Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ipak Murinjo bio u pravu, dje su sad oni sto su svrasavali na Pogbu, oce li da odu i navijaju za Juventus/Real?
    sigpic

    Comment


    • Baš bi idealno bilo dobiti novac + Kostu za Pogbu, dvije muve jednim udarcem.

      Nego, koga ćemo dovesti kad Lukaku ode?

      Comment


      • Sto bi rekao Muta sve je to normalno.

        Iako sam bio jedan od najvecih zagovornika dolazka Pogbe, iako sam i dalje veliki postovalac njegovih fudbalsih kvaliteta vec mi je odavno jasno da je to igrac koji predstavlja sve ono pogresno u fudbalu i bas zelim da mu vidim ledja sto pre.

        Sto se tice tih preklapanja ne zelim nista, neka iskesira 150+ miliona ko god hoce i neka ga vodi.
        sigpic

        Comment


        • Vi ste previse dobri ljudi, ja bih zacepio cijenu od 300 miliona funti, posto niko ne bi bio lud da plati toliko za maloumnika ili bi propao na tribinama do kraja ugovora ili bi mu Rajola otkupio ugovor. Kakav klub, dva puta se Labilni sere po njemu
          sigpic

          Comment


          • #mufc are considering Christian Eriksen and Youri Tielemans as possible replacements for Pogba, but are still adamant he will not leave this summer #mulive [evening standard]
            Solskjær's preferred option is to keep Pogba this summer and sign two midfielders. He is also considering giving him the captain's armband #mulive [evening standard]
            Nemam pojma koliko je ovo dobar izvor. Po ovome dovodimo 3 veznjaka ako ode Pogba, što je nerealno.

            Comment


            • Ma da, ajde da najvecem govnaru damo kapitensku traku, jer ono ne mozemo da se srozamo vise od ovoga. A vidis, ipak mozemo.
              sigpic

              Comment


              • Ma ja u to ne vjerujem, ne želim da vjerujem. Ole bi samo zbog toga morao da spakuje kofere.

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • De Lit isto ne smije da se uzme, jednostavno postoji razlog zbog kojeg ne saradjujes sa Rajolom, to su znali SAF i Venger, zna se sta te ceka.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nadam se da su ove price oko Pogbe samo instrument dizanja cene i da su i Ole i Drveni svesni da Labilni nema sta da trazi u klubu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Vladane ne budi ekstrem, bolje uzeti 100+ miliona i reći zbogom tvojom metodom nastavljamo još par godina da budemo rijaliti koji će da puni tabloidne naslove u Velikoj Britaniji

                        Comment


                        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                          Vladane ne budi ekstrem, bolje uzeti 100+ miliona i reći zbogom tvojom metodom nastavljamo još par godina da budemo rijaliti koji će da puni tabloidne naslove u Velikoj Britaniji
                          Novih 100 miliona za Eda i Glejzere nama ne znaci nista, svakako nece nista korisno uraditi sa tim parama jer oni nisu sposobni da vode fudbalski klub, vec marketinsku kompaniju, tu su neprevazidjeni i nastavice da budu, nema price. Ali unistiti jedno ovakvo govno, jednog egomanijaka bez povoda maloumnog bi bilo nesto predivno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ako je ovo istina, ludi ljudi rade u klubu definitivno.

                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Samo kad ga uzme neko drugi...

                              Šta mislite o Rubenu Nevesu?

                              Comment


                              • Klasa. Necemo ga dovesti nazalost.

                                Prodaj Pogbu za 150 miliona, uradi kao Klopp sa LFC, dovedi Van Bisaku, Fernandesa i Tilemensa/Rabioa/Van De Beka za te pare, sredio si sredinu.

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X