Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NSG View Post
    Vinks mi je više MC nego DMC. Sličan Skotu. Rajs je bolja opcija od njih dvojice a možda najbolja je Ndidi.

    Mlad (23) kupi sve iza Medisona i Tiemansa/Prata i takođe ima veliki uticaj na igru tima. Igra u sličnom sistemu kakav je sada u MU. Bez njega duva na sve strane ispred odbrane Lestera. Dobra komunikacija sa Lesterom je vaša prednost kao i cena koja bi trebalo da bude manja nego Rajsa.
    Uh, nisam bas siguran koliko je Vinks slican Mektomineju. Ima istine svakako ako pricamo o danima pod Poketinom. Ali otkad je Zoze dosao bas mi naginje na Matic tip igraca. Ndidi jeste odlicna opcija, ali izgleda da ce Lester bogoca traziti za njega.

    Srki, koliko sam ja ispratio, Tonali je Interov?
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Mnogo ono lepo izgleda, ocarana sam [emoji7]
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • U Interu Alexis asistira, Jang zabija.

        Ehhhh da ste delić slično sarađivali na OT.

        Comment


        • Bornmut primio 4 i od Newcastlea .... must win tekma, ne vidim kako mozemo da kiksnemo na OT protiv njih

          Comment


          • Dobro kolo za Utd, pobjeda protiv Brajtona i porazi Celzija i Lestera. Nema prosipanja bodova
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Posle pobede u Brajtonu i poraza Lestera i Čelsija korak bliže smo LŠ.

              Korona nas je preporodila.

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Srki, koliko sam ja ispratio, Tonali je Interov?
                Iskreno ne znam ali nije toliko ni bitno posto nasi nikad ne bi ni pokusali da ga dovedu a bas mi izgleda kao wc igrac u najavi i bas ono sta nam treba.
                sigpic

                Comment


                • Jadon Sancho still wants to sign for Manchester United, according to Fabrizio Romano.
                  It is reported that a contract won't pose any problem to a potential deal, but United are yet to find an agreement with Borussia Dortmund.

                  Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                  Comment


                  • Al se sinoc prosirila vijest da su Bruno i Pogba povrijedjeni, upecalo se masu novinara.

                    Malo brine izjava Olea da ce rotirati.
                    Jeste da treba cuvati igrace ali isto tako, protiv ocajnog Bornmuta ne smije biti ispustanja bodova.
                    Konacno smo nasli sredinu terena koja funkcionise tako da ne treba previse eksperimentisati. Isto tako, Greenwood mora biti starter a ne James
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Najjačih 11 opet, poslušao te Miki

                      Comment


                      • Bravo macke, sjajni ste, ako izuznemo neke bekove [emoji849]
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Obojicu. Van Bisaka neprepoznatljiv otkad smo počeli [emoji1]

                          Comment


                          • Ladno su još 2-3 mogli dati samo tako prva petarda na OTu od decembra 2011. u PL

                            Odmor pa u četvrtak gostovanje Vili

                            Comment


                            • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                              Obojicu. Van Bisaka neprepoznatljiv otkad smo počeli [emoji1]
                              Vise sam mislila na centralne -.- a dobar je Van Bisaka, za njega se najmanje sekiram
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • I ja. Vratice se na staro ubrzo. Ali od nastavka sezone bar za 30-40% slabiji igrač.

                                Ma od štopera brine samo Lindelof. Megvajer kiksne ponekad ali van tih kikseva donosi baas puno. Sve vazdusne duele pokupi, dobra mu je distribucija, svaki fizicki duel skoro dobija. Da nije njega bruka.

                                Evo sta je npr. proslo totalno nezapazeno u prosloj utakmici. Svi hvale Matica, Grinvuda i Bruna za onu blic kontru i gol, a niko ne pominje Megvajera i skok pored dva igrača. Lagano nadskače dvojicu i direktno pas u noge Maticu. To ne moze nijedan nas igrac pozadi.

                                Comment

                                Working...
                                X