Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • As well as Herrera and Valencia, James Wilson, who scored twice on his senior debut as a teenager in 2014, will also leave Old Trafford this summer.

    Millen Baars, Joshua Bohui, Zachary Dearnley, Callum Gribbin, DJ Buffonge, Regan Poole, Tom Sang, Tyrell Warren, Callum Whelan and Matty Willock have also been released along with United States international Matthew Olosunde.
    Gribin se povlači iz fudbala, jedna zaista srceparajuca priča. Zvanično se povlači zbog povreda, a nezvanično, pričaju da je imao ozbiljnih problema sa mentalnim zdravljem, upravo prouzrokovanim svim tim silnim povredama. Jedan od najtalentovanijih igrača koji su igrali u akademiji u poslednjih 15 godina.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Kad nije suđeno... Nije poređenje ali sjetim se Kleverlija, znamo kako je krenuo kao mlad karijeru u klubu, ona pretposljednja Fergijeva sezona tj. početak iste, kad su plesali on i Anderson. Onda se povrijedio i nikad više nije ni bio isti. Možda je samo ludački igrao taj perod do povrede a posle realnost došla na vidjelo ali zapitam se ponekad šta bi bilo bez te povrede.

      Uglavnom, dovedosmo Džejmsa, nadajmo se da će se proces dovođenja igrača ubrzati, za promjenu da na vrijeme završimo posao.

      Comment


      • Comment


        • Oprečna su mišljenja oko Džejmsa iz Svonsija. Dal je trebalo ili ne angažovati ga sa Libertija još je rano za ocenu i sud, pustimo mladog Velšanina da prezentuje zašto je bio u tefteru interesovanja Uniteda.
          To što nije ultra poznato ime ne pije vodu. Mnogi primeri iz skore prošlosti govore u ovakav prilog.
          Doveo Liverpul Robertsona. Malo njih čulo za anonimusa iz Hala al dečko ubrzo postao najbolji bek PL sa izraženo ubitačnim centaršutem.
          Slično Redsima Lester se opredelio za Medisona i Megvajera koji su sada među najtraženijim igračima pred predstojeću letnju pijacu.
          Ako je Rajan Gigs sa velikim pijetetom pričao o kvalitetu i klasi mladog Džejmsa pustimo ga da pokaže šta i koliko ume / može.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Jedinu utakmicu Džejmsa sam gledao protiv Slovačke i momak je prekucao, ubijeđen sam da je ta utakmica bila preporuka da ga kupite. Bukvalno vas ništa nije koštalo da ga uzmete, a nagrada bi mogla biti ogromna s obzirom da nije klasični igrač koji se samo na brzinu oslanja.
            sigpic

            Comment


            • Zato i kažem treba sačekati sa ocenama o njemu a ne pre vremena donositi zaključke. Dečko još nije ni debitovao za United a mi znamo da je promašaj.
              Baš iz gore navedenih primera Robertsona, Medisona, Megvajera...ima ih kol'ko hoćeš ne znači da TOP ime mora doneti i kvalitet timu.
              Mi smo barem to osetili na primerima Pogbe i Alexisa.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Ko je uopste rekao da je promasaj? Svi ovdje su pisali da su zadovoljni tim potpisom
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Vidićemo, za 18 miliona vrijedi i promašiti. Čitao sam i mislim da je i tačno da će nam od preostalih 4-5 pojačanja koja ćemo dovesti tipa par biti na fazon Džejmsa, mladi britanski igrači sa jakim potencijalom, a da će par biti iskusnijih igrača, nešto tako.

                  Samo da se ubrza sve to jbmu

                  Comment


                  • Palas ko od šale odbio Unitedovu ponudu za Van Bisaku.
                    Došli smo u situaciju da ne možemo obezbediti potpis beka Kristal Palasa kamoli ući u trku sa velikanima.
                    Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 09-06-19, 15:56.

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Palas ko od šale odbio Unitedovu ponudu za Van Bisaku.
                      Došli smo u situaciju da ne možemo obezbediti potpis beka Kristal Palasa kamoli ući u trku sa velikanima.
                      Ponudiš 50 miliona funti sterlinga i može itekako.
                      Za 30m se danas dovode talenti.

                      Comment


                      • Ma izvući će oni 60+ miliona funti od nas ako zagrizemo. Ja sam za drugu opciju, uzimamo Munijea od 27 godina i 25/30 miliona evra i imamo Daloa kao back up (ako se već vjeruje da je potencijal). I štopera bih povoljnijeg dovodio i to u vidu Alderveirelda, mada ne znam koliko je to sada realno, u odnosu na prošlo ljeto posebno.

                        Povoljnija rješenja bih tražio za odbranu da bi se dovela skuplja u veznom redu i napadu

                        Comment


                        • Bolje Alderveld i Van Bisaka. Dobijas mladog na boku, zeljnog dokazivanja a opet se pokazao u PL. Defanzivniji, sto je prednost ako se dovede desno krilo koje igra bez obaveza nazad. Nije sklon povredama.

                          Menije(ili kako se vec cita ) je stariji malo, bez PL iskustva. Znacajno ofanzivniji od Bisake, ponekad mi zalici na Alonsa iz Celsija. Bio je povredjen posednjih nekoliko meseci. Ako dodje desno krilo krilo, gusili bi jedan drugog. Uz to mislim da ga je tesko uzeti ispod 30mil, Alvesu ugovor istice sad, ne bi ga lako pustili.

                          Bolje dati 50ak mil i povecati sanse da dobijes 10+ godina igraca na toj poziciji nego zaleciti tu poziciju na sezonu dve.
                          Opet, sve pada u vodu ako se Dalo vidi kao prvi bek u narednom periodu
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Evo malo vesti što se tiče protivnika na pripremema. Po rasporedu Inter i Pert Glori za sada.

                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment


                            • Ode Rom

                              Lukaku: "It's good to see Conte joined Inter, for me he is the best manager in the world. I've already taken a decision about the future but I can't reveal it because I have a contract with United and because I respect the club." [premium sport]
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Samo ga utopit za masu love i nek mu je sa srecom. Hvala za sve
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X