Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Last edited by srdjan_sl; 12-06-19, 16:16.
    sigpic

    Comment


    • Novi dresovi baš kul

      Сутра брзо долази - треба човек постати
      Нестали су кодекси, остали су комплекси
      Победе су порази, а исходи су потресни!

      Comment


      • Originally posted by Marco View Post
        Novi dresovi baš kul

        Dobri su dresovi, samo da je logo adidas malo manji.

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Zajeban raspored na pocetku



          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Nek ponude dobru cifru i njihov je.

            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Real kroz godinu dana dovede zamjenu Ronaldu, mi punih 10 nismo. Da nije smiješno bilo bi tužno.

              Comment


              • Ajmo 2 muve jednim udarcem. Uzmemo AVB a damo im Janga za DZ[emoji23][emoji23][emoji23]

                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Izgleda da će Real da pusti Ljorentea Atletiku za 40milki. We should be all over that.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Ja mislim da je klauzula 40m evra.

                    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

                    Comment


                    • Сутра брзо долази - треба човек постати
                      Нестали су кодекси, остали су комплекси
                      Победе су порази, а исходи су потресни!

                      Comment


                      • Pogba
                        "After this season and everything that happened this season, with my season being my best season as well... I think for me it could be a good time to have a new challenge."

                        Comment


                        • Junajted je postao sprdnja od kluba, na žalost. I to mislim bez ikakve namere da vređam ni klub niti bilo kog navijača, nekako ste baš gadni postali. Pritom mislim uglavnom na ponašanje igrača, dok se pola tima ne otera nemate čemu da se nadate. Mada to i sami znate..
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                            Junajted je postao sprdnja od kluba, na žalost. I to mislim bez ikakve namere da vređam ni klub niti bilo kog navijača, nekako ste baš gadni postali. Pritom mislim uglavnom na ponašanje igrača, dok se pola tima ne otera nemate čemu da se nadate. Mada to i sami znate..
                            Sve nam je jasno.

                            Mora bas pd starta da se krene. Prvo skart da se ocisti, prvo oni uzasni igraci pa onda ove pi... na kojima se moze i zaradit nesto. Sekunde ne bih razmisljao dal da ostavi Pogbu i Lukakua. Izvuci sto vise para i nek se teraju u pm.

                            Real je pokazao kako se radi posao nakon lose sezone. Ovi se kurce da imaju para, pa aj da vidimo to na djelu. Toliki problem naci 5,6,7 igraca? Vjecnost im treba.

                            Tipa hoces CB, RB, 3 CM, RW pa majku mu, nije to naucna fantastika.
                            Probas De Lihta ili Kulibalija. Ako nece eto ti Tobi u komsiluku.
                            Van Bisaka, 50 ili 70 miliona me savrseno puca k....
                            Veznjaka imas koliko oces. Bruno Fernandes, Ndombele, uzmes od Lestera Tielmansa ili Medisona i ima ih jos. Ja bih na keca isao po Kutinja, Barsa bi ga prodala po meni bez problema.
                            Desno krilo je problem ali moglo bi se naci i to u Barsi. Malkom recimo ili ako bi se Pogba prodao Juveu, obavezno Daglas Kostu uzet.

                            Ali ne, Edu treba vjecnost za jedno pojacanje a kamoli 5 i vise
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Sve se odigrava po planu, došao 2016, ostao 3 sezone i ide u Barsu/Real/Juve/Bajern. Malo više se potrudio ove sezone da se ponudi nekom od ovih par klubova i to je to.

                              Ipak, gdje god da ode želim mu sve najbolje i da ostvari sav potencijal a ima ogroman potencijal. 26 godina ima, najbolje godine mu tek dolaze i biće i zreliji kontam. Mi da uzmemo velike pare i da dovedemo 2 jaka vezna za taj novac.

                              Valjda se samo svi ovi procesi ubrzaju, nemamo vremena za trošenje. Pogba, za njim Aleksis, Lukaku, Roho. Kroz godinu da se pripreme Džons, Jang. Očekujem i Darmijan da ode, najkasnije sledeće ljeto.


                              Katalonski 'Sport' navodi da De Hea gotovo izvjesno ide u PSŽ. Idealno bi bilo kada bi produžio ugovor makar za godinu pa da ga prodamo za veće pare. Romero ostane prva opcija, Grant druga. Klub ima pare da štopera dovede.

                              Po svim najavama meni ovo ljeto djeluje kao ono u kojem će klub na transferima zaraditi više nego ikad.

                              Miki nemoj da si hejter, jesi vidio kako Ed završava Džejmsa brzinom svjetlosti



                              Juventus have been in touch with Mino Raiola and have opened talks with #mufc for Pogba #mulive [di marzio]
                              Last edited by BorisUnited99; 16-06-19, 12:14.

                              Comment


                              • Odlicno. Cancelo, Costa i lova i bye bye
                                Cak bi pitao jel Pjanic u opticaju.

                                Dibaku bas gotivim ali u ovakvoj situaciji nam ne bi bio resenje. Moramo krenut od starta, on mi je vise neki lux.

                                Ono sto je najtuznije, zadnjih dana se vise prica o dolasku Lukakua i Pogbe nego o dovodjenju igraca.
                                Ne mogu da vjerujem da je toliko nesposoban. Preplati ako treba ali zavrsavaj posao
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X