Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta, bas sam ocekivao mnogo od Alexisa ali nije se dalo. Sve najbolje

    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Tnx god ode Višnjičica rod rodila...
      Da se šutiramo u dupe sa ovih 15 miliona. Sve dok mi ne plaćamo da on ode, sve je super.

      Još samo Rojo, Jones, Pereira... Mata može da ostane kao mentor, iz etičkih razloga bi bilo ok da ga zadržimo još godinu dana.
      Da vidimo šta ćemo sa Smallingom.

      Comment


      • Originally posted by Busby Babe View Post
        Tnx god ode Višnjičica rod rodila...
        Da se šutiramo u dupe sa ovih 15 miliona. Sve dok mi ne plaćamo da on ode, sve je super.

        Još samo Rojo, Jones, Pereira... Mata može da ostane kao mentor, iz etičkih razloga bi bilo ok da ga zadržimo još godinu dana.
        Da vidimo šta ćemo sa Smallingom.
        Sta ti kazes za Sanca?

        Smalling izgleda da se vraca, Roma nece da da koliko Utd trazi. Samo kpd Italijana 2-3 miliona mogu da budu ogromna razlika izmedju klubova u procjeni. Ne bi se ja bunio ni da Smalling ostane u rotaciji a sigurno da ce neki PL klubovi ponuditi i mnogo vise novca nego Roma, recimo Arsenal, Everton
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Od Aleksisa hajlajt ostade sviranje klavira. 15 miliona eura i skidanje one ogromne plate, odlično.

          Sančo izgleda kao gotova stvar.

          Comment


          • Evo ga i Fabrizio

            Last edited by Miki28; 03-08-20, 15:19.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Sta ti kazes za Sanca?

              Smalling izgleda da se vraca, Roma nece da da koliko Utd trazi. Samo kpd Italijana 2-3 miliona mogu da budu ogromna razlika izmedju klubova u procjeni. Ne bi se ja bunio ni da Smalling ostane u rotaciji a sigurno da ce neki PL klubovi ponuditi i mnogo vise novca nego Roma, recimo Arsenal, Everton
              Necu da ureknem sa ocekivanjima
              Da budem najiskreniji, 3,4 puta sam ga gledao, u smislu da gledam utakmicu u kojoj on igra.
              Deluje mi da je special igrac.

              Ali United je sposoban na sve u poslednjih 7 godina, da svakog ukopa...

              Ja u tom potencijalnom triu vidim Rashforda kao onog ko ulazi sa klupe.
              Ali bi cela prica trebalo da bude savrsena. Greenwood je zelen, pre svega fizicki da izdrzi celu sezonu kao starter. Svi su oni mladi. Raspored godina je savrsen, od Martial, pa preko Rashforda i Sancha, pa onda Greenwooda.
              Bukvalno savršeno koncept za buducnost, a sve to raste. Plus se gradativno i uigravani. Martial i Rash su lepo uigrani.

              Sva 4 su drugaciji. Vidim komentare po Tviteru da su slicni, slicne pozicije.
              Meni su sva 4 cetvorica razliciti igrace.

              Martial je one of a kind talenat, ali ima svoje mane, i ticu se glave (sto se tice fudbalskog talenta, meni je on u 3 najnadarenija fudbalera na Svetu, ako gledmao igrace mladje od 30 godina). Ima svoj nacin kretnje, svoj nacin sutiranja. Brz i sitan korak, a jak...

              Rashford je znatno manje talentovan od Martiala, a i od bilo kog u tom triu. Ali je veliki radnik, dete kluba, ima odlican stav prema fudbalu (izgleda i prema zivotu), radom uspe da napravi neke tehnicke mogucnosti.

              Greenwood... nisam ni svestan koliko je talentovan i sta sve moze da bude od njega. U nekim momentima mi deluje, cak i nepristrasno govoreci, da je posle Messija i Ronalda najveci talenat koji se pojavio. On je Mbappe, Hazard nivo..
              A Mozda i bolje od njega. Ne mogu jos da se naviknem da tako mlad covek neke stvari radi tako brutalno dobro. Jos Englez (buljaski mi je sto provlacim stereotip)... ali brate, tehnika njegovog udarca, finoca, sposobnost da sutira obema nogama, first touch.... Kao da je Brazilac, Argenticnac, Spanac ili Portugalac... Ili pak neki gem Holandjanin... Ono se u Engleskoj ne desava cesto.

              Sancho je apsolutno komplementaran (na osnovu onoga sto sam video). Zato sto je bas dosta svestran napadacki. Nije samo trickstar, ima brzinu reagovanja, ima awareness.
              Pretpostavljam da on ne moze ono sto moze Martial kad krene na nekog 1v1, ili kad promesa ljude i napravi ih na budale. Niti moze da ima sut kakav ima Greenwood.
              Ali sve mu je bas dobro, i odlican je razigravac.

              Plasim se prevelikih ocekivanja i pritistka. TJ ne plasim, nego ne mozemo jos da znamo kako hendluje pritisak. Jedno je Dortmund, drugo je United, gde zilion budala komentarise svaku tekmu.





              Mi pored njega bi trebalo da dovodemo 2 igraca. Ja ne bih voleo 3, jer nemoguce je da imamo kes da platimo pored njega jos 3 igraca, a da to budu dobri potezi.
              Ako mi se nesto smucilo sa Unitedom, to je vucaranje promasaja i to nekonceptualno dovodjenje. Zilion godina tu Rojo, zilion godina tu Darmian, zilion godina tu Mata, zilion godina tu Young, zilion godina tu Jones itd itd.

              Pored Sancha, mi bi trebalo da gledamo pojacanja na 3 pozicije:

              Levi bek
              Stoper
              Veznjak (zadnji)


              I mislim da bi bilo najpametnije da se dovedu 2, mozda cak i jedan igrac. Sa bilo koje od ove 3 pozicije, ali da je smisleno doveden igrac i da znamo sta smo doveli i da ce da bude produktivan deo u nasoj buducnosti. Pa sledece leto dovodi.
              Skenirati trziste, i reagovati pametno.
              Svakako ne mozemo mi sledece godine da pomrsimo racune City-u i Liverpool-u. Sledeca godina je za priblizavanje i dodatni, finiji filter, sta imamo, sta mozemo, sta nam treba...

              Comment


              • To mi se i najvise svidja u ovoj prici, sva 4 razliciti i svako ima nesto svoje sto ga cini specijalnim. Kad procitam komentare ma ne treba nam, imamo Greenwooda i upropasticemo mu razvoj, samo se nasmejem. Ko da se ne igramo dovoljno meceva gdje ce se svi rotirati i ono sto mi se bas svidja, sva 4 mogu da igraju na svim pozicijama u napadu, da mixaju i tokom meca pozicije.
                Ono sto sam na gledao Sanca, mogu reci da rijetko kad ubacuje u 16m mada i nasa igra se ne zasniva na tome ali bas cesto zalama u 16m tako da ce Bruno jos vise penala izvesti sledece sezone[emoji23][emoji23][emoji23] odlican je 1 na 1 i kratkim pasovima tako da ce se itekako dobro uklopiti sa Brunom, Pogbom, Marsijalom i ostalima.
                Njega da dovedemo i po meni najbitnije zadnjeg veznjaka a onda radit na CB i LB pa ako se nadje nesto dobro ali jedan odlican DCM bi bas bilo pozeljno jer Matic ne moze vise iznijeti cijelu sezonu na vrhunskom nivou, sto je potrebno ovoj ekipi.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Navijam da vidim Kaspera Šmajhela na golu kluba.

                  Znamo šta nam je Peter nekada donosio i značio, mogla bi se istorija ponoviti.

                  A i da malo predahnem od DDH i njegovih sve učestalijih gluposti i brljotina.

                  Žao mi je što se tako lako odričemo Romera, koji em ima kvalitet, em se potvrdio kao pravi vojnik kluba. Ćutio i marljivo radio...

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Navijam da vidim Kaspera Šmajhela na golu kluba.

                    Znamo šta nam je Peter nekada donosio i značio, mogla bi se istorija ponoviti.

                    A i da malo predahnem od DDH i njegovih sve učestalijih gluposti i brljotina.

                    Žao mi je što se tako lako odričemo Romera, koji em ima kvalitet, em se potvrdio kao pravi vojnik kluba. Ćutio i marljivo radio...
                    Ma koji Kasper, nema od toga nista. Najjace da cemo uzimat golmana a imamo DDG, Romera i Hendersona. To je najveca glupost moguca.
                    DDG ili Henderson sledece sezone a po meni, to ce biti DDG i onda od one tamo Henderson ako se DDG ne vrati na stari nivo
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • To bi bilo to

                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Trebalo bi razmisliti o Šmajhelu, ipak je značajan pedigre u pitanju.
                        Dosta toga ovisi i o ličnom odnosu koji je OGS imao sa Šmajhelom dok su nosili isti dres godinama.

                        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Kako jedna saga koja se vuče od prošle sezone može da isisa euforiju koju bi svi trebalo da osecamo zbog dolaska Sanca. Kako to novinarstvo polako ubija slast transfer rokova [emoji1] Najvise volim kad ono odjednom izbije neka vest, doveden taj i taj. Ovo sad se sve zna sezonu unapred.

                            Da su juce po prvi put povezali Sanca sa Juanjtedom i napisali da prelazi siguran sam da bi ovde svi skakali od srece [emoji1] Sjajno bi pojacanje bio Sanco. Jedan od najvecih potencijala na svetu, a tek ima 19-20 godina. Sanco, Grinvud, Marsijal, Rasford to zastrasujuce izgleda napred.

                            Comment


                            • Nisu losi mada ovaj logo Sevroleta bas upada u oci

                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Home i Away izgledaju kul... ništa wow ali su pristojni.

                                Dok onaj 3rd je uzasan, ako se ispostavi da su oni leak-ovi tacni, izgleda kao zebra...


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X