Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by srdjan_sl View Post
    Ima dosta dobrih stvari ali meni i dalje najvise upada u oci da nam je odbrana raspad, bek i stoper pod hitno.
    Amaterski primili gol. Dozvoljavamo momku da primi loptu lagano, imao svo vreme sveta da razmisli šta će.

    Comment


    • Što nas više analiziram sve više shvatam da jedan dobar veznjak i dobar štoper nama rade posao i to da budemo top ekipa.
      sigpic
      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

      Comment


      • Stigosmo i Čelzi na 3 boda. Arsenal i da ne računam, neozbiljna ekipa za top 4.

        Slaba igra danas, igrači deluju malo umorno, vidi se tu jako slaba klupa. Vezni red nam je riknuo nakon sat vremena, na klupi samo Pereira. Mada opet, možda je Ole njega trebao da ubaci. No dobro, lepo je ispalo na kraju. Al da treba još veznjaka u klubu, treba. I to dosta.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Prvo je bilo ocajno, dali dva gola ali su oni u prvom toliko prostora imali i morali su da daju gol-dva, drugo je ok generalno, pao je taj gol ni iz cega maltene, posle malo usla voda u usi, pao ritam dosta ali u drugom nisu mnogo stvorili stvarno, paradoksalno u drugom su dali gol, a ne u prvom kada su bili bas opasni i imali dosta odlicnih napada.

          Rasko blista, Martijal je popustio bas, Erera krpi sve nazad. Valjda ce biti Smoling spreman za sledecu nedelju, rekao je neki dan da mu je to sto je vegan pomoglo da se brze oporavi, stoper pored Krisa da igra svakako i dalje mora da se uzme ali bekovi su nam katastrofa, Jang svaku, ali svaku ofsajd zamku sjebe, da namjerno to radi bilo bi previse.

          Tri boda najvaznija naravno, pobjedjivati ruzno je bitno ali ovo je vec treca losa vezana utakmica, no dok se pobjedjuje zamjerki nema. Mi imamo dosta problema sa igrackim kadrom i ozbiljan remont ce morati da se radi na ljeto.

          Vidjecemo sjutra oce li Fulam zaustaviti Totenhema, ako se to desi bicemo treci na kraju vjerovatno.
          sigpic

          Comment


          • Za sledeću tekmu u šampionatu nadam se jači za par centarhalfova Krisa i Erika.

            Comment


            • Rutiniramo male utakmice bas, nismo odavno

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Bice teska borba za to cetvrto mjesto, ali smo makar prislu na tri boda. Ne gube se bodovi protiv ovih slabijih, a to je lijepo vidjeti za promjenu. Rasko se raspucao To je super i samo neka trpa, jer od Lukakua nema nista ove sezone.

                Comment


                • Treba se razmisliti o prodaji Lukakua na ljeto. Dobar je napadac ali toliko pogresan za Utd.

                  Imamo dosta rupa za pokrpit u timu, stoper je obavezan. Ne moze se u novu sezonu sa ovim CB

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • U petak protiv Arsenala u FA Cupu na Emiratesu, 21:00 SK1

                    Sta mislite kako ce Ole, najjaci sastav ili malo rotacije?

                    Ja mislim da ce Sancez i Lukaku poceti

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Očekujem jaku postavu jer sigurno napadamo trofej.
                      A ako ga želimo mora se slaviti u Londonu.
                      Valjda će do tad spremni biti Kris i Erik.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Smoling ce umesto Jonesa ako je spreman, sanse nema da Lindelof ispadne.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          U petak protiv Arsenala u FA Cupu na Emiratesu, 21:00 SK1

                          Sta mislite kako ce Ole, najjaci sastav ili malo rotacije?

                          Ja mislim da ce Sancez i Lukaku poceti

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk
                          Kombinovani tim ako je pametan a do sada je pokazao da jeste
                          U ligi smo na -3, to je itekako aktivan rezultat. Liga je prosto postala bitna, jbs FA kup.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            U petak protiv Arsenala u FA Cupu na Emiratesu, 21:00 SK1

                            Sta mislite kako ce Ole, najjaci sastav ili malo rotacije?

                            Ja mislim da ce Sancez i Lukaku poceti

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            Najbolja šansa za trofej, odmoriće Ole 2-3 igrača ali uglavnom jaka postava. Romero, Jang, Smoling, Lindelof, Šo, Matić, Fred, Pogba, Mata, Marsijal, Lukaku. Dakle Romero, Fred, Mata, Lukaku. Aleksis i Rašford sa klupe kad zatreba. Odmorio bih i Matića, Lindelofa, Pogbu i Marsijala ali onda ne bismo imali realnu šansu da bilo šta uradimo

                            Romero, Dalo, Smoling, Džons, Šo, MekTominej, Fred, Pereira, Mata, Aleksis, Lukaku. Ovo bi bilo zabavno
                            Last edited by BorisUnited99; 20-01-19, 12:06.

                            Comment


                            • Originally posted by Erik MK II View Post
                              Kombinovani tim ako je pametan a do sada je pokazao da jeste
                              U ligi smo na -3, to je itekako aktivan rezultat. Liga je prosto postala bitna, jbs FA kup.
                              Imaju 5 i po dana do te utakmice, ima vremena za odmor, zato verujem da nece biti mnogo izmena, minimalnih.

                              Nakon toga imamo Barnli kuce tako da tu moze da se dobije sa kombinovanim sastavom

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • Morace ubrzo pocet da kombinuje sastav, zadnje 2 utakmice ostaju igraci bez snage zadnjih 20tak minuta, posebno sredina terena.

                                Ne bi bilo lose da upadne Alexis umesto Lingarda.
                                Rom nikako u prvi tim, njega mozemo bas protiv Barnlija od starta pa da kasnije udje Markus

                                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X