Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Monstruozna partija za ocenu 10.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Klasna partija i Pogbe u prvom, u drugom samo je Erera koliko toliko zadrzao nivo, ovi ostali crkli. Erera u 90 minuti siguran u posedu i pravi one-two ko iz sale

      Comment


      • Moram novi post

        Comment


        • Jos jednom da izrazim zelju da se da pola milijarde i dovedu Son i Kejn. To sto Kejn radi na terenu jednostavno nije realno, kakav igrac
          A Son je takva ljepotica od igraca da me je sramota.
          sigpic

          Comment


          • Lukaku inače kao poluprofesionalac izgledao, još onako nabijen, pojeli ga Alderveireld i Vertongen bez muke. Ne vjerujem da će on vidjeti ozbiljnog fudbala do sledeće sezone, biće utakmica gdje će biti dobar ali svaka teža mislim da će proći kao ovo danas.

            Na Džonsa ne bih trošio riječi, njega Kejn uvijek ovako teroriše.

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              To je do kamere.
              Kako do kamere?
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kamera dodaje 4-5 kila, u ovom slucaju 24-25
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Cudoviste na golu[emoji41]

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Napokon lici na covjeka, sa onim pederskim repom je stvarno bio uzas. Takve stvari moze samo Zlatan da nosi i da izgleda kao muskarac.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Kako do kamere?
                        Nisi valjda ovo shvatio ozbiljno.

                        Ali stvarno je prošlu utakmicu mršavije izgledao nego ovu, ne znam kako je moguće.
                        Last edited by Reise; 13-01-19, 19:25.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sto se mene tice moze i gace da nosi na glavi, sve mu oprastam i nista mi ne smeta, niti vidim to...
                          Cuj papucica da nije muskarac, mislim stvarnooo...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Psovao sam ga prilicno u prvo za distribuciju, koji mu je kurac vise ne moze nijednu da ispuca kako treba i onda dodje drugo i ono uradi

                            Ali stvarno mu je distribucija u kurcu ove sezone
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Reise View Post
                              Nisi valjda ovo shvatio ozbiljno.

                              Ali stvarno je prošlu utakmicu mršavije izgledao nego ovu, ne znam kako je moguće.
                              Otkud znam, reko možda si pomešao ove kamere sa onim za filmsku produkciju, pa sam se naoštrio da ti ga šuknem, kad ono prc.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • E neki se crv uvukao u njega, i vuce jos malo to iz prethodnog perioda, regulisace se i ona
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X