Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
    Živ je Vlado, umro nije dolazi češće




    Ne bih se složio za Freda. Nešto slabije igra u posljednje vrijeme, ali mislim da njemu ne leži ovo rotiranje koje je nužno trenutno, najbolji je kad veže više utakmica. Ponavljam se ali on je držao bukvalno sam sredinu kad su redom bili povrijeđeni MekTominej, Matić, Pogba. Po kvalitetu je ili prva ili nadomak prve postave, nije tek back up. Postoji razlog što su ga i Murinjo i Pep htjeli u svojim redovima.
    Uopste ja ne kazem da je on los srednjak i da ga ovi trazili bzvz, prosto nije za nas, za ovu postavku, rotiranje, stagod. Ne kazem ni da je svaku odigrao lose, ali tek tu i tamo, i prosto mi ne uliva poverenje, cak sam uvhvatila sebe kako samo njega pratim i lovim mu greske . Videlo se i sada kada je Pogba izaso, odmah problemi na sredini. Trudi se on ne mogu da mu zamerim, ali nije to to.

    Pravda za Donija i Hendersona!

    Sta je sa Pogbinom povredom?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Comment


      • Pola Pogbu očekuje nekoliko nedelja pauze zbog povrede.
        Sad je pravo vreme za DVB-a.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Pa da, cim je povreda nicim izazvana, bez kontakta i duela, ne obecava to nikad nista dobro. A taman poceo da igra -.-
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ovo Ramos opet pokusava da dobije nov ugovor sa Realom preko Utd?[emoji3]

            Vcrs sa WH, bilo bi lijepo vidjeti Dialloa na terenu
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Ramos će vrlo verovatno u PSG.
              Ne mogu reći kako ga ne bih voleo kod nas. Vrhunski defanzivac koji može ladno još 2-3 sezone biti u TOP fazonu.

              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Comment


                • Sa jakim timovima izasle obje ekipe. Diallo na klupi[emoji123] valjda mu da bar 20 min

                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Dobro je, mučenje ali ipak na kraju zaslužen prolaz. Najbitnije stvar da nam nisu napravili probleme kod prekida gdje smo ranjivi, tu je Vest Hem ipak opasan. Šteta što morali 120 minuta da igraju ali bar se prošlo dalje. Nadam se malo boljem žrijebu u četvrtfinalu za promjenu.
                    Last edited by BorisUnited99; 09-02-21, 22:20.

                    Comment


                    • Comment


                      • Comment


                        • McNeill je klinac koji je postigo neki rekordan broj golova kroz sve mladje kategorije. Golgeter kakav se nije pojavio u engleskoj dugo duuuuuuuuugo.
                          Videcemo sta ce biti od njega.

                          Ja sam mnogo bio ocekivao i od James Wilsona, pa nsita nije ispalo od nejga

                          Comment


                          • Comment


                            • Jedna lagana pobjeda, bar 3 komada u mrezi WBA[emoji6]

                              Salu na stranu, bice problema na skoku ako Megvajer ne bude na visini zadatka. Na Lindelofa se tu ne moze racunati, samo moze napravit problem. Trebai je Bailly da igra ali ta fix ideja o Megvajer-Lindelof partnerstvu je presudila
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Bilo bi lepo da danas slavljenik Edinson Kavani ugasi 34. svećicu na torti sa ponekim pogotkom.

                                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X