Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I idemo ponovo

    Comment


    • Benfica Pres. Luís Filipe Vieira has been in Manchester the last two days, negotiating Renato's transfer with Ed Woodward & Mendes. [O Jogo]
      Man United's January bid of €30m + €10m in bonuses for Renato was rejected, but MUFC is now ready to meet Benfica's €60m price tag. [OJogo]
      There's still no signed documents, as Benfica want more up front and less in bonuses than what Man United are offering(€40m + €20m bonuses).
      ....
      sigpic

      Comment


      • Ovo bi moglo danas da bude zavrseno
        Benfica President Vieira is confident Man United eventually will cave in & pay more up front. Both certain a transfer will happen. [O Jogo]
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ne bi naravno, tu su Svajni ili Kerik, dodju po loptu ionako obicno i znaju sta ce s njom.

          Samo da Zoze proda Blinda i sve odlicno sto se odbrane tice.
          Tek sad vidim ovo.
          Ne slažem se ni sa jednim. Mi smo do nedavno tim koji je imao najvise pasova unazad i ligi, i tim koji je imao najmanje pasova u poslednjoj trecini terena, ne znam da li se to promenilo u ovih nekoliko kola. Igraci koji igraju napred se lose krecu i otezavaju veznjacima da im dodaju loptu. Ni Svajni ni Kerik nisu ono sto su bili pa se često ove sezone kod njih videla bezidejnost i ziherašenje.

          Protivnici nam obicno prepustaju posed jer smo letargicni u napadu te nas cekaju na kontre pa mozda ponekad ta bezidejnost iz zadnje linije ne dolazi do izražaja, ali timovi koji vrše presing na zadnju liniju nam prave velike probleme jer je Smoling paničar a jedino je tu Blind smiren i staloženo igra. A da ne pričam o onim pasevima kad iz zadnje linije preskoči sredinu pa da odličan pas desetki, napadaču ili krilima.

          Ne bih prodavao Blinda jer je prošle sezone bio odličan u veznom redu, na to se izgleda skroz zaboravilo. Mogao bi on da posluži i poslužiće. A može i kao štoper, imao je odličnih mečeva. Bolji je od Roha na koga se zaboravilo i koji je doveden kao štoper a ovde se često piše da LVG nije doveo štopera, jeste, samo što je bio promašaj.
          Last edited by HeadBurn3r; 28-04-16, 13:50.

          Comment


          • Znaci Head Blind u sredinu Kerik leti iz kluba? :duplivinjaksmajli:
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Znaci Head Blind u sredinu Kerik leti iz kluba? :duplivinjaksmajli:
              Neka ga Kerik još jednu-dve sezone, može on to da izgura.

              Imao je Blind onaj nenormalan period prošle sezone kad je ovde par nas pisalo kako je zaebao Kerika. I Erik je to pisao čini mi se, ili je lajkovao nešto slično ne sećam se najbolje.

              Comment


              • Vi izgleda zaboravljate koliko je Kerik bio bolji od Blinda u vezi prosle sezone? Isto kao sto zaboravljate koliko je prostora bilo, nikakvog balansa i mnogo primljenih golova i poraza dok je Blind bio DLP. Sve se to zaustavilo kad se vratio Kerik, a Blind se odstranio iz veznog reda.

                Blind je neoprezan, nema anticipaciju i fizicki ne moze sa veznjacima u PL. Gledam Kerika neki dan protiv Evertona, kakva intercepcija, pozicioniranje, kako prekida te pasove na suvi osjecaj. Ne moze to Blind da igra, a Murinjo svakako ne igra sa DLPom, zato ce prednost imati Svajni, Snajderlin i Sances.
                sigpic

                Comment


                • Pa nije sad baš da Kerik može da se fizički nosi sa veznjacima u PL. Čak mislim da je u tom segmentu Blind jači. Ne može se samo Blind kriviti zbog tih poraza i primljenih golova. Mnogo tu faktora utiče: ko je protivnik, kakvu smo taktiku imali, da li je glavonja fulao sa taktikom, gde su bili propusti, na kojoj je strani curelo, možda je krivac tamo neko deseti. Nije ekipa konstanta koja se vrti oko DLP-a pa samo zameniš Blinda i Kerika i u zavisnosti od rezultata pripisuješ pohvale/kritike igraču. Šira slika.

                  Comment


                  • Zašto većina navijača Junajteda sa Balkana želi da se proda Blind (ili mi se bar tako čini)? Igrač koji može da igra na 3 pozicije i na poziciji štopera je sve bolji. Ne kažem da je za prvih 11, ali da treba makar da bude na klupi nije ni upitno. Čini mi se da je imao više asistencija od nekih drugih igrača od kojih smo asistencije i očekivali.

                    Comment


                    • Ako ce se Blind sledeće godine koristiti kao stoper prvi treba da ide. Ako će igrati kada igra u sredini nikakav problem neka ostane još 5 god. Nije problem da on odigra stopera kada su svi povredjeni. Ali da bude i startni stoper sledeće sezone je suludo. Na beku ne može jer da se ne lažemo Šou sa jednom nogom je duplo bolji. Blind kao rotacija na sredini lagano ostaje i ako zatreba da krpi ponekad.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        Zašto većina navijača Junajteda sa Balkana želi da se proda Blind (ili mi se bar tako čini)? Igrač koji može da igra na 3 pozicije i na poziciji štopera je sve bolji. Ne kažem da je za prvih 11, ali da treba makar da bude na klupi nije ni upitno. Čini mi se da je imao više asistencija od nekih drugih igrača od kojih smo asistencije i očekivali.
                        Super, ali onda je rezerva na lijevom beku, jer ako dodju dva stopera onda je tek cetvrti ili peti izbor(zavisi od Dzonsa oce li se opametiti), ako je vezista od njega su bolji: Kerik, Svajni, Snajderlin, Erera, Felaini, Mensa i kad/ako dodje Sances. Kao lijevi bek bi bio drugi izbor, posle Soua.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Super, ali onda je rezerva na lijevom beku, jer ako dodju dva stopera onda je tek cetvrti ili peti izbor(zavisi od Dzonsa oce li se opametiti), ako je vezista od njega su bolji: Kerik, Svajni, Snajderlin, Erera, Felaini, Mensa i kad/ako dodje Sances. Kao lijevi bek bi bio drugi izbor, posle Soua.
                          Tacno, samo ima nekog smisla ne LB - Luke je siguran, doduse ako Mou otkine na Rojo Blindara je i tu na 3.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Originally posted by AIRBORNE View Post
                            Tacno, samo ima nekog smisla ne LB - Luke je siguran, doduse ako Mou otkine na Rojo Blindara je i tu na 3.
                            Air, ja tvoje postove ponekad ne umem da pročitam koliko god se trudio.
                            Evo skontao sam šta si hteo reći, ali morao sam dva-triput da obrnem post u glavi.

                            Bolji su Erera koji je ove sezone bio užasan, raspali Felaini koga gledaju što pre da se reše, Mensa koji nije odigrao nijednu utakmicu u sredini za prvi tim, Sančez koji je igrao u PL samo na FIFA-i, 35-godišnji Kerik i uskoro 32-godišnji Švajni. Čini mi se da Vladan ima neki lični hejt prema Blindu.

                            Comment


                            • E vidis ovde mi se podkrala greska:
                              Originally posted by AIRBORNE View Post
                              Tacno, samo ima nekog smisla na LB - Luke je siguran, doduse ako Mou otkine na Rojo Blindara je i tu na 3.
                              Ako izuzmemo ovaj post, nije valjda da sam toliko konfuzan za procitati ?

                              Pomiluj, ne ubi ! Pomiluj ne, ubi !
                              Last edited by AIRBORNE; 29-04-16, 11:26.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Nema veze koliko ko ima godina, i tvoj licni favorit je Snajderlin, tu ga nisi ubacio iako smo vidjeli da je daleko ove sezone od nivoa Svajnija i Kerika, a da ne pricam koliko vise dobrog za ekipu radi Felaini nego Erera i Snajderlin zajedno ove i prosle sezone kad se koristi kako treba ili Blind kad je igrao u vezi. Jer teren nikad ne laze, na terenu se sve vidi. Jer je Blind prosle sezone dosta vremena proveo u veznom redu, tek kad je Felaini protiv VBA dao gol i ustalio se, a vratio se Kerik posle povrede proigrali smo. Blind je nevjerovatno nesmotren, cesto zestokih problema ima sa pozicioniranjem, utripuje da je neki mag sa loptom, krene naprijed, proda je, ne vrace se nego siri ruke, to radi i kao vezista i kao stoper, dok je kao lijevi bek najstabilniji.

                                Kerik i/ili Svajnstajger kad su igrali ove sezone nasa sredina je svaku zgazila bez Arsenalovu. Sances se dovodi za 60 miliona, talenat ala Martijal na drugoj poziciji, drugacijih karakteristika, ima svaku drugu barem da igra. On je buducnost, fizicka zvijer, brz, jak, ide naprijed. Sve suprotno od Blinda. Blind je za mid table ekipe, a posto smo i mi to prilicno trenutno moze jos ove sezone da mu prodje. On ce biti dobar trener, ali nikad top igrac. I siguran sam da Murinjo prezire takve igrace. Dzons je isti Blind sto se nesmotrenosti i ispadanja tice, ali kad ispadne oce da crkne da ispravi gresku, ovaj samo stoji. I to me ludi, to nije fudbaler, nego maneken.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X