Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma da, Longstaf i jeste long term zamena za Matica.
    sigpic

    Comment


    • "Ipak, imam na čemu da budem zahvalan i klubu i navijačima i Solšeru. On je uradio mnogo toga kako bih ostao, ali jednostavno to se nije desilo. Zašto sam se odlučio za PSŽ? Da bih otišao iz Junajteda, koji je najveći engleski klub, morao sam da odem u tim tog ranga, koji je najveći u Francuskoj".

      Hvala Ander Erera!
      Сутра брзо долази - треба човек постати
      Нестали су кодекси, остали су комплекси
      Победе су порази, а исходи су потресни!

      Comment


      • Tim tog ranga?

        Comment


        • Em sto je omasio rang PSZ i Junajteda, em je omasio da je PSZ najveci francuski klub.
          sigpic

          Comment


          • Mario Lemina???
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Erik MK II View Post
              Cini mi se da mi BTB veznjaka necemo dovesti vec ce tu igrati MekT, Fred ili neko od klinaca.

              Kako ja vidim prelazni rok, dolazi nam jos stoper 100% i ako prodamo Pogbu//Lukakua njihove zamene. E sad ako je verovati medijima jedan je sigurno Ben Jeder a kao Pogbine zamene figuriraju Bruno i u zadnjih nekoliko dana SMS.

              Dakle ajmo jedan mali pollic: Bruno F-SMS-Medison?

              P.s. zaboravih i Longstafa. Znaci stoper i Longstaf 100%.
              SMS je ludilo igrač ka je njegov dan. A tih dana nema puno. Jako nekonstantan igrač... Možda i vredi rizikovati, iako Bruno izgleda kao sigurnija opcija. Longstafa ne poznajem.

              Ni ja nisam za dovodjenje Megvajera.

              Comment


              • Originally posted by Erik MK II View Post
                Mario Lemina???
                Ne znam sta da mislim, i ja sam sad video kao da smo zainteresovani, prilicno jeftino bi smo prosli. Da ima talenta ima, ali nije bio konstantan, a imao je problem i sa povredama... Nemanja moze vise o njemu.

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Ne znam sta da mislim, i ja sam sad video kao da smo zainteresovani, prilicno jeftino bi smo prosli. Da ima talenta ima, ali nije bio konstantan, a imao je problem i sa povredama... Nemanja moze vise o njemu.

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk
                  Ma on je odličan, ume sa loptom i mislim da bi vam dobro leg'o a pritom ga nećete mnogo platiti. Pored mrtvog Hjuza nije ni mogao da blista na terenu kao i niko iz ekipe, posle se povredio i tek negde 4-5 mečeva pred kraj sezone se oporavio. Talentovan igrač, voli da igra i daje uvek sve od sebe (Što je vama i najpotrebnije). Ja ne bi voleo da ga prodamo ali nisu ga poveli na pripreme tako da 100% odlazi. Odličan igrač za mali novac, ali da ima boljih, ima.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Lemina je potencijalna zamena za Matića.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Meni on vise deluje kao neki BTB mada mozda gresim.
                      sigpic

                      Comment


                      • Moze, nije los igrac za rotaciju. Ne kosta mnogo a treba nam igraca na sredini
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Sto se stopera tice ja ne znam zasto bi gledali ikoga pored Tobija koji je dostupan bas za smesnu cifru plus je igrac koji bi sigurno uneo sigurnost u nasu odbranu. Mada ne sumnjam da ce nasa uprava iskesirati rekord za Megvajera, sto je bas suludo ali to je nas nacin poslovanja.

                          Sto se Lemine tice mislim da je odlicna opcija za rotaciju ali isto tako mislim da je to bas na dugackom stapu i pre mi lici kao neki nacin spustanja cene za Longstafa. Ja bi ovako na prvu pre uzeo Leminu nego Longstafa ali ovog drugog nisam nesto ni gledao tako da se mozda i ne razumem najbolje u njegove kvalitete.
                          sigpic

                          Comment


                          • Comment


                            • Mnogo bih voleo da smo doveli malog Tilemansa...

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X