Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo tako, mogu da razumem da covek ima par losih partija ali on ni da primi loptu kako treba a za ostalo da ne komentarisem. Sa njim na terenu je isto kao da imas igraca manje,tu je na broju 50/50% da ce da izgubi loptu kada je protivnicki igrac na metar od njega...o driblinzima i prodorima suvisno je trositi reci

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Erik MK II View Post
      Samo sto mu je maximum bio jako ogranicen. Daleko mu lepa kuca.
      Nije njegov maksimum u toj meri ogranicen, ali da bi se njegov maksimum ispoljio mora da postoji odredjeni gameplan i savrseno racionalno i optimalno koriscenje njegov awkward kvaliteta. On jednostavno nije igrac koji moze da pospesi i da ima smisla u nekoj leprsavijoj i brzoj igri, takav mu je set skilova.
      Perfekcija njegov iskoriscenosti je ono sto je uradio LVG, kad je uspeo da dominira posedom i igrom protiv svih najjacih klubova u ligi.
      Ali to je LVG, na svoj nacin mozda najgenijalniji trener modernog fudbala.
      Tad je podesio kretanje svih ostalih igraca tako da se optimalno koriste njegovi kvaliteti. Na strani terena gde nije Maruan, kontrolisano drzanje lopte a u momentima kad Maruan treba da bude deo igre, ostali igraci se udaljavaju od njega u momentu kad neko drugi treba da doda Felainiju, tako odvlaceci protivnicku odbranu sa uglova za dodavanje Maruanu. Onda neko gadja njegove grudi, a lik realno ima najbolji sandbag prijem na grudi na Svetu (koliko god da je to cudno). I onda mozes da gadjas na najbolji nacin njega. U momentu kad on primi loptu odmah mu se priblizavas da moze da je gurne grudim ili da da jednostavan pas, jer za komplikovanije nije sposoban.

      Ali to je gameplan koji nece nikad da te dovede do titula, bices dobar, mozda drugi, treci, nikad najbolji. I to je gameplan koji odstranjuje kvalitete nekih drugih igraca.
      Zasto bi to radio kad imas npr Martiala ili neko slicnog.

      Fella se jednostavno igracki ne poklapa u ono sto bi trebalo da bude United. On nije kriv za to, nije nas terao da ga kupujemo.
      Imace uvek moje ogromno postovanje jer je bio veliki ratnik, i nikad necu da ga smatram totalnim bezveznjakom od igraca.
      Samo to sto je ratnik, borac, postuje klub, i pritom nije los igrac, ne znaci automatski da je adekvatan za Manchester United.


      Originally posted by Powerslave View Post
      Cujes borio se i trudio... dzaba mu sve kad je iznosio loptu u aut i slao pasove u prazno svaki put kad mu daju loptu. Imali smo mi i ranije tih krvavih radnika, ali im lopta nije bila strana. Evo ko mi prvi pada na pamet Alan Smith i John O'Shea... izmislili fudbal za onog buzdovana a igrali su sve sto im se kaze i krv pisali na terenu.
      Alan Smith, sunce ti jebem, kakav je to bio car... Kako je njega unistila povreda. Kako je on kidao kad je igrao tog nekog veznjaka. Srcanost, dobar tajming i osecaj za duele, fenomenalan tackling, a taj napadacki background mu se ispolji u dobroj kretnji bez lopte i toj odlucnosti da se konkretno napadne.

      Njega i Sahu su mnogo unistile povrede, ljudi nisu svesni koliko su mogli vise da pruze u Unitedu. Saha je i kidao jedan period.

      Ipak ako govorimo o tim velikim radnicima koji su pored toga znali da igraju fudbal, tu je nenadjebiv Park Three Lungs. Njega bi i bez onog silnog trcanja i zalaganja uzeo pre bilo kojeg Mate i pre ovog Sanceza.
      On se pamti kao velika radilica, ali mnogi nisu svesni koliko je dobar igrac bio.

      Kakva li je bila agonija igrati protiv njega. 90 minuta lik roka L1+X punom brzinom, na svaki pas istog momenta utrcava u prostor da se otvori za dodavanje. Cak i kad zna da ne moze to da prodje, projuri samo da bi otvorio ostalim saigracima vise prostora za igru.

      Comment


      • Igrac koji je, makar po meni, bio fantastican a kojeg su samljele povrede je Owen Hargreaves. Od svih nasih igraca, njega mi je najvise zao. Genije sa loptom i jedan od najboljih veznih igraca koji su nosili dres ovog kluba. Pritom je bio i krvavi radnik... ma sve je imao.. pregled igre, pas, sut, majstor za slobodne i kornere, igrao odbranu, vrhunski izvodio penale... kompletan vezni. Cini mi se da su ga brzo ljudi zaboravili. Meni jedan od omiljenih igraca koji su igrali za Junajted.

        Hargreaves i Alan Smith.. kakve dvije igracine.
        Last edited by powerslave; 17-02-19, 10:28.

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Igrac koji je, makar po meni, bio fantastican a kojeg su samljele povrede je Owen Hargreaves. Od svih nasih igraca, njega mi je najvise zao. Genije sa loptom i jedan od najboljih veznih igraca koji su nosili dres ovog kluba. Pritom je bio i krvavi radnik... ma sve je imao.. pregled igre, pas, sut, majstor za slobodne i kornere, igrao odbranu, vrhunski izvodio penale... kompletan vezni. Cini mi se da su ga brzo ljudi zaboravili. Meni jedan od omiljenih igraca koji su igrali za Junajted.

          Hargreaves i Alan Smith.. kakve dvije igracine.
          Ne sećam se većeg baksuza od Ovena. Toliko sklon povredama i pehovima da to nije bilo normalno.
          A bio bi ozbiljna zvezda kluba u svakom smislu te reči.
          Plavokosu prznicu Smita sam zamrzeo u ogledima Lidsa protiv Partizana. Na Eland Roudu stasavala grupa ozbiljnih diletanata, predvođena baš Smitom i Li Bojerom. Koliko sam samo pizdio na pomen njihovih imena.
          Ali, Smit je imao ozbiljan fudbalski pedigre. Bio je radnik. Krvavi radnik. Jednom rečju "devojka za sve".
          U Lidsu je bio klasičan gol igrač, špic koji samo gledio ka napred. Kod SAF-a igrao znatno povučenije, sa određenom zadaćom. Još da je stao na gol-crtu i moglo bi se reći da je proš'o sito i rešeto.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Oven je baš bio igračina, šteta što nije doživeo uspeh kakav se od njega očekivao.

            Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment


            • Ako se ne varam on je posle završio u Minhenu u opremi Bajerna?

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • René Meulensteen: "Unitedovi igrači su pod Mourinhom izgledali kao djeca zaključana u kući. Gledali su van kroz prozor, mogli su vidjet igralište i lijepo vrijeme, ali nisu smjeli van. Sve dok netko nije otvorio ta vrata, Ole je to napravio."

                Sta zna Rene

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • Rafael Varan moja tiha patnja za novog štopera.
                  Mlad, ambiciozan uz to pregršt velikih utakmica u nogama i najvažnije svetski kvalitet.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • https://sportsport.ba/fudbal/saudijs...-united/306804
                    Videćemo jel u pitanju bosanski humor ili ima istine u svemu [emoji4]

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Ako se ne varam on je posle završio u Minhenu u opremi Bajerna?

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                      Iz Bajerna je došao, jurili smo ga neko vreme.
                      Ako se neko seća dobar deo sezone 2008/09 je proveo i na desnom beku, da se nije povredio igrao bi i u finalu LŠ.
                      Ne sećam se gde je otišao posle, bio je i u Sitiju neko kratko vreme.

                      Comment


                      • Kao klinac je još otišao u Bajern.

                        Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                        sigpic
                        "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                        Comment


                        • Originally posted by jakvuk View Post
                          Kao klinac je još otišao u Bajern.

                          Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                          Jeste, iz Kanade/USA čini mi se.

                          Comment


                          • Strasan je to igrac bio, a eto dao nam je samo jednu sezonu... posle te prve sezone se nije bas naigrao zvog koljena. Sjecam se da su tad pricali kako su mu oba koljena potpuno otisla po k*rcu. Bas steta.. i ako se odlicno oporavio posle loma noge i igrao na vrhunskom nivou... ali koljena stari, nema tu povratka. Sjecam se da je usao u igru posle godinu ipo, mozda i jace i da je napustio utakmicu bukvalno posle pet minuta i cini mi se da ga posle toga vise nismo gledali. Par utakmica za Siti posle jos jedne duze pauze i to je to... gotova karijera prije 30-te godine... uzas.

                            A kad smo vec pomenuli Alana Smita i njegova povreda je bila bas bizarna.. kad ga je Rise ludi pogodio iz slobodnog i polomio mu nogu... kakav je to sut bio majko mila. Gadno je ono izgledalo strasno.
                            Last edited by powerslave; 17-02-19, 18:34.

                            Comment


                            • Ovo sam zaboravio da okačim. Kijeza bi bio top opcija. Trebao bi da se pojuri na leto.


                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Rafael Varan moja tiha patnja za novog štopera.
                                Mlad, ambiciozan uz to pregršt velikih utakmica u nogama i najvažnije svetski kvalitet.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                                nikada se neće dogoditi da prvotimac Reala ode u United...

                                Comment

                                Working...
                                X