Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pogledao sam ponovo gol Greenwooda od juce, kako se Marsijal izborio na sredinu za tu loptu i otvorio kontru, i onda izmamio jos 2 igraca

    https://streamable.com/8o1i8e

    Comment


    • Marsijal se prilagodio i sve bolje igra špica, bravo i za njega a i za stručni štab, mnogi igrači su napredovali.

      Comment


      • Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Realno put do finala ne treba da se dovodi u pitanje.


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

          Comment


          • Taman da ispadnu Sevilja/Roma i Inter/Leverkuzen

            Comment


            • Devetka fenomenalno odreagovala u situaciji kod gola, bukvalno centarfor iz snova, oteo loptu na svojoj polovini, a onda i dodao za gol
              Last edited by La Jugoslavia; 10-07-20, 14:47.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Kakav preporod ekipe od dolaska ovog covjeka, nevjerovatno

                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Uklopio se izgleda tamo baš, teško da želi nazad.

                    Još Džons, Roho, Lingard, Aleksis za stalno. Pereiru i Matu mislim neće dirati, bar ne još ovo ljeto.

                    Comment


                    • Meni izgleda da ce Grinvud sledece godine u ovo vreme biti na vecem nivou nego sto je Mbappe bio u Monaku.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Meni izgleda da ce Grinvud sledece godine u ovo vreme biti na vecem nivou nego sto je Mbappe bio u Monaku.
                        Uhhh jaka izjava ali daj Boze da bude tako.
                        Bice uzivanje gledati kako izrasta u svetsku klasu. Vec su krenuli poredjenja sa Runijem i CR7. Mali je haubica
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Meni izgleda da ce Grinvud sledece godine u ovo vreme biti na vecem nivou nego sto je Mbappe bio u Monaku.
                          Mnogo toga zavisi od glave i kako se nosi sa pritiskom.

                          Najbitnija je reakcija na njegove slabe partije, kako navijača i Solskera, tako i njega samog. Tad će pokazati od čega je.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Originally posted by NSG View Post
                            Mnogo toga zavisi od glave i kako se nosi sa pritiskom.

                            Najbitnija je reakcija na njegove slabe partije, kako navijača i Solskera, tako i njega samog. Tad će pokazati od čega je.
                            Naravno. Klinac je, mozda ga i posle prvog ozbiljnog ugovora ne bude vise zanimao fudbal, nikad se ne zna...
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by NSG View Post
                              Mnogo toga zavisi od glave i kako se nosi sa pritiskom.

                              Najbitnija je reakcija na njegove slabe partije, kako navijača i Solskera, tako i njega samog. Tad će pokazati od čega je.
                              To da ali sve price sto dolaze vezano za njega kazu da je opusten lik, smiren i da hoce da napreduje. Vidjecemo kad udje velika lova ali mi se svidja sto ga Ole i klub stite. Uopste nema intervjua bar da sam ja vidio, stite ga maksimalno koliko mogu.
                              Sto se tice lose forme, Ole je pokazao kako ce to da bude na primjeru Pogbe ili Rasforda. Branice ih u javnosti a ukazati im na greske privatno. Za navijace vidjecemo, Rasford je imao podrsku vecine normalnih iako je znao iritirati svojim potezima i glupostima, posebno promasajima dok se za Grinvuda vidi da je surovi realizator. Podsjeca bas na RVP s tim da ima u desnu nogu ali kretanje, opustenost i smirenost jako slicna
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Pogledao sam ponovo gol Greenwooda od juce, kako se Marsijal izborio na sredinu za tu loptu i otvorio kontru, i onda izmamio jos 2 igraca

                                https://streamable.com/8o1i8e
                                Uu dobro si ovo primetio. Odlicno se ovde izborio Marsijal.

                                Isto kao Grinvud kod Brunovog penala. Odlicno je povukao sa centra.

                                Comment

                                Working...
                                X