Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 250£

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Jel se dobija danas Arsenal? U dobroj formi je Utd
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Vreme je da sjajno izdanje iz Evrope naplatimo i u nacionalnom šampionatu.
        Posle velikog trijumfa u Parizu zastali smo protiv Čelsija ali Arsenal je rival, uz dužno poštovanje, koji mora pasti na našem OT.
        Očekujem identičan sastav kao protiv Lajpciga gde je sve štimalo kao najbolji švajcarski sat.
        Izuzev Marsijala ostali stožeri su spremni i orni da novom pobedom potvrde uzdizanje forme te uhvatimo golem priključak za vrhom tabele.
        Ne postoji niti jedan razlog da se danas popodne ne uzmu tri poena.
        Naravno mala bojazan mora da postoji, ipak, smo mi United sa kojim nikada nisi načisto.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Vreme je da sjajno izdanje iz Evrope naplatimo i u nacionalnom šampionatu.
          Posle velikog trijumfa u Parizu zastali smo protiv Čelsija ali Arsenal je rival, uz dužno poštovanje, koji mora pasti na našem OT.
          Očekujem identičan sastav kao protiv Lajpciga gde je sve štimalo kao najbolji švajcarski sat.
          Izuzev Marsijala ostali stožeri su spremni i orni da novom pobedom potvrde uzdizanje forme te uhvatimo golem priključak za vrhom tabele.
          Ne postoji niti jedan razlog da se danas popodne ne uzmu tri poena.
          Naravno mala bojazan mora da postoji, ipak, smo mi United sa kojim nikada nisi načisto.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
          Bruno i Rasford su taj mec krenuli sa klupe a Marsijal je nedostupan tako da ce biti promjena. Vrvt ce opet krenuti Skoti i Fred na sredini a ispred njih Bruno mada ne bi bilo lose da i danas izadjemo sa dijamantom pa Rasford i Kavani naprijed a Pogba u startnih 11. Danas je pobjeda imperativ
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Pojedina ostrvska štampa piše da će Van de Bek (lično čisto sumnjam) krenuti umesto Pogbe u startnih 11.
            Ne volim kad je pobeda pod moranjem jer smo nebrojeno puta padali na sličnom ispitu.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Pojedina ostrvska štampa piše da će Van de Bek (lično čisto sumnjam) krenuti umesto Pogbe u startnih 11.
              Ne volim kad je pobeda pod moranjem jer smo nebrojeno puta padali na sličnom ispitu.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
              Samo da Oleu ne padne na pamet da startuje opet sa Dzejmsom.
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Jel se dobija danas Arsenal? U dobroj formi je Utd
                Ne smijem ništa reći, svaka čast za partije u LŠ ali mnogo teških protivnika u kratkom razmaku i imaju tu naviku da bljesnu pa opet neki loš rezultat i sve tako. Očekujem Freda i MekTomineja u sredini a ispred Bruno.

                Comment


                • Ako ne želi sam sebe nogirati onda tako nešto ne sme stanovati u njegovoj glavi.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Comment


                    • Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Ne razumem ja ovo up-down, pa u krug. Sta radi Ole sa ovim izmenama i forsiranjem nekih... srednji red plac.

                        Tesko ovih dana godina bas, bas... auuu persun vise!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • 7 poena u 6 meceva u PL, sramota. Ovo je vec 6ti mec bez pobjede na OT.
                          Vise mi dok.... ovo naprijed jedan, nazad dva iznova i iznova.
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Pogba je baš simbol ovog Junajteda, bljesne na momente i onda kad misliš evo ga, ide u dobrom pravcu, on usere i nema ga nigdje. Korak naprijed, nazad dva i tako iznova.

                            Comment


                            • Ubili su mi svu draž fudbala.
                              Barem da smo igrali nešto, stvarali prilike pa da se kaže kako nas gol nije hteo. Mi nedorečeni svih 94' bez ozbiljne akcije kojom bi naterali Lena u probleme.
                              Jasno je ko dan da ova ekipa ne može u kontinuitetu dobro igrati. Odbrana nam je uvek na staklenim nogama, manevar kao danas nema ga nigde. Boli koliko nema kreacije na sredini.
                              Kad je tako žali Bože Rašforda, Kavanija ili Marsijala kad nema upotrebljivih lopti.
                              Sve u svemu još jedna bačena premijerligaška sezona a da nije čestito ni počela.
                              Simptomatično deluje podatak da mi od odlaska Fergija u penziju nemamo ideje niti vizije šta treba uraditi ne bi li ponovo došli na prag vrhunskih rezultata.
                              Posle ove blamaže od pre svega igre jedino želim videti leđa Solskjeru i Pogbi.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Na OT ove sezone, 2-3 protiv Kristal Palasa, 1-6 protiv Totenhema, 0-0 sa Celzijem i 0-1 sa Arsenalom. 1 j.... bod od 12 na Old Trafordu, smejurija
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X