Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ekipa koja moze da igra samo na kontre i nikako drugacije, ono protiv Totenhema u prvom dijelu je bilo cudo, sve ostalo muka, ali ako im das prostora bice top, ako im igras bunker nece moci nista da urade. 12-15 ekipa iz lige ce im igrati bunker i to je to.

    Ali velika, ogromna sramota dati traku Megvajeru. Bas sprdacina sa klubom.

    Ipak da mi je neko rekao i tri boda iz ove dvije utakmice rekao bih mu da je lud, sest je ono, nestvarno nesto.
    sigpic

    Comment


    • Zaista sjajno funkcioniše osovina Ed Woodward-OGS.
      Veliki je gospodin EW, izuzetan poslovni čovek, u nivou velikog Daniela Levya.

      Veliki je preporod i renesansu doneo veliki OGS.
      Velika je čast za svakog navijača Mančestera da ih vodi OGS.

      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Jugoslavijo, može Nostradamus da ti pozavidi.

        A1B izblokirao i boga i oca danas. Takođe, uništio je Sterlinga 1vs1. Sprema Marsijala zabrinjavajuća. Da ima njega Junajted spremnog, pukle bi minimum 3-4 kontre u zadnjih desetak minuta.
        sigpic

        Comment


        • Jugoslavijo, smorio si i dosadio i bogu i narodu sa trolovanjem. Kakav ti je to smisao u zivotu piiijhh samo ti valjda znas.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Idemooooo!

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Jugoslavijo, smorio si i bogu i narodu sa trolovanjem. Kakav ti je to smisao u zivotu piiijhh samo ti valjda znas.
              Zar postoji neko da tog lika nije stavio na ignore?
              sigpic

              Comment


              • Meni samo nije jasno kako Perreira može konstantno onoliko loš da bude, na pozajmici u Valenciji je bio sasvim ok.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Zar postoji neko da tog lika nije stavio na ignore?
                  E, eto postoji i bas veceras razmisljam, dal sam poludela, sto se nerviram
                  Ma ja inace samo skrolujem dalje, ali kod njega uvek zastanem
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Moraće se kupovati u januaru, bukvalno 2 vezna igraju, jedan se jedva i vratio pred Totenhem, a Fred non-stop igra, izgoriće do februara. Matić i Pogba se ne planiraju vraćati, Pereira nije ozbiljna opcija i to je to. Tu je i Garner ali on dobija šansu samo u LE

                    Sledeća AZ kući, manje-više nebitna, samo da ne izgubimo i prvi smo. Onda Everton kući, već su dobili Čelzi posle otkaza treneru, biće zeznuto.

                    Comment


                    • Dese se neke ovakve utakmice cisto da se opet oseti ono koliko si vezan za klub... svaka im cast za danas.

                      Comment


                      • Sta je sa Maticem?
                        Sta je sa Pogbom?



                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Matica ne voli Norvezanin, prestar, neka igra taj Pereira odlican igrac stvarno, a Pogba sve su prilike ide, da li januar da li ljeto o tome se prica ovih dana, L'Ekip kaze na ljeto. Zvanicno je povrijedjen medjutim bio je u Americi, igrao basket, standardno zajebancija od Labilnog, a posto smo neozbiljan klub moze mu se.

                          L'Equipe: Pogba determined to leave. Man United can be expected to sell in 2020 & forced to negotiate a fee lower than their present €150m demand. Such a deal would take place before Euro 2020 where an injury could end chances for a sale when Paul in final year of contract.
                          Zidan je zapeo za Labilnog, Perez ga nesto i ne mirise, ispravno, zna vjerovatno s kim ima posla.

                          Nista ni od Sanca

                          #mufc want to sign two central midfielders and a striker. Jadon Sancho's situation at Dortmund has gone south quickly and surely United will enquire in January, but he may not be a priority #mulive [the athletic]
                          Cim je LiVARpul postao favorit za njegov potpis vise nije "prioritet' za nas, kakav je Vudvord raspad
                          sigpic

                          Comment


                          • Pogba ide? Kakav prijem lopte sinoć Sergeja

                            Videh da je United slao skaute da gledaju i prate njega i Bentancura.

                            Ne bi me čudilo i da Sarri navali na SMS-a.

                            Comment


                            • Ma kakav SMS, Paredesa jurimo, ne mozemo mi bolje trenutno. Srecom je Murinjo izmislio MekTomija, inace bi bilii u zescem kurcu.
                              sigpic

                              Comment


                              • To sam negde na twitteru pokupio. Kao neki Unitedov izvor. Siguran sam da u Seria A ima pojačanja za ManUnited, podjimo od Smallinga

                                Ne znam gde će Pogba da igra u Realu. Jedino umesto Modrića i to samo jer Luka nije u top formi i ne može da izvuče celu utakmicu, a verovatno će u Italiju da se penzioniše.

                                Kros je bolji igrač, a Valverdeu ako bude uzimao mesto neću ni gledati Real onda.

                                Opet kažem ne znam transfer politiku Olea ali imaće šta da se kupi u Realu. Prvo taj Bale koji je i dalje mega igrač i koji uvek pravi razliku, James Rodriguez koji nije u prvom planu niti će biti...

                                Comment

                                Working...
                                X