Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veruj mi, njega najmanje krivim od svih. I on je covek.
    @miki28 slazem se apsolutno

    Comment


    • Koja 3 igraca bi kupili da mozete? Neke realne igrace, ne sad Mesija



      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Koja 3 igraca bi kupili da mozete? Neke realne igrace, ne sad Mesija



        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Kulibali, Kante, Kejn.

        Comment


        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Kulibali, Kante, Kejn.
          KKKKakav trio, i ovo mi nerealno kao i Mesi
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • De Gea jednu sezonu brani malo ispod nivoa (mi smo naviknuti da covek brani po 10 zicera na tekmi, sto je nerealno, a branio je vazda), i odma ga pljujemo. On je jedini koji treba da ima vise od 200k nedeljno. Jer mogao je otici nekoliko puta do sad, mozda je i hteo ali nije otisao to na kraju vidimo, ostao i vadio nas iz govana iz sezonu u sezonu. Legenda kluba.

            Comment


            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
              Kulibali, Kante, Kejn.
              Uh, jedna milijarda nije dovoljna cini mi se da sad kupis trojicu

              Comment


              • Samo Tadica i Kejna i da vidis kako bi igrali kad imas igraca koji moze da napadace spoji sa golom,a ne da Pogba igra nesto sto ne zna.

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  SAF:



                  Baš pakao šta se radi. Nemam ništa protiv toga da DDG ima najveću platu u klubu, al eto ti odmah problema kad Pogbi das 250k, Aleksisu 350k... Ostali će uvek tražiti novac srazmerno najplaćenijem u klubu ili sličan onima sličnog kvaliteta.
                  Za sve je to kriv Rooney.

                  Ajde da ti uradi to, sto je on uradio, neki igrac koji nije Englez, koji nije u timu od 18 godine i koji nije bio deo dinastije zbog cega je i sam postao bitan deo kluba i simbolicki.
                  Mada i stranac da je to uradio, bilo bi ekstremno jajarski i ucenjivacki.

                  Vejn Runi je ime, objekat, koje nas je najvise unistio, dugorocno, iz vise razloga.
                  Zato nijedan pravi navijac Uniteda ne bi smelo da ga postuje i gotivi.


                  Jos kao kurva se posle ponasao, kao on gotivi klub, sve zarad ocuvanja kakve takve popularnosti.
                  Klosar.
                  Last edited by Busby Babe; 14-12-18, 19:58.

                  Comment


                  • Lingard danas puni 26 godina. Jbt pa neko bi reko 17 da ima sa ponašanjem, JLingz fazonima i ostlalom dobar squad igrač svejedno, volio bih da ostane u klubu još dugo

                    Comment


                    • Smoling dobio novi ugovor. To je to sto se ambicija nekih tice
                      sigpic

                      Comment


                      • Najvise haha reakcije dobio od strane navijace rivala.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Smoling je odličan štoper. Bolji i od Viktora i Erika zajedno.

                          Comment


                          • Sjajna vijest za nas navijace, jedini stoper, ne samo stoper, nego defanzivac kvalitetni kojeg imamo u klubu je odlucio da produzi ugovor, ali on licno se zesce zajebao, ne treba mu da najbolje dane trosi u ovako raspalom klubu, moze on mnogo bolje.

                            sigpic

                            Comment


                            • Pepe je inace bez ugovora, ako Murinjo dobije otkaz do januara odma ga potpisati, on je i sa 35 tri puta bolji od Baljija, Lindelofa i Dzonsa.
                              sigpic

                              Comment


                              • Moze mnogo bolje?

                                Gde ovaj lik moze da igra osim Junajteda?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X