LvGu i Murinju. To sto su ovi katastrofalno kupovali je njihov problem.
                  Igrači su krivi koliko i on. Da li će neki ozbiljan trener prihvatiti da radi dok se Pogbi ne promeni raspoloženje? Jedino zašto sam navijao da Murinjo to istera na čistac jeste baš zbog toga da neki novi shvate da u Junajtedu ne mogu da rade neke stvari koje mogu po manjim klubovima. Tajming mi je takođe katastrofa, ako su hteli smenu trebali su to da urade dok je trajala pauza.
                  sigpic
                  "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                  Comment


                  • Zao mi je Zozea, bio mi je simpatican, veliki hajp kod mene licno kada je dosao, ali je bilo pitanje vremena kada ce doci do razlaza. Jednostavno nije islo, cija je najveca odgovornost ne znam, ali menadzer uvek prvi plati glavom.
                    Da se nekako prezivi ova sezona, pa da se od sledece krene ispocetka, nadam se napokon u pozitivnom smeru.

                    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                    Comment


                    • Kažu da za pravu odluku nikad nije pogrešno vreme ali mene ne pušta utisak da je smenu trebalo obaviti posle Sevilje, najkasnije letos.

                      Šta je tu je, niko i ništa ne može promeniti Murinja, bio je prinormalan prve sezone, tada je i osvojen kup UEFA, i to je ono po čemu će biti zapamćen, kao fusnota u klubu Mančester Junajted.

                      Ostalo je za najoštriju kritiku i pokazatelj u kom pravcu klub NE SME da ide ako ima nameru da ostane konkurentan.

                      Comment


                      • @Crni

                        Videcemo kako ce biti kod novog menadzera a ja ti kazem da nece biti kao kod Murinja.
                        sigpic

                        Comment


                        • Hvala mu za prvu sezonu, i ja sam bio nahajpovan kad je dolazio, iako znao njegovu istoriju. Ali posle taj poraz od Sevilje je sve krenulo naopacke, a najveci krivac za taj poraz je upravo bio on sa njegovim kukavickim pristupom.

                          Comment


                          • Vladan porucuje:

                            The spice boy pobijedio.

                            sigpic

                            Comment


                            • O Pogbi, Aleksisu i ostalim "štakorima".


                              Dati im priliku i videti da li je njihov štajk Murinjo izvukao iz njih ili su takvi, problematični sami po sebi. U slučaju kurobecanja i sa narednim trenerom, bilo caretaker bilo konačno rešenje, odmah na transfer listu i u tim sa omladincima, jer im je mozak na tom nivou.

                              Comment


                              • Originally posted by Erik View Post
                                @Crni

                                Videcemo kako ce biti kod novog menadzera a ja ti kazem da nece biti kao kod Murinja.
                                A zasto ga se SAF onda resio?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X