Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Evo ja bas pre neki dan odgledao iz 98' Sheff Weds - Man. U 3-1
    Nesto ne bih bas taj mec gledao[emoji3]

    Olja, pogledacu. Kontam da mislis na FA kup i cuveni gol Gigsa, taman da se podsjetim malo[emoji3]. Hvala ti
    Last edited by Miki28; 26-03-20, 18:03.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Ja bih rado ponovio ovih dana onih 4:3 protiv Sitija.
      Mada i onih 3:2 nije loše.


      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Ja bih rado ponovio ovih dana onih 4:3 protiv Sitija.
        Mada i onih 3:2 nije loše.


        Gesendet von iPhone mit Tapatalk
        Owen[emoji3]

        Kojih 3-2? RVP ili Pogba x2, Smoling?

        Kakav mec Arsenal-Utd u FA kupu, koliko mrznje izmedju 2 fenomenalna tima. Pravo rivalstvo
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Owen[emoji3]

          Kojih 3-2? RVP ili Pogba x2, Smoling?

          Kakav mec Arsenal-Utd u FA kupu, koliko mrznje izmedju 2 fenomenalna tima. Pravo rivalstvo
          Naravno sa Robinom... mislio sam da se podrazumeva. ;)


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

          Comment


          • Comment


            • Vcrs na SK1 od 21h Utd-Arsenal 8:2

              TimDG
              Smoling, Dzons, Evans, Evra
              Nani, Kleverli, Anderson, Jang
              Welbek i Runi.

              SAF neponovljivi, genije
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Young tada jedan od najboljih igraca u PL.

                Comment


                • Kakav tim i kakva igra [emoji173]
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Hajde dok je ova pauza, kad već niko ne hvali Olea što se tiče trenerskog učinka, da ga pohvalimo za pojačanja i čistku.

                      Svako pojačanje je ubo, čak i squad igrače koji se nameću za startno mesto.

                      Da krenem od prvih pojačanja: Van Bisaka, ne treba puno trošiti reči. Mislim da je on najzaslužniji što nam je odbrana puno čvrstija nego prošle godine. Ne verujem da trenutno postoji bolji bek defanzivno od njega. A nije bez znanja i napred, čak šta više, sve je bolji. Ono što prolazi ispod radara što se tiče njega je, biranje pametnih pasova. Uvek odabere pravo rešenje. Nikad ne paniči, sačeka da se otvore sve opcije pa tek onda ubode. Vredan svakog dinara. Platio bih ga i više da sam znao da će ovako da igra.

                      Megvajer. Iako je imao duskutabilnih utakmica, i on je većim delom zaslužan za čvrstiju odbranu. Doneo je liderstvo i sigurnost. Kao beton je pozadi. Kad imaš jednog takvog igrača pozadi, ovi napred se osećaju puno komfornije i sigurnije. Ne vredi onoliko koliko je plaćen kao igrač, ali ono što donosi na terenu nema cenu, zato je preplaćen.

                      Danijel Džejms. Doveden da bude squad igrač, a puno se naigrao. Na početku ludo krenuo, čak sam pomislio da bi mogao da bude igrač za prvu postavu. Ali trenutno deluje bez trunke samopouzdanja, i nedostojan prve postave. Ali ko zna, možda uz sređivanje glave on bude i starter. Sitno plaćen, vredi svakog dinara.

                      Odion Igalo. Takođe doveden kao squad igrač, ali ja bih ozbiljno razmišljao da igra kao starter (iako će igrati jedno vreme dok se Rašford skroz ne oporavi). Puno znači ekipi, jako iskusan igrač. U najboljim godinama. Lako ulazi u šanse, odlično igra sa obe noge, odlično gradi loptu što je jako bitno jer po krilima imamo dva jako brza igrača. Treba nam neko ko može da zadrži loptu i navuče igrače na sebe.

                      Bruno Fernandes. Da ne trosim puno reči, ali izgleda da ću ih ipak potrošiti. Majstor. Nisam verovao da će ovako da se snađe. Lik ima to majstorsko u sebi, to igranje na prvi dodir. Ekipa je oživela njegovim dolaskom. Tek će da se pokaže, verujem. Tek treba da stignu golovi od njega. Izgleda jako posvećeno, što je jako bitna karakteristika pri kupovini igrača. Za sad svi dovedeni to imaju.

                      Takođe treba pomenuti da je iznedrio Brendona Vilijamsa, koji trenutno izgleda kao jako dobro rešenje na levom beku. Na momente dosta bolje od Šoa. Treba tek da napreduje. Odjednom nam ta leva strana izgleda potpunjena, iako bi bez Brendona morali u sledećem roku da jurimo levog beka. Ovako bih dao šansu njemu.

                      Mejson Grinvud. Verovao je u njega i to sa razlogom. Odlično je iskoristio ono koliko je igrao. Pravi golgeter, sve će bolji da bude. Sigurno budućnost tima.


                      Kad se pogleda ovaj tim, vidi se da tu sada nedostaje 2-3 igrača. Desno krilo, defanzivni vezni i jedan štoper, iako štoper nije moranje. Ta dva pojačanja bi mogla da se dovedu sledećeg roka i da tim konačno izgleda popunjeno i spreman za borbu za titulu.

                      Comment


                      • Ne znam stvarno kako se stvorila ta prica da je AWB slab ofanzivno. Meni je ono sto on prikazuje ofanzivno otkad je dosao skroz ok. Nije Trent ali je iznad proseka svakako.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Ne znam stvarno kako se stvorila ta prica da je AWB slab ofanzivno. Meni je ono sto on prikazuje ofanzivno otkad je dosao skroz ok. Nije Trent ali je iznad proseka svakako.
                          Da, da. Skroz je ok. Da imamo neko dobro krilo tek tada bi dosao do izrazaja.

                          Comment


                          • Joj Head pa obozavam tvoje postove

                            Čini mi se da se Van Bisaka popravio ofanzivno, prije svega po pitanju centaršuteva, nekako se više počeo isticati tu sad u ovom dijelu sezone nego ranije, mozda je to samo utisak.

                            Mozda sam deluded ali čini mi se da smo baš, baš krenuli da igramo od februara i velika šteta za ovo stopiranje sezone.. Bruno je digao ekipu, Igalo se uklopio odlično, Megvajer ućutkao kritičare, bukvalno je stub odbrane.

                            Comment


                            • Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X