Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pali su fizicki nenormalno, trebao je ranije uci Mektominej ili ko god, Fred recimo. Ali okej je ovo. Sacekajmo do Brajtona, ipak je ovo samo Totenhem

    Comment


    • Generalno nesto me preterano i ne veseli ova pobeda, razmontirali su nas ljudi u drugom poluvremenu i definitivno nisu zasluzili da izgube.
      Ono sto upada prvo u oci da nam pod hitno treba desni bek i stoper, od Lindelofa mozda nesto i bude ali od Dzonsa definitivno nece.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Ne znaE Labilni.


        Zavrsnica Raska.

        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Prvo poluvrijeme je bilo strasno, Matic je tu pokidao, ali i Erera, podsjetio je bas na prvu Van Galovu sezonu kad je igrao fudbal, vec u drugoj je uslijedio epski raspad kod njega, pa ga je Murinjo bio malo vratio u zivot ali eto napokon izgleda kao igrac u prvoj Van Galovoj sezoni i kako je igrao u Bilbau. Vidjecemo oce li zadrzati nivo, znajuci ga gotovo sigurno je odgovor ne, jer bas ima velikih problema sa kontinuitetom.

          Dzons i Lindelof odlicno izgledali, u drugo je krenuo njihov pakao ali mi se svidio Viktor na zemlji, problemi za njega pocinju kad se centrira, on tu ama bas nista ne umije da isprati, sto je bas cudno za stopera. Jang i Sou isto treba da se mijenjaju, koliko je samo prostora imao Tripije, borci su oni, pozrtvovani, ali im fali klase, nemaju awareness uopste sta se desava, sta se crta po terenu. Mada Jang i kapira bolje od Soua, problem je sto on nije cisti defanzivac ali radi na svojim problemima vidi se. Matic je popustio u drugom i odma su nastali bas veliki problemi. Lingard je odigrao top, Rasko standardno, on bas gazi trenutno, a Lukaku polako ali sigurno postaje Akinfenva. Meni se cini da je deblji nego prije nedelju dana, ne moze brat da mrdne.
          sigpic

          Comment


          • Ovako nas je Arsenal pokidao prosle godine na Emirejtsu ali i tu je bio DDG da spasi stvar.

            Dati mu sta trazi i cao dovidjenja. Ovo je perverzija kakve on partije ima u dresu Utd.



            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Prvo poluvrijeme je bilo strasno, Matic je tu pokidao, ali i Erera, podsjetio je bas na prvu Van Galovu sezonu kad je igrao fudbal, vec u drugoj je uslijedio epski raspad kod njega, pa ga je Murinjo bio malo vratio u zivot ali eto napokon izgleda kao igrac u prvoj Van Galovoj sezoni i kako je igrao u Bilbau. Vidjecemo oce li zadrzati nivo, znajuci ga gotovo sigurno je odgovor ne, jer bas ima velikih problema sa kontinuitetom.

              Dzons i Lindelof odlicno izgledali, u drugo je krenuo njihov pakao ali mi se svidio Viktor na zemlji, problemi za njega pocinju kad se centrira, on tu ama bas nista ne umije da isprati, sto je bas cudno za stopera. Jang i Sou isto treba da se mijenjaju, koliko je samo prostora imao Tripije, borci su oni, pozrtvovani, ali im fali klase, nemaju awareness uopste sta se desava, sta se crta po terenu. Mada Jang i kapira bolje od Soua, problem je sto on nije cisti defanzivac ali radi na svojim problemima vidi se. Matic je popustio u drugom i odma su nastali bas veliki problemi. Lingard je odigrao top, Rasko standardno, on bas gazi trenutno, a Lukaku polako ali sigurno postaje Akinfenva. Meni se cini da je deblji nego prije nedelju dana, ne moze brat da mrdne.
              To je do kamere.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Prvo poluvrijeme je bilo strasno, Matic je tu pokidao, ali i Erera, podsjetio je bas na prvu Van Galovu sezonu kad je igrao fudbal, vec u drugoj je uslijedio epski raspad kod njega, pa ga je Murinjo bio malo vratio u zivot ali eto napokon izgleda kao igrac u prvoj Van Galovoj sezoni i kako je igrao u Bilbau. Vidjecemo oce li zadrzati nivo, znajuci ga gotovo sigurno je odgovor ne, jer bas ima velikih problema sa kontinuitetom.

                Dzons i Lindelof odlicno izgledali, u drugo je krenuo njihov pakao ali mi se svidio Viktor na zemlji, problemi za njega pocinju kad se centrira, on tu ama bas nista ne umije da isprati, sto je bas cudno za stopera. Jang i Sou isto treba da se mijenjaju, koliko je samo prostora imao Tripije, borci su oni, pozrtvovani, ali im fali klase, nemaju awareness uopste sta se desava, sta se crta po terenu. Mada Jang i kapira bolje od Soua, problem je sto on nije cisti defanzivac ali radi na svojim problemima vidi se. Matic je popustio u drugom i odma su nastali bas veliki problemi. Lingard je odigrao top, Rasko standardno, on bas gazi trenutno, a Lukaku polako ali sigurno postaje Akinfenva.
                To baš napisah malopre. Po meni u prvom Matić i Erera bili ubedljivo najbolji igrači na terenu. Defanzivno odlični, ali i ofanzivno par dobrih lopti. Matke je kontrolisao na sredini situaciju. U napadu ste odlično funkcionisali. Nekoliko trenutaka gde je falio završni pas, ali u suštini lepa fluidna igra.

                Šta se dešava sa Souom? Može li taj čovek smršati? Ne izgleda kao ozbiljan igrač. On bi morao bar 5 kg da smrša, bez preterivanja.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Uh kako dobra i slatka pobjeda, ovo nam je trebalo. Prvo poluvrijeme odlično, skoro pa perfektno, Tottenham potpuno nemoćan. U drugom domaći značajno bolji, ali i u takvoj igri opet je United više puta mogao kod drugog gola. Šta je meni važno? To što možeš izaći na teren i opet igrati otvorenu utakmicu kod napadački potentne ekipe.

                  Matić u prvom perfektan, Herrera odličan takođe, Lindelof nastavio sa dobrom formom, Rash se ponovo rodio, a David je svakako sa druge planete.

                  Ide dobar raspored, iskoristiti momentum!

                  Comment


                  • Jbt bar 5 malih infarkta doživih od ove utakmice. Prvo poluvrijeme Totenhem ništa, nijedan šut u okvir, pa i u drugom smo egal bili do 60. minuta, Pogba imao par velikih šansi. Onda od one šanse Alija pa do 88. minuta ili tako nešto strašan pritisak Totenhema.

                    De Hea, vau. Imao je on strašnih partija u ovom klubu ali rekao bih da je ova druga najbolja, posle one na Emirejtsu prošle sezone. S tim da je ove sezone bio bez posla prvo poluvrijeme, ali u drugom, fantastično.

                    Erera motor, kasnije je crkao pa su i tako lako prilazili golu ali prvih 60-70 minuta, fenomenalno.

                    Sad smo na istom mjestu sa Arsenlaom, -6 u odnosu na Čelzi, sledeći vikend Arsenal-Čelzi, nadamo se remiju


                    I da, Šo me brine prilično. Fenomelano je krenuo ove sezone, onda dobio novi ugovor i vremenom splasnule partije. Ne vežem dobijanje novog ugovora sa padom u formi, mislim da daje sve od sebe ali mi se čini da je igrao i preko mogućnosti na početku sezone, izduvao je sad već. Jbg, on do ove seozne nije vezao 3 utakmice zaredom a sada je redovni starter.
                    Last edited by BorisUnited99; 13-01-19, 18:48.

                    Comment


                    • Ne mozemo se nadati remiju nikako kad Emeriju igraju Dzaka i Genduzi prije Toreire, a Ozil mu je na tribinama.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ne mozemo se nadati remiju nikako kad Emeriju igraju Dzaka i Genduzi prije Toreire, a Ozil mu je na tribinama.
                        Igraće mu Toreira tu sigurno, posebno posle ovog poraza juče. Ozil kontam na klupi. Ne uzdam se toliko u Arsenal koliko u lošu partiju Čelzija, ništa posebno oni ne igraju već mjesecima, a Arsenal igra kod kuće.

                        Comment


                        • Originally posted by srdjan_sl View Post
                          Generalno nesto me preterano i ne veseli ova pobeda, razmontirali su nas ljudi u drugom poluvremenu i definitivno nisu zasluzili da izgube.
                          Ono sto upada prvo u oci da nam pod hitno treba desni bek i stoper, od Lindelofa mozda nesto i bude ali od Dzonsa definitivno nece.
                          Šta ti znači od Lindelofa možda nešto bude?
                          Odigrao dečko odličnu tekmu.
                          Sad dal su nas razmontirali ili ne bitan je krajnji ishod na semaforu.
                          Sećam se ja kada smo mi imali bezbroj udaraca ko Totenhem u drugom pa nismo mogli protiv sjajnog Hitona iz Barnlija.
                          Nek svaku tekmu igramo ovako a bodovi nek se nižu.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Nadamo se pobedi Arsenala, pa eto nek odigraju oni remi

                            Comment


                            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              Igraće mu Toreira tu sigurno, posebno posle ovog poraza juče. Ozil kontam na klupi. Ne uzdam se toliko u Arsenal koliko u lošu partiju Čelzija, ništa posebno oni ne igraju već mjesecima, a Arsenal igra kod kuće.
                              Ma Celsi ne umije nista protiv disciplinovanih ekipa, protiv bunkera se muce, Arsenal ne moze nista da odbrani ni protiv 11 random likova sa poligona. Azar, Pedro i Vilijan ce imati tu previse prostora.

                              Sto se Soua tice u pravu si ali smo zaglavili sa njim, dali smo mu ogroman ugovor koji mu cak ni Kinezi ne bi dali i jednostavno ne mozemo ga ni prodati.
                              sigpic

                              Comment


                              • Više sreće nego pameti, al zaslužili su momci. Kakva klasna predstava Erere i Matica u prvom, držali su ekipu.

                                Ole
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X