Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Pa dobro imaju ljudi pravo da ne vole, ali toliko tih nekih dešavanja, ponašanja, iritantnih osoba, njihovih postupaka, pojava.. pa kada bi sad o svakom pisali koji nam se ne dopadaju... lično ovde ne vidim šta je toliko loše, pogotovu što su obojica klinci.. nemojte molim vas dvojicu 23-godišnjaka samo nazivati odraslim muškarcima
    Jbg ja pre 2 i po godine nisam ovakve stvari radio, tj nisam ni pre 12.
    Decko je smarac, nije los covek...samo smarac

    Comment


    • A ima tako nekih zrelih muškaraca, koji umeju totalno da me očaraju, retko doduše prosto da ne poverujem
      Last edited by miloolja; 26-09-16, 21:51.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Recimo Blind Olja?
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Limare jel se sad vraća iz grada?

          M2 Note

          Comment


          • Brate kamo sreće. Ono što nas sve muči .
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Dobro je, ja sa posla, ti na posao

              M2 Note

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Recimo Blind Olja?
                Jaoo kako ovi muškarci ništa ne kapiraju Ovo me podsetilo na period kada sam bila klinka i kada nekog upoznam sazna da volim i pratim fudbal, prvo pitanje je uvek po pravilu bilo: A zbog koga gledaš fudbal, ko ti se sviđa?
                😬
                Kako Blind Marli? Pa ne poznajem čoveka, tačnije nikada sa njim nisam pričala da bih mogla da kažeem da je zreo... dakle nope.
                Priznajem samo lični kontakt

                Last edited by miloolja; 27-09-16, 11:34.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Phil Jones [knee] is believed to have suffered a setback. The injury-plagued defender was expected to return after the Int' break. #MUFC
                    Prodaja vec u januaru.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ko li ce ovako skrsenog da ga kupi ? Jos kad mu vidi frizuru i koliko se zapustio ? Pre ce da ga uzme neki rijaliti tipa "The biggest looser"

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Originally posted by Ser Deni ® View Post
                        Ajde Gagi sto nije video, ali ni ti posle mojeg i njegovog posta sto nisi videla... Tz tz tz

                        Comment


                        • Izvini, stvarno mi se retko to dešava.

                          Ali nemaš drugi deo, koji je i važniji
                          Last edited by miloolja; 27-09-16, 16:45.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Stvarno je Herera maestralno odigrao, ne pamtim njegovu bolju partiju. On je ovde samo zamenio Felainija, bori se, otimaj lopte i dodaj je prvom do sebe bez komplikovanja. Meni najjače što je skoro svako skok dobio, to ni Felaini ne bi uspeo.

                            Videćemo koliko će ovo da traje.

                            Comment


                            • Au izvini Deni, bas mi je ovo omaklo. Ne znam kako...

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                              Comment


                              • Prilicno sam siguran da Grizman dolazi u Mancester kad napusti Atletiko

                                http://www.independent.co.uk/sport/f...-a7330706.html

                                http://www.espnfc.com/atletico-madri...ham-is-my-idol
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X