Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar je Son al nije Park. Park 90 minuta gura one rwo igru. Da pas i odmah sprintom krece u kanal da se otvori za dupli... po horizontali, po vertikali. Jebena carina. To mnogo otvara prostor u poslednjoj trecini, tera protivnika da vodi racuna o tome stalno
    Kod Sona mi se svidja sto je both feet igrac, ali nisam siguran koliko moze po desnom krilu. Slicno kao i Perisic, koji jeste dobar igrac(iznenadjen sam da je rejtovan na ovom forumu) ali on je prvenstveno levo krilo.
    Nama treba desno krilo. Kakvi Lemari... bolje da ne dovodimo nikog nego samo jos jedno levo krilo. Ova leva krila koja vec imamo su odlicna i igrali bi 30,40 posto sa boljim levim bekovina.
    Ajde tu je Shaw, i ja verujem u njega i dalje, ali desno krilo nam bas treba. Briga me malo za Grizija. Ne mozemo mi nekog da cekamo tako...
    Last edited by Busby Babe; 17-08-17, 23:59.

    Comment


    • I po meni je Perisic apsolutno najbolje moguce rjesenje od svih dostupnih krila. Ja ne bih pogledao Mareza i Drakslera prema njemu, a o Lemaru nemamo sta da pricamo, on nije ta kategorija niti moze biti naredne tri do cetiri godine.
      sigpic

      Comment


      • Park je neponvljiv, evo nek se nadje jedan navijac Utd da kaze da ga nije gotivio... Jebeni megacar sto kaze BB, covjeka zanimao samo tim.

        Kakvi bre Sonovi, uvreda za covjeka koji je bio spreman za sve za ekipu, pratio je koga god mu je SAF dodijelio pa cak i Pirla

        Miki28
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Pa niko nije ni povukao paralelu Sona i Parka osim sto su obojica iz Juzne Koreje. Cak i kad se kaze da je neko krvavi radnik, to se ne i dalje ne moze shvatiti kao poredjenje sa three lungs Parkom
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Lemar pre Periše, any freaking time. Ali nema ništa od toga, najverovatnije dobijamo hrvatskog Ashley Younga.

            Comment


            • Ma jok baki Perisa Master univerzuma.



              I AM THE POWER!!!
              sigpic

              Comment


              • Perisa ti je jedna ruka na tripleti.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Malo je krila koji su jedna ruka na tripleti, a Perisic ipak nije jedan od njih. Iako ga ja cenim.
                  Da je desno krilo u nasem slucaju, pa i ajde.
                  Znam da on moze da igra i desno, ali ne toliko ucinkovito...

                  Comment


                  • Brzi od svih nasih igraca i ima bolji centaraut, dovoljno. Za Vokera je neuhvatljiv.



                    Nama je ovakav profil najvazniji, neko ko ljubi aut liniju i centrira savrseno. Mi to nemamo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mogu da ti okačim 10 klipova Martiala gde deluje mnogo moćnije.
                      I nije Perišić brži ni od njega, ni od Rashforda.

                      Dovodjenje Perišića da ti igra levo da bi prodao Martiala je potez koji zaslužuju lošu karmu, da nam se ne desi ništa dobro narednih 10 godina. I nadam se da neće to da se desi.

                      Comment


                      • Vladane traži % od Periše..

                        Comment


                        • Perišić apsolutno nije brži od svih naših igrača.

                          Martial, Valencia, Rashford.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • Zoze izjavio da je zadovoljan timom i da je spreman na to da krilo nece doci

                            Miki28
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Duncan Castles je Murinjov Tegeltija, njegov pijun kojeg koristi veoma vešto.
                              U dobrim su odnosima i Murinjo njega koristi za transfer priče.

                              Ja sam poprilično ubedjen da ova izjava Murinja i (vanredni) članak Duncana su samo deo plana, mind games-a u pregovorima oko nekog igrača.
                              Murinjo zna da ne sme da oda utisak da je očajan kad pregovara oko nekog igrača. Ako juriš opciju A, moraš klubu koji drži pod ugovorom tog igrača, da daš do znanja da razmišljaš o opciji B, da imaš nekog igrača na opciji C, i da u kranjoj ruci imaš i neku opciju D, po kojoj kao nećeš više nikog da dovodiš.
                              Nisam očajan, imam alternative, ne želim po svaku cenu da dovodim igrače. Odvodiš odredjeno pregovaranje sa nekim drugim klubom u tom smeru da oni shvate da ne mogu da ti zacepe bilo koju cenu.
                              Last edited by Busby Babe; 18-08-17, 14:43.

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X