Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cuj omasio sport haha, okej
    Ja sam napisao koje igrace je Mou izbacio poslednjih godina, ne iz akademije. Ozil i Kedira nisu bili ni pola od ovog sto su sada, sve to zaslugama Murinja. A koliko je samo Di Mariju promenio, postao je 3 puta ozbilniji igrac.
    Wenger se snajno snalazi sa Volkotima, Cemberlinom. Pritom zna se ko ima rezultate. Pritom skoro uvek nova sredina i komplet menjanje tima. I Fergi je ostao 26 godina ali on bi se samoubio da nema titulu PL 13 godina, tacnije otisao bi. I ne bi pominjao radnike zbog toga sto je cicija kao da su njegove pare/ ili nesposoban da ga i jedan Vardi odjebe. A da, on trazi Levandovskog
    Last edited by Ser Gagi; 25-08-16, 01:57.

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Cuj omasio sport haha, okej
      Ja sam napisao koje igrace je Mou izbacio poslednjih godina, ne iz akademije. Ozil i Kedira nisu bili ni pola od ovog sto su sada, sve to zaslugama Murinja. A koliko je samo Di Mariju promenio, postao je 3 puta ozbilniji igrac.
      Wenger se snajno snalazi sa Volkotima, Cemberlinom. Pritom zna se ko ima rezultate. Pritom skoro uvek nova sredina i komplet menjanje tima. I Fergi je ostao 26 godina ali on bi se samoubio da nema titulu PL 13 godina, tacnije otisao bi. I ne bi pominjao radnike zbog toga sto je cicija kao da su njegove pare/ ili nesposoban da ga i jedan Vardi odjebe. A da, on trazi Levandovskog
      To je Venger, odbiju ga Vardi i Marez a on želi Grizmana i Levandovskog, trebao se odavno penzionisati ko gospodin a on svake godine dolazi u istu situaciju, pritom ne smije rizikovati i preplatiti Mustafija i Lakazeta.
      @Mrkela možda je bio sarkazam, ako nije - ti stvarno smatraš da je bolje biti četvrti sa klincima nego prvi sa formiranim igračima?

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Cuj omasio sport haha, okej
        Ja sam napisao koje igrace je Mou izbacio poslednjih godina, ne iz akademije. Ozil i Kedira nisu bili ni pola od ovog sto su sada, sve to zaslugama Murinja. A koliko je samo Di Mariju promenio, postao je 3 puta ozbilniji igrac.
        Wenger se snajno snalazi sa Volkotima, Cemberlinom. Pritom zna se ko ima rezultate. Pritom skoro uvek nova sredina i komplet menjanje tima. I Fergi je ostao 26 godina ali on bi se samoubio da nema titulu PL 13 godina, tacnije otisao bi. I ne bi pominjao radnike zbog toga sto je cicija kao da su njegove pare/ ili nesposoban da ga i jedan Vardi odjebe. A da, on trazi Levandovskog
        Ozil i Kedira su bili vec izgradjeni igraci i svetske zvezde i pre Reala. Imali su iza sebe sjajne sezone i odlicno svetsko prvenstvo u Juznoj Africi 2010. Koje im je donelo globalnu prepoznatljivost i siroke mase (van Nemacka) su ih upoznale kao odlicne - vanserijske igrace. Ne kazem da i pod Murinjom nisu napredovali (Kedira zbog povreda manje) ali reci da nisu bili ni upola tavi igraci kao posle Zozea jednostavno nije istina.
        Sto se Di Marije tice to se slazem. Doveo ga je Murinjo kada je postao trener Reala i ubrzo po Murinjovom odlasku je i sam napustio Madrid. Kao u ostalom i maloprepomenutu dvojicu, ali je on bio malo veci anonimus i ne toliko izgradjen kao igrac.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ne sumnjam u Mourinhov kvalitet. Dapače, posjeduje ga. Ali ne možeš se tek tako bezobrazno ponašati prema čovjeku koji ti nije riječ rekao.

          A imao je grešaka u Chelseau zadnji mandat. Dao je Lukakua, Matu i De Bruynea samo tako. Čak je i Čecha nepotrebno prepustio Arsenalu.
          sigpic

          Comment


          • Pa sve su to bili opravdani potezi u tom trenutku koji se neki manje neki vise pokazali kao promasaji. Prvo DeBrujne nije imao mesto u timu i plakao je svaki dan da ga ovaj pusti da ide, tako da je logicno da nezadovoljnog igraca prodas, Lukaku takodje nije imao mesto u prvih 11 i kad je dobijao sansu nije bio na nivou koja zadovoljava sampionsku ekipu, i na kraju Ceh prema konem je ispao vise nego fer da ga pusti u Arsenal kada se odlucio da da sansu jednom od najboljih mladih golmana na svetu.

            Tapatalk
            Last edited by srdjan_sl; 25-08-16, 08:42.
            sigpic

            Comment


            • Jedan od većih mitova u fudbalu je da nakon Mourinha ostaje rasulo. Mislim, toliko rasulo je ostalo nakon prvog mandata u Chelseaju, da je taj njegov tim pod vodstvom totalnog amatera Granta došao do finala LP i na jedan penal od osvajanja iste (viva John Terry ). U Interu ostavio ekipu koja je osvojila treble, katastrofalna situacija, realno

              U Realu ostavio rasulo od ekipe koja je eto odmah sljedeću sezonu uzela naslov Lige šampiona. Mislim, čovjek gdje dođe, tu trava ne raste više. NOT.

              Vezano za usporedbe sa Wengerom, na sportskom planu se ne mogu porediti, nebo i zemlja, no Wenger je bolji ekonomista i finansijski analitičar, mora se reći.

              Comment


              • Zanimljivo je to da kada se god ukaze na klasican slucaj vertikalnog mobinga koji prevodilac sprovodi prema Svajniju, kada se ukaze na apsurdnost opravdanja mobera i osudjivanja zrtve mobinga, po automatizmu se krece sa spinom o Vengeru koji nema nikakve veze sa temom. Onda naravno dolazi do opsteg pecanja na taj spin, krece se po milioniti put vodjenje rasprave u vezi poredjenja dostignuca Vengera i Murinja.

                Mobing nije nesto o cemu treba cutati, opravdavati i velicati, svi smo mi potencijalne zrtve istog, pa zbog toga pozivam sve navijace Junajteda na ovom forumu, da na ovoj temi javno osude mobing koji Murinjo sprovodi nad Svajnijem i da jasno kazu NE MOBINGU!!!
                Last edited by Lion; 25-08-16, 09:17.

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Ako je ovo tacno onda su jbg Murinju ruke svezane

                    From Germany: Mourinho likes Schweinsteiger, but Manchester United pushing exit

                    German newspaper Bild have a rather different angle on the Bastian Schweinsteiger situation in their Thursday edition.

                    They say that Jose Mourinho actually likes the former Bayern Munich midfielder, but has to ship him out because that’s what Manchester United want.

                    After the huge purchase of Paul Pogba, and other players, Manchester United are keen to remove Schweinsteiger’s wages from their bill. Therefore, the urge for Schweinsteiger to leave is apparently coming from Manchester United as a club and not a Mourinho personal thing.

                    Earlier in the summer, as the first reports of Mourinho not wanting Schweinsteiger really grew, Bild explained that as far as the midfielder was concerned, there was no problem.

                    Mourinho had given Schweinsteiger no indication he didn’t want the player at Old Trafford, and therefore Schweinsteiger was left to believe the reports were simply rumours… until he was ostracised.

                    There’s every chance it is a Mourinho thing and that the Manchester United manager is telling Schweinsteiger it’s more a club thing, which would then leak back to the German media.

                    It’s a tangled web.

                    Bild reiterate that Schweinsteiger has no intention of playing for another European club. Manchester United is the only club the player would have left Bayern Munich for, and they say Eric Cantona was his idol.
                    Nema previse logike ali opet to je Bild koji je nosio sve oko dolaska Svajnija u Mancester.
                    sigpic

                    Comment


                    • Vratio se Dzesi

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by princoni. View Post
                        Zanimljivo je to da kada se god ukaze na klasican slucaj vertikalnog mobinga koji prevodilac sprovodi prema Svajniju, kada se ukaze na apsurdnost opravdanja mobera i osudjivanja zrtve mobinga, po automatizmu se krece sa spinom o Vengeru koji nema nikakve veze sa temom. Onda naravno dolazi do opsteg pecanja na taj spin, krece se po milioniti put vodjenje rasprave u vezi poredjenja dostignuca Vengera i Murinja.

                        Mobing nije nesto o cemu treba cutati, opravdavati i velicati, svi smo mi potencijalne zrtve istog, pa zbog toga pozivam sve navijace Junajteda na ovom forumu, da na ovoj temi javno osude mobing koji Murinjo sprovodi nad Svajnijem i da jasno kazu NE MOBINGU!!!
                        Momenat u kojem je Wenger uključen u raspravu:

                        Originally posted by legolas View Post
                        Razlog je očigledan. Koliko god Wenger bio zaglavljen u ovom vremenu modernog fudbala, Mourinho kada priča o njemu ima pravo samo sagnuti glavu iz poštovanja. A ne laprdati okolo kao kakva iskompleksirana fufica.

                        Comment


                        • Ovo je odlicno odradjeno... niti treba objasnjavati

                          Premier League International Cup fixtures

                          Group B fixtures:

                          13/09 United Vs. Villarreal 20:00 CET
                          11/10 Middlesbrough Vs. Villarreal 20:00 CET
                          15/11 Middlesbrough Vs. Sparta Prague 20:00 CET
                          13/12 Villarreal Vs. Sparta Prague 20:00 CET
                          15/12 United Vs. Sparta Prague 20:00 CET
                          22/12 United Vs. Middlesbrough 20:00 CET
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • @AIRBORNE

                            Sta je ovo, nisam u toku uopste, protiv Viljareala i Sparta Praga ?

                            Comment


                            • To nam je raspored meceva za rezerve... da nikako i niko ne stoji besposlen
                              Manchester United are to enter a Reserves team in the Premier League International Cup, a tournament that sees some of Europe's top youth sides invited over to England.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Zato mi nije bilo jasno, gde sa Viljarealom i Sparte jbt

                                Comment

                                Working...
                                X