Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
    Protiv Partizana je primenjena formacija 4-3-3 sa klasičnom desetkom Matom, i sa dva osigurača ispod, tandem MekTominej-Fred.
    Ipak, u prvom planu je bio triling đavola u navali, Grinvud-Martijal-Rašford.

    Danas je identičan sistem postavljen, sa kadrovskim podešavanjima:
    Romero>De Gea
    Roho>Lindelof
    Jang>Vilijams
    Mata>Andreas Pereira
    Grinvud>Džejms

    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
    Kao i inace tvoje poznavanje fudbala se vidi u svakom napisanom slovu.

    sigpic

    Comment


    • Manchester United

      Dan Dzejms svakom utakmicom samo potvrdjuje da je nas najbolji igrac napred. Bolji od Marsijala, a tek od Rasforda. Sad se vidi da ima i zavrsni pas, cesto asistira, a da ne pricam o tome koliko je bitan u defanzivi i koliko napada on sam prekine. Muka mi je da gledam Rasforda, kakav je to egoista i retard. Sto napravi jedan potez ima osecaj kao da je lopta njegova i da moze da radi sa njom sta hoce. Milion pogresno donesenih odluka, sad je doslo i promasivanje praznih golova. Covek istrci kontru sa gola na gol namesti mu loptu i on prazan gol masi. Trebao je odmah da ga izbaci.

      Brendon odlican. Za svoje godine fenomenalan. Skolovan bek. Tacno zna kada treba da napadne igraca a kada da ceka, dobar sa ove noge, brzina je tu, hrabrost. Bravo za malog. Vec je bolji od Soa.
      Last edited by HeadBurn3r; 10-11-19, 22:26.

      Comment


      • Ne slažem se baš da je bolji od Marsijala, Entoni kada je zdrav i u formi je jebena zver. Raduje sada da imamo na oba krila odlične igrače, mali James u pravom sistemu će biti jeben igrač..

        Comment


        • Kad je zdrav i kad je u formi, dva velika KAD. Retki su trenuci kad se oba KAD ispune. I kad je potpuno zdrav ne daje sve od sebe, vuce se po terenu. Ovaj mali ujeda 90 minuta, trci ko lud na sve strane, igra defanzivu. Ja sam ovde najvise podrzavao Marsijala od pocetka, ali sve vise njegova kur..bolja smeta.

          Comment


          • Džejms mnogo dobar juče, više mu leži lijevo krilo ali juče na desnom mnogo dobar, uživanje je gledati. Kakvu su kontru povukli juče i Rašford promaši nemoguće. Kad treba da plasira loptu u mrežu on se pogubi, kad treba nešto jače udariti on zavali od prečku prelijep gol.

            Lindelof 2-3 lopte preda u noge protivnicima, razloga bez. A to kako su svi oni zajedno branili kornere tek, 2x u prvom poluvremenu ostavljaju same igrače Brajtona i srećom ovi gađaju pored gola, treći put je morao da padne gol.

            Comment


            • Prvo su bile Bezbijeve bebe, pa Partizanove bebe, a sada su na sceni tzv. "Beogradske bebe".

              OGS i njegove tzv. "Beogradske bebe" i definitivno ulaze u anale Mančestera:
              - u Beogradu:
              Romero, Jones, Maguire, Rojo, Wan-Bissaka, McTominay, Garner, Williams, Mata, Lingard, Martial.
              - u Mančesteru:
              Romero, Wan-Bissaka, Maguire, Rojo, Young, McTominay, Fred, Greenwood, Mata, Rashford, Martial.

              Sjajna generacija mladih lavova koje je stvorio veliki OGS!

              Veoma je indikativno odsustvo Pola Pogbe i ogroman pozitivan uticaj koji to odsustvo ima na mladi i veoma talentovani tim Mančestera.

              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
              Last edited by La Jugoslavia; 11-11-19, 16:54.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Samo mi reci jesi li sam smislio ovaj naziv "Beogradske bebe"?

                Ja mislim da je Pogba zreo za "Neverne bebe"
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Beogradske bebe[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                  Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Comment


                    • Super

                      From Italy: Tahith Chong doesn't want to extend Man United contract, Juventus interested
                      Ako je pametan nikad vise nece igrati za tu smehoteku od reprezentacije, eto im Megvajer i Stouns pa da organizuju napade from the back

                      Chris Smalling: Can Roma renaissance earn Man Utd defender England recall?
                      https://www.skysports.com/football/n...england-recall
                      sigpic

                      Comment


                      • Matic is edging towards leaving #mufc as early as January. Italy is the most likely destination #mulive [telegraph]
                        Koliko je pametno pustiti Matića u sred sezone, trebaće nam prije ili kasnije u toku sezone. Osim ako nemaju spremnu zamjenu a to nešto sumnjam.

                        Comment


                        • #mufc are 'far ahead' in the race to sign Erling Braut Håland. Solskjær wants the player and a proposal has been submitted asking United to sign him #mulive [dagbladet, @Sport_Witness]

                          Comment


                          • Mnogo je 60-70 miliona za njega kao sto se prica, pritom on je teskas, svako poredjenje sa Zlatanom je suludo jer nema ni blizu tu tehniku niti taj skill, Zlatan ima fudbal u malom prstu, ovaj je dosta nezgrapan, a opet ima sasvim dobru kontrolu lopte i brzinu za svoju visinu, i vrhunsku je egzekutor, ali ako mu nije odgovarao Lukaku kako ce Haland? I dje ce onda Rasford, Martijal, Dzejms? Grinvud tek onda nece dobiti utakmice, a od ove trojice jedan mora na klupu, sve ovo izgleda kao da ne znaju dje udaraju, sto ga nije doveo ljetos onda nego je prodavao pricu da ima dovoljno napadackih opcija. Ja prvi mislim da nemamo ali znamo sto je strucnjak pricao cijelo ljeto.
                            sigpic

                            Comment


                            • Da se zahvalim samo momcima za onih 3:0 7.novembra, moglo je i vise, ali nema veze, srce mi je na mestu
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • To je isto kao kada bi se neko zahvalio Totenhemu za 9-0 protiv Zvezde, što bi bilo ekstremno ružno.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X