Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao što je bilo jasno i posle njegove penzije.

    Nervozna sam (nije PMS).
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Vudvord treba sve da ih odjebe i dovede Zozea. Murinjo ce se vec obracunati sa igrackim problemima, ocerati one koji nece da igraju za njega.
      sigpic

      Comment


      • E ovo vec postaje ocigledno...

        Pa prvi ga Skols pljuvao da igramo dosadan fudbal ( sto je i u pravu), ALI sada ga brani na neki nacin...

        Prvi nisam zeleo da verujem u ove price, ali izgleda da ima dosta toga...

        Comment


        • Limeni, ipak je Gojko već izašao u grad (ili će one druge na SK3)
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Tačno sam znao po intervjuima u toku karijere da će mi ići na živce čim obesi kopačke o klin. Isto kao i Kin.

            Comment


            • Vrlo je moguce da se stari prepao Josea i toga sta ovaj moze napraviti
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ili stari ima u planu neki epski comeback?
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Ma sve je moguce,ali mirise mi ovo na to da je karizma Posebnog + vrhunski rezultati nakon slabih sezona kombinacija koja bi mogla starog da ubije na tribinama
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Ma sve je moguce,ali mirise mi ovo na to da je karizma Posebnog + vrhunski rezultati nakon slabih sezona kombinacija koja bi mogla starog da ubije na tribinama
                    Moguce. Treneri su egomanijaci, a vrhunski treneri su nevidjeni egomanijaci. Mada mi nesto mirise da se SAF zalaze za Gigsa kao prelazno resenje, da mu pripremi teren za narednu sezonu i da onda on uskoci. Deluje meni SAF kao da mu se radi jos. Mada ni ne cudi, velika je droga taj trenerski posao.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • De ste se bre sakrili.. priznajte da ste se prepali od ove dobre igre?

                      Spoiler

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Samo nek ovako igraju, golovi ce doci

                        Comment


                        • Samo me interesuje cija je ovo postavka igre danas.
                          sigpic

                          Comment


                          • Od Volfsburga naovamo najbolja partija za sada. Gle cuda poklapa se losa igra sa povredama. Sve je lakse kad pozadi ne igraju deca a jos ispred imas Schmidfield na raspolaganju... Ako nismo igrali dobro nijednom od pocetka sezone kako to smo imali 1. poziciju na tabeli? Jel gledao neko tekme protiv Liverpula ili Evertona npr pa i Shitija i Njukasla iako nije bilo golova i jos dosta iskontrolisanih meceva i niskih pobeda ali to je nekom bilo ruzno...

                            Comment


                            • Originally posted by srdjan_sl View Post
                              Samo me interesuje cija je ovo postavka igre danas.
                              75% poseda...?

                              Comment


                              • Da ne bi admin premeštao poruke, ajde da pišemo ovde posle meča.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X