Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam za Thiaga 100%, on moze da zameni Matica komotno. Jedino me brine sto je staklen, puno se povredjuje, u PL ne verujem nesto da se promeni...

    Comment


    • Čovek zna znanje, to je činjenica.

      Sve zavisi od cene, ako je razumna onda i vredi rizika.

      Mada moje prvi pik za veznog i dalje stoji... Ruben Neves.


      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

      Comment


      • Dijelimo misljenje, Neves bi bio prava kupovina, bukvalno za narednih 5 godina minimum. A sto se tice pozicije stopera jeftinija a po mom misljenju odlicna opcija bi bio Bednarek, bukvalno sad bi njega birao ispred Megvajera.
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Borussia Dortmund are thought to be holding out for at least £90m for Jadon Sancho after initially putting a £115m price tag on the player #mulive [
          @TelegraphDucker
          ]
          Michael Zorc (Borussia Dortmund sporting director): "If Jadon [Sancho] should leave, we would work again in the offensive area. There's certainly one or two players we are targeting." #mulive [kicker]
          #mufc are increasingly optimistic about the prospects of Paul Pogba remaining at the club #mulive [telegraph]
          Sančo hoće kod nas (bar navode neki tradicionalno pouzdani novinari), mislim da će klub ispregovarati dosta nizu cijenu na kraju. Baš bi velika stvar bila dovesti ga, mi od Nanija/Valensije 2012. nemamo desno krilo praktično.

          Comment


          • Vidi ti izjava Pogbe danas, al je okrenuo plocu. Znaci ipak ima istine za novi ugovor. Otkako se vratio to sve djeluje disciplinovanije ali pitanje sa njim je uvijek, do kad ce to trajati? Da li ce moci mirno da posmatra kako Bruna kuju u zvijezde a da ne pominjem Mejsona, Marsijala, Rasforda pa i Sanca ako dodje? Za sad djeluje da mu je itekako pomogla sva ta paznja na ostale pa igra svoj fudbal ali vidjecemo sta ce biti za dalje. Sigurno da ovakav Pogba itekako treba Utd
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Pogba i Bruno se brzo uklopili, nece biti nikakvih problema izmedju njih, Pogbu je ovo i dobro legao da neko skine pritisak sa njega, jer realno najveci pritisak je bio na njega ovih nekoliko godina. Cak je Bruno postavio na insta neki dan kao guess who said to shoot in that side, kad je dao slobodnjak protiv Bornmuta i golmanovu stranu

              Comment


              • U pravu si, vidi se da su se brzo skontali i da im prija da igraju zajedno. Vidio sam taj post, oko Bruna je za sada sve pozitivno. Cak uspijeva i Marsijala da nasmije[emoji3]
                Vcrs AV, to se mora dobiti iako i Vili gori. Samo da Ole ne prekombinuje mada imam osjecaj da ce vcrs James poceti umesto Greenwooda
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  U pravu si, vidi se da su se brzo skontali i da im prija da igraju zajedno. Vidio sam taj post, oko Bruna je za sada sve pozitivno. Cak uspijeva i Marsijala da nasmije[emoji3]
                  Vcrs AV, to se mora dobiti iako i Vili gori. Samo da Ole ne prekombinuje mada imam osjecaj da ce vcrs James poceti umesto Greenwooda
                  Ono kad sa tvitera i pričaonice uđem na Junajtedovu temu i kontam da li ej moguće da je i ovdje AV tema

                  Manchester United are seeking to become the first team in EPL history to win 4 consecutive matches by a margin of +3 goals when they play Aston Villa at 10:15pm.
                  Zanimljiv rekord mozemo oboriti večeras. Sve zavisi kako otvorimo utakmicu.

                  Mislim da izvodi najjači tim pa oko 60-65. minuta izbacuje glavne, bar ako bude išlo sve po planu.

                  Comment


                  • Ovo je nocas za Vilu bukvalno must win utakmica a bgm i nama pobjeda znaci mnogo tako da bi trebalo da bude dobrog fudbala.
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Neizmenjen sastav[emoji123] dobro bi bilo da od starta damo gas i ako moze da se zavrsi posao ranije, da odmorimo neke igrace

                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Šta sam ti reko mnogo bitna utakmkca, odlijepiti se od Vulvsa na petom (koje vodi u LŠ ako 13. jula ostane kazna Sitiju) i nastaviti disati za vrat Čelziju i Lesteru.

                        Vili možda i zadnji voz za nadu za opstanak

                        Comment


                        • U zadnjih 7 godina razne negativne rekorde smo obarali, večeras mnogo dobar rekord a to su 4 utakmice zaredom u PL u kojim je jedna ekipa dobila sa bar 3 razlike.

                          Sa istom Vilom se mučili u decembru i 2-2 igrali. Ove male utakmice su ključ, mnogo je tu u ranijem dijelu sezone prosuto bodova. Naredna Sautempton u ponedjeljak

                          Comment


                          • Iskreno sam se pribojavao gostovanja na Vila Parku na kraju trijumf bez previše znoja. Doduše do poklonjenog penala nismo bili na nivou, ali posle uspešne egzekucije Bruna sve ostalo bilo rutiniranje.

                            Comment


                            • Samo jedno ime MASON FUCKING GREENWOOD
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment




                              • Mejson je kriv za De Hein manjak samopouzdanja. Jasno je sada zašto brani kao ženica.

                                This kid. God damn. No wonder De Gea looks short of confidence- he's gotta try and save these rockets in training.

                                Comment

                                Working...
                                X