Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Murinjo jedini moze protiv Gvardiole. Murinjo moze i ako klub nije u LS da dovede najbolje igrace. Mogao je to i Van Gal kao sto smo vidjeli, moze se to s neogranicenim sredstvima, ali Murinjo je ipak nesto posebno i uvijek ce privlaciti najbolje. Covjek koji ce uvijek izvlaciti maksimum iz igraca i koji ce u svakom trenutku znati sta zeli. On je i u prvoj sezoni zamalo donio titulu Celsiju iako to bas i nije bila njegova ekipa. Sad ce mu biti lakse, nije mogao u Celsiju da trosi previse, u Mancesteru tih restrikcija nece biti.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Murinjo jedini moze protiv Gvardiole. Murinjo moze i ako klub nije u LS da dovede najbolje igrace. Mogao je to i Van Gal kao sto smo vidjeli, moze se to s neogranicenim sredstvima, ali Murinjo je ipak nesto posebno i uvijek ce privlaciti najbolje. Covjek koji ce uvijek izvlaciti maksimum iz igraca i koji ce u svakom trenutku znati sta zeli. On je i u prvoj sezoni zamalo donio titulu Celsiju iako to bas i nije bila njegova ekipa. Sad ce mu biti lakse, nije mogao u Celsiju da trosi previse, u Mancesteru tih restrikcija nece biti.
      Ooo prevodioče svemocni

      Comment


      • #MUFC's latest financial figures show revenues up £28.1m year on year to £133.8m for the three months to end of 2015.
        #MUFC commercial (£66.1m) and broadcasting (£37.3m) revenues both significantly up, with match day income down slightly to £30.4m
        #MUFC's debt reduced £21.3m to £322.1m
        MUFC's Ed Woodward: "Our solid results off the pitch help contribute to what remains our number one priority - success on the pitch.”
        #MUFC's Ed Woodward tells investors that the club is now biggest club on Weibo - Chinese version of Twitter - & hails outwear & movie deals
        Man United's cash balance has soared in a year to £121.6m from £37m. Rainy day fund for no CL next season?
        Man United's £122m "war chest" ...
        (for a new manager's spending spree?)


        Skaj kaze da su u klubu zadovoljni sa Van Galom, to mi je ok bas, ono sto je uradjeno Pelegriniju je bruka i sramota, jos je on u trci za titulu, ali kad je neko pod jos uvijek jakim ugovorom ne objavljujes godinu i po dana prije isteka tog ugovora da se sprema promjena za ljeto. To je bas amaterizam.

        Lakhrst iz MENa kaze da Murinjo dolazi na ljeto samo ako Van Gal ne bude u TOP 4. To je onda prilicno sigurno jer ce se tesko do TOP 4 ovoga puta, previse nekonstantnosti iako je Di Marzio vise nego siguran da je sa Zozeom sve zavrseno.

        Vudvord ne zeli Gigsa izgleda.
        sigpic

        Comment


        • Niko da proslavi dvogodišnjicu






          Last edited by Abel; 12-02-16, 08:02.

          Comment


          • In his interview with MUTV, Louis van Gaal confirmed Phil Jones, Adnan Januzaj and Guillermo Varela all picked up injuries while playing for the Under-21s on Monday. "They're not nasty injuries but I have to give them time to recover," the boss said.
            Van Gaal also spoke to MUTV about the fitness of Bastian Schweinsteiger, Marcos Rojo and Antonio Valencia. "I cannot say Bastian is returning in two weeks," he said. "I have given him a holiday. There is light at the end of the tunnel for Rojo and Valencia - they are coming back and I hope to have them as soon as possible."
            To je kraj za Dzonsa, on ne moze da bude profesionalni fudbaler. Vazno sto se Toni brzo vraca, on i Darmijan kao bekovi i odma se lakse dise. Ali kako bez Svajnija jos 15 do mjesec dana, Kerik da se maksimalno cijedi.

            Sven Joran Erikson(da, on i dalje radi ) trenira Sanhaj i zeli Runija, nude mu platu od 500 000 funti nedeljno
            sigpic

            Comment


            • Ćavi je usko povezan i sa trećim menadžerom koji je 'u priči', pošto je upravo Luj van Gal, i dalje aktuelni menadžer 'Crvenih đavola', omogućio Ernandesu da debituje za 'Blaugranu' pre 18 godina.

              "Veoma mi je krivo zbog njega, on je iskrena osoba i sjajan trener. Ne slaže se najbolje sa medijima i to ga na kraju sputa. Kada na sve to dodate nešto lošije rezultate, lako dobijete situaciju u kojoj se on sada nalazi u Junajtedu. Ponekad sam pričao sa Luisom Enrikeom o vremenu kada nam je on bio menadžer, tada su nam neki njegovi postupci delovali frapantno, ali sada vidimo da je bio u pravu, njegovo razmišljanje bilo je ispred ostalih", zaključio je Ćavi.
              ....
              sigpic

              Comment


              • Vreme će pokazati Vladane...
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Ja sam pročitala da je smenjen.

                  Last edited by miloolja; 12-02-16, 20:48.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Jos malo Cavija

                    #Guardiola v #Mourinho in #Manchester would be 'sensational'
                    http://www.manchestereveningnews.co....ional-10883278

                    Are Man Utd about to rule the world?
                    http://www.bbc.co.uk/guides/z9j9j6f
                    sigpic

                    Comment


                    • Mrtvi Sanderlend i Kerik za pokrivanje. Idealna prilika da Morgan napokon zasuče rukave.

                      Fela > Šnajder jedina izmena.

                      Comment


                      • #mufc XI: De Gea, Darmian, Smalling, Blind, Borthwick-Jackson, Schneiderlin, Carrick, Lingard, Mata, Martial, Rooney
                        #mufc subs: Romero, Love, Weir, Pereira, Herrera, Memphis, Keane.
                        Nadam se da ce Keane imati priliku da zaigra nekih 15-20 minuta.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne zna se šta me više nervira ... ova aplikacija za prognozu gde mi ceo dan stoji Sunce koje sija, a napolju do skoro potop ili jadni Junajted, jel ovo ništa drugo i nije nego jad i beda.


                          Poslato sa htc
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ako je mogao da se vadi na probleme sa povredama protiv Bornmuta i Norica, sad nikakvog opravdanja nema. Ovo je bila katastrofa, bas dno dna. Sto se mene tice kraj, sem ako mu je zamjena Gigs, onda ga neka do kraja sezone.
                            sigpic

                            Comment


                            • Da se ne lažemo povrede nas i dalje ubijaju. Mene samo zanima kako to kod jednog trenera ne možeš da igraš tj ne znaš ništa kod drugog cvetaš. Kako je to samo do trenera? Kako? Ja sam lud onda..
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Da se ne lažemo povrede nas i dalje ubijaju. Mene samo zanima kako to kod jednog trenera ne možeš da igraš tj ne znaš ništa kod drugog cvetaš. Kako je to samo do trenera? Kako? Ja sam lud onda..
                                I to sto kazes, nek ode ovaj pa bolje i bez trenera nek sami igraju. Ja i onako ne vidim nikakvu postavku igre sem poseda, a i igraci ne znaju ocigledno ko kakvu ulogu ima.

                                Comment

                                Working...
                                X