Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja opet igrao iz dva u dva

    Comment


    • Originally posted by Ser Deni [emoji768
      ;1718712]Ja opet igrao iz dva u dva
      I opet padaš [emoji23]

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Siti iz dva u dva, mi smo iz keca u kec, sad sam se probudio Jbg tiket odigrao jos u cetvrtak, samo ne znam sto sam ubedjen da smo mi u gostima. Jos juce drugaru kazem sad samo Junajted ima gostovanja

        Comment


        • Ja mislio na United pa sam se zabrinuo. Hteo da pitam odakle taj pesimizam

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Ser Deni ® View Post
            Siti iz dva u dva

            Still, dabogda pao!

            Comment


            • I pašće [emoji6]

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Jos Abel da dodje i da mi kaze i to je to, da malo izmalerise

                Comment


                • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                  Siti iz dva u dva, mi smo iz keca u kec, sad sam se probudio Jbg tiket odigrao jos u cetvrtak, samo ne znam sto sam ubedjen da smo mi u gostima. Jos juce drugaru kazem sad samo Junajted ima gostovanja
                  Možda zato što se ne vraćamo kuću 4 utakmice posle Palasa.
                  Imam neki osećaj da će nam pasti forma više od tvog tiketa : (

                  Comment


                  • Izgleda da je i Lukaku neizvjestan za mec danas...
                    Nista onda Rasko naprijed a Marsijal lijevo


                    Miki28
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Sastav za danas.

                      Comment


                      • Balji ga napokon izduvao, s potpunim pravom, forma mu je bas problematicna poslednjih nedelja.
                        sigpic

                        Comment


                        • Lukaku ipak igra. Bilo je nekih nedoumica oko njegovog nastupa.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Balji ga napokon izduvao, s potpunim pravom, forma mu je bas problematicna poslednjih nedelja.
                            A toliko ste ga hvalili, kao da je Maldini...Virgil je za klasu bolji stoper.

                            Sent from my SM-T560 using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • To je pitanje, Virdzil je iskusniji, stariji, Balji tek treba da napreduje jer je previse mlad za stopera i dalje. Ipak Balji sa 23 je sigurno bolji od Van Dajka sa 23 godine, a to dovoljno govori o njegovim kvalitetima.

                              Previse divlja, previse je nonsalantan ponekad, po meni njegov plafon je mnogo veci od Virdzilovog koji bolje od ovoga ne moze siguran sam, isto kao i Aldevereld koji je najbolji stoper lige u ovom trenutku i on bolje od toga ne moze. Ali kad je neko u losoj formi onda mora da plati za to i da se popravi. Balji je imao fenomenalnu proslu sezonu sve ukupno i naigrace se ove, ono sto je radio na pocetku i kraju prosle sezone je apsolutno nivo najboljih stopera planete. ALi kao sto rekoh previse je mlad da se ocekuju nevjerovatne partije iz nedelje u nedelju. Docice i to.
                              sigpic

                              Comment


                              • Manchester United XI vs Palace: De Gea, Valencia, Young, Smalling, Jones, Matic, Fellaini, Mkhitaryan, Rashford, Mata, Lukaku.

                                Ipak Jones pocinje, dok je Bailly na klupi.

                                Subs: Romero, Bailly, Blind, Darmian, Herrera, Lingard, Martial.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X